پسر من در حال اذیت و آزار قرار گرفته توسط یک دوست سابق – پیام من به مادر خود


mom-of-sons-bully-1
مامان ترسناک و کارول Yepes/گتی

ماشه هشدار: قلدری ضد همجنس زبان

با سلام. آن را به من.

آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که بچه های ما کوچک بودند ؟ شما باید آن را فقط چند سال به عقب. ما می خواهم راه اندازی “playdates” در درخواست خود را. خانه خود را و یا ماست. گاهی اوقات یک کارناوال محلی و یا یک مکان محل و یا از پشت در استخر است. آنها می خواهم برای ساعت بازی تمام شده giggling و فساد تا زمانی که آن را تاریک کردم. آنها می خواهم بپرسم برای sleepovers. گاهی اوقات ما می گویند بله و گاهی خیر و ما را ترک و در خانه درایو من می خواهم نظیر در نمای عقب که من سوار کنید و ببینید این پسر کوچک در صندلی عقب خندان و انجام, و من می خواهم لبخند بیش از حد.

آیا می دانید امروز مانند بسیاری از روزهای دیگر اکنون پسر خود را به نام پسر من “شاه” در راهرو ؟ آیا شما می دانید که پسر خود را و بسیاری از دیگران که او استفاده می شود به تماس با دوستان استفاده می شود که استفاده می شود برای شنا کردن در استخر, خوردن, در خانه, کوکی ها, التماس برای sleepovers شده اند و آن را یک نقطه برای چند سال در حال حاضر برای تماس با من یک بار مبارک پسر نام مانند است که به صورت روزانه ؟

بی. فقط به این دلیل.

آیا شما می دانید او را به خوردن ناهار در غرفه حمام بیش از 100 بار در سال گذشته ؟ چرا که او یک “ورزش بچه” اما “تئاتر کودک” تا بچه ها استفاده می شود که به دوستان خود تصمیم “شاه” و “انسان” بودند و بهترین استفاده را از آنها به تازگی پسر 13 ساله واژگان.

هر چند من سعی می کنم به کمک من اغلب احساس درماندگی. صحبت کردن به مدرسه نتایج در بیشتر اقدامات تلافی جویانه. او کاهش می یابد به اشک روزمره است. او در درمان و دارو در حال حاضر برای افسردگی و اضطراب است. او سوال خود را روزانه لباس خود را برای موهای خود انتخاب فعالیت های فوق برنامه. همه اشتباه است. همیشه. او گفت: دو هفته پیش در قفل خود را که جوراب خود را (آدیداس, جوراب) بودند “گی.”

سفید گوساله اواسط ورزشی, جوراب.

چرا ؟

من او را تن از افکار مثبت از طریق متن, تصاویر معنی دار platitudes. من به یاد او هر روز 50 بار در روز, چگونه عاشق او است که چگونه “آن احمقها” (پسر خود و بچه ها مثل او) لازم نیست که قدرت بر او چگونه آنها بد نیست مردم فقط کوته فکر و ناامن چگونه مدرسه بدترین و که یک روز به زودی آن را آسان تر می شود, حتی اگر آن را احساس می کند هرگز پایان دادن به در حال حاضر. او را در پیدا کردن افرادی مانند او مردم که عشق و احترام او را برای که او چه کسی است مهم نیست که او چه کسی است و این که این پرشهای (هر چند همیشه وجود خواهد داشت تالارهای) نمی خواهد تسلط خود را و افکار خود را روز روح خود را.

من یک دعا فرد اما من برای او دعا در هر روز است. من دعا می کنم که آنچه که ما انجام آنچه ما را به اندازه کافی به او را از طریق این روز و هفته و سال.

Two Boys Fighting
Henry King/گتی

من دعا می کنم که او نمی خواهد توسل به فکر کسانی که کلمات خشن و پرتاب او را در راهروها و کلاس های درس و رستورانی مضر هستند به اندازه کافی که آنها خاموش شدن خود شادی و خوشبختی خود را برای خوب است.

من اینجا نشسته تعجب که چرا آن را به این راه است. چرا من صرف چک در درمان و دارو به دلیل کودک خود را احساس می کند آن را خوب به, شکنجه کودک من. که به نظر می رسد ناعادلانه ، من تماشای او گریه. من منتظر تلفن من به حلقه هر روز در سکوت التماس برای یک روز صلح برای او و آه صبر کنید, وجود دارد این است که … 1:32 pm. یک متن.

“من صحبت بیش از حد به زودی ، من jinxed خودم. او فقط به من به نام بچه در راهرو. همه خندید.”

من تامل رانندگی به خانه شما و گفتن شما ، من می دانم که فقط آن را بدتر می کند برای پسر من است.

من احساس درماندگی.

شما استفاده می شود به نشستن در میز من است. نوشیدن شراب من. خوردن کوکی ها. چرا نمی تواند شما را ببینید ؟ چرا شما نمی توانید همه دیدن ؟ شما در حال شکستن قلب خود را.

نگاه پسر خود را Instagram. او اسنپ چت. تقاضا برای آن را ببینید. شما خواهید دید که او را تبدیل به. صحبت کردن به او. به او بگویید این درست نیست. که کلمات خود را صدمه دیده است. آنها زخم. آنها قطع کوچک مانند چاقو. آنها را ترک زخم. سعی کنید سخت تر است. حداقل اگر هیچ چیز دیگری به او بگو خفه شو. فقط خفه شو. به بچه من یک استراحت. به او بگویید می گویند هیچ چیز نیست. فقط برای یک روز. ترک پسر من بود.

لبخند او است بنابراین اغلب در حال حاضر رفته. من سعی کردم همه چیز و من سعی در نگه داشتن و من نمی خواهد داد تا. اما واقعا آن بچه خود را که نیاز به کمک و نه من.

چرا اصلا شما او را کمک کند قبل از اینکه خیلی دیر شده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im