14th-birthday-parade
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن مع

من نمی دانم که ناراحت: که من 14 ساله نمی توانست یک جشن تولد به دلیل تولد او اتفاق افتد درست در وسط از یک کشور coronavirus مستند یا این که او حتی درخواست یکی در وهله اول. او بپرسید برای هر چیزی به جز کیک های شکلاتی. “اگر شما می توانید پیدا کردن تخم مرغ,” او گفت: با یک شکست بالا انداختن. فروشگاه شده از تخم مرغ چند بار من رفته بودم خرید مواد غذایی.

آه چاقو مرا در قلب خود را.

مانند بسیاری از کودکان و نوجوانان در سراسر جهان, بچه های من را پذیرفته اند ناراحتی از پناهگاه در محل. بچه ها به شدت سازگار و انعطاف پذیر. تنظیم آنها را به سرعت به جدید نرمال و به طور کلی بیشتر امیدوار و خوش بین تر از بسیاری از بزرگسالان است. و به خصوص با بچه ها زمانی که شما توضیح دهد که چرا همه چیز یک راه خاص آنها به طور کلی قبول داشته باشند. من خانواده دوستان نزدیک که به شدت ضعف سيستم ايمنی بنابراین حتی قبل از مدارس و کسب و کار آغاز شده و اختتامیه ما در حال حاضر با داشتن مکالمات در مورد چقدر مهم است برای حفظ دوستان عزیز ما را امن است.

پسر من نیز تحقیق در مورد کوروناویروس در خود و متوجه نیست من انجام شده بود تحقیقات خود من تا من می توانم نوشتن مقالات در مورد آن فرستاده من لینک های توضیح منشاء آن نرخ آن از گسترش آن جوجه کشی از ظهر و چه مدت آن را به زندگی بر روی سطوح. حتی قبل از قرنطینه او را در آغوش اهمیت اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها. زمانی که مدرسه لغو شد, او به سختی به شکایت هنگامی که او متوجه شد که آن را به معنای علم خود سفر به کلید های فلوریدا نیز تا به حال به لغو شود و یا زمانی که ما متوجه شد که در تمام احتمال, او نمی خواهد به پایان برساند کلاس هشتم با دوستان خود, بسیاری از آنها نمی خواهد در همان دبیرستان. به اين كه هفته گذشته است.

او قبول ضمنی از عدم جشن در روز تولد خود را در بالای تمام چیزهای دیگر او بی سر و صدا پذیرفته… مرد. آن را شکست قلب من است. برای اینکه عادلانه همه ما خوب است. ما سالم هستند, ما لذت بردن از زمان ما cooped با هم بیش از به نظر می رسد معقول و منطقی است و من بسیار خوش شانس است که من تا کنون بوده است قادر به نگه داشتن به اندازه کافی درآمد در آینده به پرداخت صورتحساب خود را. من چیزی برای شکایت اما بچه من نمی گرفتن به جشن تولد خود را — و نه شکایت در مورد آن — لعنتی شکست من است. البته من می تواند او را به یک سینی کیک های شکلاتی. من می توانم او را با یک کارت هدیه به منظور پوسته های اضافی و یا هر آنچه که آنها به نام های مورد علاقه خود را آنلاین بازی های ویدئویی. اما من می خواستم برای انجام کاری بزرگتر است. من می خواستم او را به احساس جشن و دوست داشتنی شده توسط دوستان و خانواده خود را.

حدود یک هفته قبل از روز خواهرم به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو با من — یکی از دوستان او تا به حال ثبت یک خط از اتومبیل رانندگی در خیابان. آنها پخش موسیقی با تکان دادن علائم بوق فریاد از پنجره. این یک تولد رژه.

کامل. من نمی دانم که به اندازه کافی مردم محلی برای ایجاد این نوع از ترافیک در این ویدئو من خواهر من فرستاده شده بود اما برخی از ما می تواند مدیریت به چند نفر برای رانندگی و ایجاد سر و صدا برای بچه من است.

