Netflix قطره اولین تیزر تریلر برای 'بچه نگهدار 'باشگاه' راه اندازی مجدد

Netflix آتی/Youtube Netflix کاهش یافته است یک تیزر تریلر برای همه-جدید Baby-Sitters Club, راه اندازی مجدد,

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
babysitters-club-netflix
Netflix آتی/Youtube

Netflix کاهش یافته است یک تیزر تریلر برای همه-جدید Baby-Sitters Club, راه اندازی مجدد, که نشان می دهد یک نسخه مدرن از BSC ما می دانیم و عشق

تیزر تریلر *و* برتر تاریخ برای Netflix بکشد اندازی مجدد Baby-Sitters Club رسما اینجا که بدان معنی است که ما احساس تمام احساسات در حال حاضر. اگر شما شدم با این Baby-Sitters Club سری و نه تنها بلعیدم تمام 200+ BSC کتاب (از جمله Baby-Sitters خواهر کوچک spinoff سریال duh) تماشا 1990 TV series 1995 فیلم شما خواهید بود به لحاظ روانی امیدوار بشم به می دانم که همه جدید BSC سری در حال آمدن است به Netflix جولای 3. که کمتر از دو ماه دور! شما خواهید بود به صرف تابستان خود را با داستانی از دوران کودکی همیشگی کون گشاد Kristy, Stacey, آنه ماری و سحر.

39-کلیپ دوم به شرح زیر بنفش تلفن وتر است که در نهایت به ما معرفی جدید Baby-Sitters Club. ما Kristy انتخاب کنید تا به تلفن و سپس می گویند صفحه نمایش خاموش "خوب بعد از ظهر Baby-Sitters Club." ما. اند. Goosebumps.

در حالی که این سری خواهد بود گرفتن یک 2020 قبل اخم نکنید — The Baby-Sitters Club Netflix نسخه هنوز هم باقی می ماند درست به ریشه های آن است. "ما عاشق فکر کردن در مورد هر یک از شخصیت ها و ترجمه آنها را به حال" showrunner راشل Shukert توضیح داد: به سرگرمی هفتگی. او ادامه داد: "اگر شما یک بچه مثل کریستی که در '80s شد ورزشی این شیطان است که او در جهان در حال حاضر ؟ او این دختر را دوست دارم ، که سحر کسی بود که یک گیاه خوار و هموار راه را برای آن در '80s در? در حال حاضر ما در این زمان که در آن او ممکن است کسی با یک واقعی عدالت اجتماعی خم یک فعال سیاسی در مورد محیط زیست و در مورد نابرابری درآمد و چیزهای شبیه به آن. فقط آوردن آنها به مدرنیته واقعا جالب بود فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند بگوید این داستان از طریق یک, مدرن, لنز."

اگر چه ما دهید ممکن است بیشتر جزئی به athleisure و غیر ممکن همبرگر در این نسخه از BSC, Shukert وعده طرفداران که شخصیت ها هنوز "بسیار کانن" با توجه به EW. "ما فقط تکیه به روز رسانی آنها را برای امروز. ما واقعا دیدن مری آن آمده است به خود و کشف کردن که او است. او می آموزد که چگونه به خود خودش. کلودیا در کتاب بد است اما ما حفاری به که بیشتر در راه است که احساس می کند مناسب برای امروز. راهی که ما در برخورد با استیسی دیابت کمی متفاوت است چرا که درمان و تشخیص در حال حاضر کاملا متفاوت از آن در '80s در" Shukert گفت.

به عنوان دلتنگ که ما ممکن است در مورد ما scrunchie-پوشیدن دسته آن را حس می کند که آنها مانند ما بزرگ شد. و فقط به خاطر BSC است و در آغوش جهان امروز دختران به وضوح نمی خواهد داد تا خود را ثابت. و ما بسیار به آن.

جدید ما میراث کارآفرینی نگهداری از کودکان را به تصویر کشیده است توسط Shay رودلف (استیسی مک گیل), مالیا بیکر (مری-آن عضله), سوفی فضل (کریستی توماس), Momona Tamada (کلودیا کیشی) و Xochitl گومز (سحر Schafer). به ما millennials و ژنرال Xers احساس حتی بیشتر در خانه, Alicia Silverstone خواهد شد Kristy مادر الیزابت توماس-Brewer (تا آماده شدن برای همه امکان Clueless در تخم مرغ عید پاک) و غرب گرا's Mark Feuerstein است Watson آبجو. BSC نویسنده Ann M. Martin خدمت خواهد کرد به عنوان نشان می دهد تولید.

فقط می تواند جولای 3 در حال حاضر ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن