شوهرم قول داده او را به بازگشت از کار در خارج از کشور, اما او به من چپ به منظور بالا بردن بچه های ما به تنهایی

Inti St Clair/گتی زمانی که من از شوهر سابق من فکر کردم ما می باید بقیه زندگی ما با هم. او آنقدر جذاب و تصفی

توسط ETELARESANKHABAR در 13 تیر 1399
Struggles-As-A-Single-Mom-1
Inti St Clair/گتی

زمانی که من از شوهر سابق من فکر کردم ما می باید بقیه زندگی ما با هم. او آنقدر جذاب و تصفیه شده که من فکر کردم او افریقایی خانواده سلطنتی. مال ما شد عشق در نگاه اول.

ما تاریخ برای یک سال. یک چیز به دیگری منجر شد و ما نقل مکان کرد و در کنار هم. ما انتظار اولین فرزند ما از بسیاری از ما برنامه ریزی شده اند. من اعتقاد ما کودکان رشد می کنند با عشق و مراقبت از هر دو پدر و مادر. ما با برکت ترین شاهزاده خانم زیبا لذت از خانواده ما است. وقتی که دختر من در حدود دو سال و نیم قدیمی, شوهر سابق من یک کار در خارج از کشور. او وعده داده شده باقی می ماند ستون از خانواده ما است. من غمگین و شاد در همان زمان. غم را به خاطر او ترک و شاد و مالی ما را بهبود بخشد و که ترجمه به یک زندگی بهتر.

آماده سازی گزارش برای شغل جدید خود را در زمان یک ماه و من همراهی او را به فرودگاه. به عنوان هواپیما در زمان خاموش من دیدم بال گسترش و من می دانستم که او رفته بود. من احساس به عنوان اگر من تا به حال داده شده به او بال پرواز از من دور. او نگه داشته در تماس برای یک سال و حمایت ما از لحاظ مالی. همه چیز را تغییر زمانی که یک روز او به من گفت که او تا به حال ثبت نام برای دکترای خود را در مطالعات ، او گفت: وجود خواهد داشت بدون حمایت های بیشتری را برای ما به او هدایت همه پول به مطالعات خود را.

من شکسته و ویران کرد. او چگونه می تواند این کار را به ما ؟ یک بار ثابت تلفن تماس کاهش یافته و آمد را متوقف کند. من رسما پدر و مادر تنها. من تا به حال به مراقبت از نوزادان به تنهایی. آنها در حال حاضر به عنوان او به من چپ حامله با ما دوم به دنیا آمد.

پدر و مادر تنها سهم خود را از چالش و در اینجا به برخی از این چالش ها من حقه بازی.

1. محدودیت های مالی

یک منبع درآمد برای یک پدر و مادر تنها می آید در دستی. حمایت مالی از زمانی جذاب شاهزاده متوقف وقتی که من آغاز شده بود در یک کار دائمی است. آن سخت بود اما می توانست بدتر اگر من هنوز هم بیکاری. صورتحساب مواد غذایی و پوشاک و تفریح و همه چیز را در بین تمام شد به من. در زمان من تا به حال به دنبال حمایت از خانواده به دیدار با برخی از هزینه های است. من نمی دانم آنچه که من می تواند انجام داده اند و بدون آنها.

برنامه ریزی برای منابع مالی به من کمک کرد ایجاد ثبات در. من مجموعه ای بلند مدت و کوتاه مدت اهداف مالی. بودجه برای هزینه های ماهانه و پس انداز در محل است. وقتی که من دریافت حقوق و دستمزد و پول از منابع دیگر من می دانم که چه می رود که در آن. در تمام این من اطمینان من برای ذخیره های بیمه برای تضمین آینده برای فرزندان من است. شما هرگز نمی دانید فردا چه اتفاقی برای شما نگه می دارد.

2. عاطفی مبارزات

Mother embracing son
Mikael Vaisanen/گتی

هنگامی که شما یک سیستم پشتیبانی در اطراف همه چیز به نظر می رسد بسیار آسان است. به عنوان پدر و مادر تنها سرخی در شما تنها پدر و مادر مگر اینکه شما در حال همکاری پدر و مادر. شما باید به همه چیز کار کردن. این می تواند پس از تخلیه برای شما و trickles به بچه ها. شما باید به منظور توسعه راه های جدید برای مقابله با تنهایی و خشم و اضطراب و ترس از ناشناخته ها.

اجازه ندهید که خودتان به دام افتاده در زیر سایه بان از مسئولیت و عدم قطعیت است. به دنبال افراد همفکر و دوستان برای حمایت از به عنوان کم حمایت عاطفی است که در ارتباط با بهداشت ضعیف. های مبارزات خود را با دیگران شگفتی در احساسات خود را. حمایت رسانه های اجتماعی گروه نیز به کمک شما می آیند قوی تر است.

3. خستگی

به عنوان پدر و مادر تنها هستم و تنها نان آور, پرستار بچه, باغبان و برنامه ریز. آن است که آسان نیست با تمام این مسئولیت بر روی شانه های خود را. آن را حتی سخت تر زمانی که شما دو کودکان نوپا مثل من. شما باید برای نظارت بر همه چیز را انجام می دهند. کودکان نوپا مثل یک دوم سایه; آنها به دنبال شما در همه جا. من مطمئن هستم که هر پدر و مادر با من موافق خواهد بود. داشتن آنها را در اطراف درایو شما دیوانه ای و نایاب تمام انرژی شما رو.

یک پدر و مادر است و نه یک ربات قادر به خزیدن و همه چیز را بدون اینکه خشک شده است. باتری خود را نیاز به شارژ و یا دیگری آن را به تخت می باشد. را برخی از زمان به تنهایی برای فرار از این همه روزانه hustles. شما می توانید ترتیب برای کودکان و نوجوانان' sleepover در یک دوست و یا سپردن آنها به مهد کودک برای چند ساعت. به وصله پینه کردن خودتان شما می توانید گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را جرعه های مورد علاقه خود چای یا قهوه و یا خوردن یک نوار از شکلات. اگر شما یک فرد شما می توانید راه رفتن و گوش دادن به آواز پرندگان و یا تماشای غروب آفتاب. این چیز کمی توجه به آنها می تواند معجزه کار.

4. مسئولیت های والدین

Cute daughter choosing bell peppers while being piggybacked by mother in store
Maskot/گتی

زمانی که من به هنگام تولد به من متولد دوم من تنها بود. من تا به حال به تصمیم می گیرید که در آن به ترک من پس از 28-ماه-پیر شاهزاده خانم در حالی که من در بیمارستان بود. زمانی که او شروع مدرسه, من در تلاش برای انتخاب کنید که در آن به ثبت نام ، چگونه و چه زمانی برای آموزش بچه ها مهارت همواره یک تصمیم دشوار را. القای نظم و انضباط بدون مسمومیت و یا underdoing آن است که یک کار دشوار برای من بود. اما به عنوان یک پدر و مادر شما باید به مسئول آنجا که کودکان خود را در حال نگاه کردن به قهرمان خود را. بله شما قهرمان خود را و باید برای انجام تمام آن طول می کشد تا آنها را خوشحال و بهتر شهروندان برای فردا.

گوگل یک دوست خوب که به من کمک کرد با تصمیم گیری و مسئولیت پدر و مادر است. من نمی توانم نادیده می گیرند من پدر و مادر و خواهر و برادر' کمک به چگونه برای آموزش فرزندان من است. کتاب و مقاله و آموزشی در پدر و مادر باید به من کمک کرد یک معامله بزرگ است.

پدر و مادر تنها سهم عادلانه خود را از چالش ها بلکه پاداش. بوسه, آغوش, عشق و playtimes از جهان است. دیدن کودکان خود را تبدیل به هوشمند با محبت همدلانه و افراد موفق این است که یک عمر دستاورد.

چالش ها را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای — هیچ چیز ندارد. اگر شما استقامت شما آخر خنده. من دور از من اما من پیوسته در پایان وجود دارد. اجازه ندهید که هر چیزی که ایستاده در راه خود را به عنوان یک پدر و مادر; چالش است. به عنوان کیت وینسلت آن قرار می دهد "شما همیشه باید به انجام. و شما می توانید دلیل این که شما به."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن