یک معلم باز نامه ای به همه فشار برای بازگشایی مدارس

مامان ترسناک و izusek/گتی پس از 12 سال در آموزش و پرورش, من به عنوان خسته به عنوان یک معلم می تواند از دفاع

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
Open-Letter-Pushing-To-Reopen-1
مامان ترسناک و izusek/گتی

پس از 12 سال در آموزش و پرورش, من به عنوان خسته به عنوان یک معلم می تواند از دفاع به نمایندگی از دانش آموزان من فایده ای نداشت و در نتیجه بهره برداری و فدا کردن خودم برای جبران کاستی های سیستم آموزشی ما. اجازه بدهید توضیح دهم.

در طول یک مدرسه آموزش ایمنی به من گفته شده است که من باید خرید $99 تورنیکه کیت با خود من پول را به نگه داشتن در کلاس های درس من در مورد تیراندازی مدرسه. "شما ممکن است بخواهید به خرید بیش از یک در مورد چند دانش آموزان در اتاق خود هستند ،

زمانی که من یاد گرفتم که مدرسه ما طرح در طول یک فعال تیراندازی شد به تخلیه دانش آموزان از کتابخانه و آزمایشگاه کامپیوتر و آنها را اجرا بیش از یک مایل پایین بزرگراه جاده دسترسی به یک نمایندگی خودرو, من سعی کردم برای حمایت از ما دانش آموزان و کارکنان با آسیب و یا معلولیت. من گفته بودم "کم بها" دانش آموزان من و من فرزند خود و "آنها می تواند اجرا شود در صورتی که به."

من نیاز به تکمیل 90-ساعت بنیادی گواهینامه دوره آموزشی در سال گذشته در زمان خود بدون پرداخت غرامت. هر سال در آن "تابستان خاموش" معلمان مورد نیاز برای تکمیل هفته از حرفه ای کلاس های آموزش - بدون جبران. سال گذشته به منظور آمادگی برای هفته آینده من به طور منظم ماند در مدرسه تا 8 بعد از ظهر در روزهای جمعه و سپس بازگشت و در روز شنبه یا یکشنبه قرار داده و در اضافی چهار تا هشت ساعت کار می کنند. حتی پس از آن, کلاس, داده ها, نمودار, هدف, تخته و فرم اطلاعات بودند به ندرت نگه داشته تا به تاریخ به عنوان مورد نیاز است.

هر سال تحصیلی معلمان صرف صدها اگر نه هزاران دلار از پول خود را ملاقات دانشجويان نیازهای اساسی — خرید مبلمان برای کلاس درس, لوازم مدرسه, اسنک برای کودکان و نوجوانان که از پول ناهار یا نمی خوردن شام شب قبل کاپشن برای بچه ها که یکی نیست و یا رفتن با معلمان دیگر برای جبران هزینه های فوق برای کودکان و نوجوانان که نمی توانیم آنها را.

در سال گذشته معلمان در مدرسه به طور منظم (به معنی چندین بار در هر ماه) داد تا خود را 45 دقیقه برنامه ریزی زمان در طول روز برای پوشش دیگر معلمان در کلاس های درس از آنجا که ما نمی باید جایگزینهای. اگر ما این را بیش از دو بار در ماه آن را بدون پرداخت غرامت به دلیل بازپرداخت دربسته در دو دوره کلاس. من و بسیاری از معلمان در مدرسه من جست و خیز ناهار یا محل کار از طریق ما ناهار روزانه به معلم بچه ها در کلاس های درس ما که نمی توانید قبل یا بعد از مدرسه آموزش. هر سال من دانش آموزان من کار خود را به دم کردن اغلب از طریق اشک برای رسیدن به تسلط بر اهداف است که در حال تکامل نامناسب و استرس بیش از تست های استاندارد و سپس دریافت یک تکه کاغذ با مهر "برآورده نمی" از آنجا که شما می دانید چه ؟ که کلاس هشتم علوم STAAR تست نوشته شده در یازدهم به درجه دوازدهم سطح خواندن. که کلاس هفتم ریاضی STAAR تست پر از گیج کننده جمله بندی و نمودار و سوالات خیلی ضعیف نوشته شده که بسیار خبره معلمان با مدارک باید به مشورت به کشف کردن آنچه برخی از سوال ها پرسید.

The teacher wipes the door handle in the classroom before students return to school after the coronovirus pandemic. Covid-19
izusek/گتی

من را دریافت نمی اشتباه من افتخار محصول از منطقه مدرسه و کار من دوست دارم اما ما در سیستم آموزش و پرورش عمومی شکسته است. واقعا شکسته. و به جای رفع آن قدرت که توان پرتاب میلیاردها دلار در شرکت های تست که پد جیب خود را زیر میز. و یا سرزنش معلمان برای "از دست دادن" (من به دنبال در شما بتسی DeVos). و یا سرزنش ما کم انجام دانشجویان به جای پرداختن به مسائل سیستمیک است که گسترش شکاف عملکرد به جای بسته شدن آن است.

و از آنجا که به عنوان معلمان ما خواهد هر چیزی را برای بچه های ما به جای ایستاده تا برای خودمان (که به مدت طولانی ثابت شده باشد غیر قابل عبور و بی اثر) هر سال ما "کمی بیشتر" قربانی "کمی بیشتر" بهره برداری از خودمان در هزینه سلامت ما و خانواده های ما "کمی بیشتر است."

و در حال حاضر به عنوان ما تگزاس سازمان آموزش و پرورش نشسته به راحتی پشت لپ تاپ خود را در خانه خود حداقل تا ژانویه آنها درخواست ما را به کف دست زدن ماسک و جست و خیز پشت به ساختمان مدرسه به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

اگر این است که واقعا چه اتفاقی می افتد تضمین من به صرف پول خود من در ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و Clorox دستمال مرطوب برای دانش آموزان من. اگر من مجبور به خرید دانش آموزان من لوازم مدرسه در یک مدرسه عادی سال, چرا من انتظار چیزی متفاوت در این سال ؟

تضمین یک یا تعداد بیشتری از همکاران من یا من را مریض است. و ما باید به استفاده از ما سخت به دست آورده مرخصی استعلاجی (که من هنوز در تلاش برای جبران پس از سوزاندن این همه در من نیم مرخصی با حقوق دو سال پیش). چه کسی می داند که اگر مدارس ما به دنبال خواهد داشت قرنطینه پروتکل و یا اگر ما رفت و برگشت آن را زیر فرش و ادامه "کسب و کار به طور معمول" تظاهر دیگران نیست بیمار یا در معرض خطر است.

تضمین کودکان بیمار دریافت کنید. آیا تا کنون شده است به مراسم تشییع جنازه خود را 12 ساله ، من. من هرگز نمی خواهم دوباره آن را انجام دهد. فکر نمی کنم بچه های ما در خطر است ؟ ما بخواهید پرستار مدرسه چگونه بسیاری از صدها نفر از آسم ينهلرس او در او را و چگونه بسیاری از دیابتی یا مبتلا به صرع دانش آموزان ما.

اگر شما فکر می کنم معلمان تنها به دنبال خودمان شما بخشی از مشکل است. حتی بیشتر حمایت اعضای جامعه باید مطلقا هیچ ایده چه چیزی ما فداکاری برای فرزند— فرزندان ما. و همچنین آیا در مورد زمانی که ما حداقل در نظر خودمان را در این مکالمات??? اما این استدلال ندارد چرا که معلمان مهم نیست پس بیایید به این حقایق:

-کیفیت یادگیری می شود با وقفه ثابت.

-کیفیت یادگیری می شود زمانی که نیازهای اساسی برای ایمنی و امنیت را نمی توان ملاقات کرد.

-کیفیت یادگیری نمی گیرد و بدون بودجه و رهبری است.

-کیفیت یادگیری می شود زمانی که رهبری ما را مقصر می داند تنها نهاد نگه داشتن سیستم شناور.

-دانش آموزان نیاز به یک محل امن برای یادگیری است. خانواده تکیه بر سیستم مدرسه ما به ارائه که مکان امن.

-دانش آموزان هستند که می توانند با خیال راحت در خانه یاد بگیرید باید قادر خواهید بود با خیال راحت در خانه یاد بگیرید.

-دانش آموزانی که نیاز به ایمنی ساختمان مدرسه باید قادر به بازگشت به ایمنی ساختمان مدرسه.

می تواند ما را در ارائه یک فضای کوچک گروه کامپیوتر مبتنی بر آموزش در طول یک کوتاه مدرسه روز ؟ ما نمی توانیم اجازه می دهد تا معلمان با خطرات بهداشتی یا که اعضای خانواده با خطرات بهداشتی کار از خانه در حالی که دیگران داوطلب به بازگشت و نظارت بر گروه های کوچک کامپیوتر ،

می تواند ما را متوقف کند قلدری و تهدید به حذف منابع و محدود کردن نوآوری و به جای حمایت از ما حرفه ای مربیان و اجازه می دهد آنها را به تصمیم گیری است که در بهترین منافع خود را به دانش آموزان و معلمان?

راه حل وجود دارد. بسیاری از آنها را. و هزاران واقعا هوشمند مربیان که بیش از تمایل به ایجاد و پیاده سازی راه حل های آن, اگر اعتماد به انجام این کار.

معلمان صرف پول خود را در تورنیکه کیت.

در وسط یک جهانی همه گیر در حالی که شما در لبه پنجره رساند تا در بستر خود پنهان شده در پشت لپ تاپ خود را, آیا شما جرات به من بگویید با کف دست زدن ماسک و بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب