بهترین قرص نان تابه برای ساخت کامل, نان موز و بیشتر

نان جزء اصلی مواد غذایی راحتی—در بخشی از آنجا که بسیاری از خوشمزه تغییرات مانند نان موز و کدو سبز نان. به علاو

توسط ETELARESANKHABAR در 31 خرداد 1399

نان جزء اصلی مواد غذایی راحتی—در بخشی از آنجا که بسیاری از خوشمزه تغییرات مانند نان موز و کدو سبز نان. به علاوه حتی تازه کار نانوا می تواند تحت تاثیر قرار دادن دوستان با نرم spongey نان. همه شما نیاز دارید این است که مواد تشکیل دهنده حق—و یک قرص نان تابه.

نان موز قدیمی مورد علاقه به خود را مرطوب بافت و مانند کیک شیرینی—استفاده از نرم موز رسیده در دستور العمل خود را برای رسیدن به این. این یک دستور است که محبوب در ایالات متحده پس از این دستورالعمل برای اولین بار ظاهر شد در Pillsbury را متعادل دستور آشپزی در سال 1933. نان کدو سبز, در ضمن شامل ذرات ریز رنده شده کدو سبز به نان اما شما به احتمال زیاد نمی خواهد آنها طعم. آنها وجود دارد به دلیل کدو سبز تشکیل شده است تا حد زیادی از آب پس از آن نان رطوبت در حالی که گردو و دارچین را روی نان آن عطر و طعم.

هر دو از این نان نیاز به یک قرص نان تابه به موفقیت است. آنها باید از یک ماده ساخته شده است که به طور مساوی توزیع گرما به طوری که نان پخته شده است تمام راه را از طریق—امتیاز جایزه اگر آنها در ماشین ظرفشویی امن. حتی بهتر, بهترین قرص نان تابه را می توان مورد استفاده برای ایجاد کیک پوند و میت لوف و همچنین غذاهای دیگر. در اینجا چهار در آمازون است که به شما اجازه نمی کردن.

1. Circulon نچسب پخت نان تابه

Circulon را loaf pan چندان به نگاه, اما که واقعا نقطه. آن را ساخته شده از سنگین سنج فولادی که در وعده ها حتی حرارت توزیع می کند و پان فوق العاده با دوام است. آن را نیز می تواند تحمل درجه حرارت تا 450 درجه فارنهایت است. علاوه بر آن نچسب که باعث می شود آن را یک ابزار آسان برای مبتدیان به حرکت به آن را حذف گام اضافی از پوشش پان نوعی رامی با کاغذ ، دستگیره نیز برای تازه واردان به عنوان آنها را بلند کردن نان به داخل و خارج از فر یک نسیم است.

Circulon Nonstick Baking Loaf Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99

2. Rachael Ray نچسب Loaf Pan

بدیهی است هر زمان که شما با قرار دادن مواد غذایی در فر, شما باید مراقب باشید. راشل ری loaf pan راه حل: آن را آسان به گرفتن شرکت در, پس از آن را به حداقل می رساند خطر سوخته شدن. این دو دسته در دو طرف مجهز به صندلی های رنگارنگ سیلیکون مدتها پس از کمی وجود دارد خطر انداختن تابه. سنگین سنج جراحی نیز بسیار محکم است و می تواند مقاومت در برابر حرارت تا 500 درجه فارنهایت است. همه که و آن را نچسب و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است که برای پاکسازی آسان می سازد.

Rachael Ray Nonstick Loaf Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $22.29

3. Sweese ظروف قرص ظرف

بسیاری از قرص نان تابه ساخته شده از سنگین فلزی که می شود کار انجام می شود اما به نظر نمی آید که همه شیک. Sweese است, اما, است, ساخته شده از پرسلن است که به نظر می رسد خیلی بیشتر ذوق. این مواد همچنین باعث می شود برخی از حس وقتی که می آید به پخت آن را به عنوان به طور مساوی توزیع حرارت در طول قرص نان. شما نمی خواهد که برای رسیدگی به آن با دستکش بچه یا به عنوان سرامیک مقاوم در برابر رنگ پریدگی ترک خوردگی و خش و می توان در ماشین ظرفشویی هنگامی که شما انجام می شود. نگه داشتن در ذهن است که آن را سنگین تر از مواد دیگر تابه و آن را نچسب بنابراین شما باید به آن آمادگی قبل از پخت.

Sweese Porcelain Loaf Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $28.99

4. ایالات متحده آمریکا پان Aluminized جراحی Loaf Pan

ایالات متحده آمریکا تابه را قرص ظرف با طراحی حرفه ای نانوا در ذهن است. آن سطح راه راه تسهیل گردش هوا به نگه داشتن نان به طور یکنواخت پخته و همچنین کمک می کند تا شما را حذف محصولات پخته شده را از تابه به سرعت. آن را ساخته شده از دوام aluminized جراحی و یک سطح نچسب, هر چند از آن است که کمی کوچکتر از برخی دیگر از تابه. عدم وجود خود را از دسته آن را آسان تر برای ذخیره و پشته از برخی از آن برادرانی, اما آن را نیز ممکن است برای مبتدیان به همین دلیل.

USA Pan Aluminized Steel Loaf Pan

آمازون

خرید در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب