ناسا می خواهد برای ساخت یک لوله تلسکوپ در یکی از این چاله

تصویر های اعتباری – Saptarshi Bandyopadhyayتبلیغاتفضای وسیع و باز کردن جایی که هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته از

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

تصویر های اعتباری – Saptarshi Bandyopadhyay

تبلیغات

فضای وسیع و باز کردن جایی که هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته از انسان با توجه به محدودیت های فعلی تکنولوژی ما است. در واقع ما احتمالا در دوران کودکی ما وقتی که می آید به درک فضا و دانستن آنچه در خارج وجود دارد, اما به نظر می رسد که ما در حال گام برداشتن به آن را کشف کردن.

در واقع ناسا به تازگی اعطا بودجه اضافی برای انواع پروژه های تحت نوآورانه آن مفاهیم پیشرفته (نیاک) برنامه که در آن یکی از پروژه های JPL roboticist Saptarshi Bandyopadhyay به نظر می رسد به شناور ایده ساخت یک تلسکوپ در سمت دور ماه و یا به جای در یکی از ماه های چاله.

همانطور که می بینید در تصویر بالا آن را نگاه می کند کمی شبیه مرگ ستاره از ستارگان, اما از آن است که در واقع یک تلسکوپ است که Bandyopadhyay خواستار قمری دهانه رادیو تلسکوپ. این فوق العاده طولانی طول موج رادیو تلسکوپ است که قادر به گرفتن سیگنال های ضعیف تر سفر از طریق فضا, در نتیجه اجازه می دهد ما برای بهتر مشاهده جهان بر اساس طول موج هستند که بیشتر دور و دور از سر و صدا ساطع شده از زمین ionosphere.

ناسا تعلق می گیرد این پروژه $120,000 آن را به حرکت به جلو و باید Bandyopadhyay آمده تا با قانع کننده پیشنهاد, آن خواهد شد و سپس حرکت به مراحل پیشرفته تر که به طور بالقوه می تواند در نتیجه این تلسکوپ در واقع در حال ساخته شده است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره ناسا, علم و فضا. منبع: gizmodotinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im