من نمی خواهم برای تبلیغ آدرس من در Facebook صفحه چون پروفایل من نیست خصوصی به اندازه کافی اما من قادر به ایجاد یک رویداد خصوصی و دعوت برخی از دوستان محلی و خانواده به درایو توسط. من چند عکس از پسر من در صفحه رویداد و دعوت دوستان به درایو در یک مشخص شده نیم ساعت زمان قاب و فقط به طور کلی عمل یک احمق در مقابل خانه ما.

من آن را نگه داشته است تعجب برای من و هنگامی که زمان آمد اغوا او را در خارج با گفتن او را ما از رفتن به بازی لی لی. (ما باید متوسل به بازی باستانی بازی های دوران کودکی خود را از خستگی و لزوم حرکت به ما کم تحرک بدن و بچه ها در حال لذت بردن از آن بیش از هر یک از ما انتظار می رود.)

هنگامی که این خودرو برای اولین بار آمد من فکر کردم که این فقط دوستان خود را که خوب است و که آن را خالص اتفاقی که ما به طور اتفاقی به خارج دقیقا در همان زمان دوستان خود را سوار با تکان دادن نشانه انفجار موسیقی و فریاد “تولدت مبارک!”

حسن نیت ارائه میدهد از کریستن مع

هنگامی که یک ماشین دوم آمد و ایجاد یک مقدار مشابه از عینک او مشکوک است. او تعجب اگر یک زن و شوهر از دوستان خود را بدست کرده بود و با هم برنامه ریزی شده ، آن نبود تا سوم ماشین سوار توسط ما عموزاده بوق دار زدن از پنجره بیرون و با فریاد تولدت مبارک که او متوجه چیزی شده بود هماهنگ از طرف او.

حسن نیت ارائه میدهد از کریستن مع

من نمی دانم آنچه که من انتظار واکنش او بود — فقط یک لبخند چند می خندد شاید ؟ بعد از همه, چه چند دقیقه از تماشای دوستان خود را به رول با مقایسه با یک ساعت-طولانی واقعی در شخص جشن تولد, درست است ؟ اما آنچه اتفاق افتاد به جای آن این است که او نگه داشته و گفت که او نمی تواند باور او “یک رژه” برای تولد او. او گفت: آن را “بهترین تولد تا کنون.” ما در آخرین لحظه تولد رژه بود بزرگ رسید.

بنابراین اگر کودک شما اتفاق می افتد به بدشانسی به یک جشن تولد در پناهگاه در محل امتحان خود را تولد رژه! ما فقط تا به حال هشت اتومبیل از طریق هیچ چیز مانند سر و صدا از ویدیو خواهر من فرستاده و در عین حال آن را هنوز هم ساخته شده تاثیر بسیار زیادی بر روی من است. او احساس به یاد. او احساس دوست داشتنی. او احساس را جشن گرفتند.

و البته اگر شما نمی توانید نوسان تولد رژه دیگر وجود دارد راه عالی را به بچه خود را احساس جشن در روز بزرگ خود را. پرتاب یک زوم یا چند مردمی متصل از طریق Google Hangouts و یا تماشای یک فیلم سرگرم کننده با هم با استفاده از Netflix ،

با وجود آرامش نسبی خانواده من شده است به اندازه کافی خوش شانس برای حفظ در طول این زمان هنوز هم وجود دارد یک سطح از تروما بچه ها من تا به حال برای جذب. بیماری های همه گیر ترسناک هستند — آنها فقط هستند و هیچ یک از این احساس طبیعی است. و چگونه بسیاری از مردم را وادار به گفتن “هی به یاد داشته باشید که زمان دوستان من انداخت من تولد رژه در طول همه گیر?”

آره من فکر می کنم پسر من 14 روز تولد او به زودی فراموش نخواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im