جدید کروناویروس مواد مخدر می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی کسانی که با موارد جدی

متی Horwood/گتی این دارو در دسترس است در سطح جهانی و نشان داده شده است برای صرفه جویی در زندگی محققان در دا

توسط ETELARESANKHABAR در 27 خرداد 1399
Dexamethasone-coronavirus
متی Horwood/گتی

این دارو در دسترس است در سطح جهانی و نشان داده شده است برای صرفه جویی در زندگی

محققان در دانشگاه آکسفورد دریافته اند شواهدی وجود دارد که داروی دگزامتازون می تواند به بهبود COVID-19 بقا برای کسانی که به شدت بیمار است و نیاز به استفاده از هواکش.

ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید نشان داده شده است به کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 تا یک سوم در به شدت بیمار بستری بیماران است. این مطالعه به صورت تصادفی 2,104 بیماران برای دریافت دگزامتازون و آنها را در مقایسه با 4,321 بیماران اخذ استاندارد مراقبت. نتایج آن به زودی منتشر خواهد شد نشان داد که پس از 28 روز آن کاهش مرگ و میر 35 درصد در بیمارانی که نیاز به هواکش و 20 درصد در کسانی که نیاز به اکسیژن اضافی.

تحقیقات نشان داد که این دارو برای کمک به بیماران مبتلا به کمتر علائم شدید و باید برای جلوگیری از coronavirus.

"این بسیار خوش آمدید نتیجه" یک مطالعه رهبر پیتر Horby از دانشگاه آکسفورد در بیانیه ای گفت. "بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی پس از دگزامتازون در حال حاضر باید تبدیل به استاندارد مراقبت در این بیماران است. دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است."

این دارو در حال حاضر استفاده می شود به کاهش التهاب در بیماران مبتلا به شرایط دیگر. استروئیدها کمک به کاهش التهاب که می تواند در بیماران مبتلا به COVID-19 زمانی که سیستم ایمنی بدن را به اوردرایو آن را به عنوان تلاش می کند برای مبارزه با عفونت. CDC نمی کنید توصیه با استفاده از استروئیدها در بیماران در مراحل اولیه این ویروس به دلیل آنها نشان داده شده است را بازیابی کند.

آکسفورد مطالعه است که با اینکه بودجه توسط دولت و اهدا کنندگان خصوصی از جمله بیل و ملیندا گیتس است که همان یکی است که نشان داد هیدروکسی کلروکین موفق نشد در درمان و یا مدیریت coronavirus. در واقع استفاده از این دارو ممکن است علائم را بدتر کند. این مطالعه شامل بیش از 11000 نفر از انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که داده شد یا استاندارد یا مراقبت که به همراه یکی از چندین دارو و درمان برای کاهش اثرات این ویروس.

محققان اعلام کرده اند که اگر دگزامتازون استفاده شده بود برای درمان بیماران در انگلستان از زمان شروع این بیماری همه گیر نزدیک به 5000 زندگی می تواند ذخیره شده اند. دولت بریتانیا گفت: بیمه خدمات درمانی را از استروئید در دسترس بیماران بلافاصله.

"این تنها مواد مخدر که تا کنون نشان داده شده است به کاهش مرگ و میر" Horby گفت. "آن را کاهش می دهد آن را به طور قابل توجهی. این دستیابی به موفقیت بزرگ."

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب