اولین درایو: اولی M8 رقابت کوپه یک حیوان زیرک که در سمت چپ ما اشتیاق برای پیگیری

در اولی جهان وجود دارد تعداد بالاتر از 8 و هیچ نامه ای داغتر از M. آن می ایستد به همین دلیل, از این رو, که, نه

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399

در اولی جهان وجود دارد تعداد بالاتر از 8 و هیچ نامه ای داغتر از M. آن می ایستد به همین دلیل, از این رو, که, نهایی, "ماشین رانندگی نهایی" باید یک M8. برای سنین هر چند "باید" بوده و کلمه از عمل.

اگر چه اولی راه اندازی 8 رشته در سال 1989 نزدیک ترین مدل تا کنون به یک متر متغیر بود و در سال 1993 E31 M8 prototype—شوم قرمز گوه با مینیمالیستی, سیاه, لوله کشی پنج صحبت کرد چرخ و یک جفت تحمیل هوا مصرف کاهش به گلگیر عقب. متاسفانه اولی نیست که یک فوتی و فوری در مورد کسب و کار برای حتی بیشتر گران قیمت سری 8 و نه می تواند خودروساز توجیه هزینه مجدد آن 5 لیتری V-12 به پیروی از بلندی اقتصاد سوخت و مقررات. نتیجه ؟ M8 نمونه اولیه باقی مانده است که فقط یک نمونه اولیه است.

The 1993 BMW E31 M8 prototype.

در سال 1993 BMW E31 M8 نمونه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

بیست و هفت سال بعد اقتصادی و تکنولوژیکی چشم انداز کاملا متفاوت است و اولی به ماشه در تولید M8 با شش فریبنده طعم را انتخاب کنید از: M8 کوپه گران کوپه و تبدیل خوانده شده و همچنین حتی قوی تر رقابت نسخه از هر سه. که اولی سرایدار هرگونه پرسش که آنها ممکن است ارائه یکی از سریع ترین M8s از همه جواب این است بدیهی: ASAP. چند ساعت بعد یک شوم غرغر ناشی از جلوی خانه سیگنال ورود مدتها در انتظار باواریا رویا.

برای apex عملکرد ماشین M8 رقابت کوپه به نظر می رسد مناسب درنده—بزرگ عضلانی پایین پرتاب شده و با آن prow, gaping, با مصرف آن به نظر می رسد به عنوان اگر آن را می تواند خوردن جاده همراه با هر تعداد کمتری از خودرو است که ممکن است سرگردان به راه خود را. و اگر چه زیبایی ممکن است پلاریزه (به عنوان اولی اذعان کرد که از آن پرده برداری M8 مفهوم در سال 2018) آن را نیز کاملا هدفمند است. کسانی که عظیم ایرودینامیک بهینه سازی مصرف کانال هوای تازه به هفت فرد رادیاتور است که نگه داشتن M8 موتور گیربکس دوقلو توربو شارژر و 617 اسب بخار موتور در درجه حرارت مطلوب تحت شرایط شدید.

The BMW M8 Competition Coupe.

M8 رقابت کوپه را پوشش می دهد صفر به 60 مایل در ساعت در 3 ثانیه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

برای یک ماشین است که نشانه های خود را از وحشی BMW M8 GTE مسابقه یک joyride در Silverado نوین در نپا کالیفرنیا به سختی واجد شرایط به عنوان شدید. آن را ندارد اما پیشنهاد وسوسه انگیزی نگاه اجمالی از شخصیت واقعی است. با ویندوز پایین—بهتر است برای لذت بردن از دم و نتیجه معکوس ناشی از دو دوقلو M Sport اگزوز راهنمایی—من حفاری به دریچه گاز و S63 V-8 رها سرکش موج گشتاور به عنوان خطی که این هیولا شده است. وجود ندارد بسیاری از القای نویز حداقل در این شرایط اما بلند تا روی گاز عمیقا رضایت بخش باریتون با صدای بلند ضربت زدن زباله دروازه نفوذ به داخل کابین.

در ورزش تنظیم M8 رقابت M Servotronic فرمان است scrumptiously تیز وزن چرخ نقطه-حتی در وسط تمدید منحنی دقیقا زمانی که بسیاری از drive-by-wire سیستم تمایل به احساس disconcertingly مبهم است. این electromagnetically damped تعلیق است به همان اندازه موثر انتقال هر موج دار شدن و نکات دقیق وظریف از سطح جاده را بدون یک اشاره از خشونت ، من فقط می توانید تصور کنید که چگونه مست از آن خواهد شد به چکش محدودیت در مدار مانند Autódromo Internacional do Algarve اصلی که مستقیم اتفاقا اجازه می دهد شما را به جایی نزدیک به ماشین 189 mph سرعت بالا.

Inside the BMW M8 Competition Coupe.

M Sport کرسی از ویژگی های گوسفند مرینوس ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

من خودم تا حدودی کمتر شیفته از پدال ترمز که حتی در ورزش تنظیم به نظر می رسد بسیار نرم و با فرمت فاقد بازخورد نسبت به شگرف توقف قدرت اختیاری $8,150 M کربن سرامیک ترمز. گفت: بدون فرصت برای انجام هر گونه سخت تکرار decelerations از بالا به اندازه کافی سرعت, من مطمئن هستم که من باید تصویر کامل. ساده ترین مسیر بدون شک به یک درک کامل از M8 رقابت توانمندی است $2,500 متر راننده بسته که شامل یک کوپن برای M مدرسه آموزش رانندگی در یک BMW عملکرد مرکز.

The BMW M8 Competition Coupe.

مدل و نوع آن نشانه از اولی M8 GTE مسابقه ماشین. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

سند چشم انداز از racetracks رقص در سر من راه من به سان فرانسیسکو و بلافاصله گرفتار در یک رژه از ترافیک است. با وجود استعاره در مورد خودروهای با افسانه موتورهای نیاز نیست استریو ممنون میشم $3,400 Bowers & Wilkins واحد و خم کردن مورد علاقه من فرانسه پاپ موسیقی ایستگاه ماهواره ای. خزنده همراه با تمام سیستم های راحتی در حالت M8 رقابت کوپه به نظر می رسد کاملا در سهولت. در واقع هر چند آن را فقط مودب بودن. عمیق پایین در هسته بودن این اتومبیل می خواهد به پرواز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب