خوب بودن به مردم رنگ معنا نیست که شما ضد نژادپرستانه

مامان ترسناک و آکسفورد زبان در چند هفته گذشته به ما آموخته ام به نام جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arb

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Being-Nice-NOT-Anti-Racist-1
مامان ترسناک و آکسفورد زبان

در چند هفته گذشته به ما آموخته ام به نام جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery. دو نفر از آنها قتل videoed. از آن پس من دیده ام بسیاری از مردم رنگ واقعی. آنها صفحه کلید شجاعت ارسال پاسخ به, مرگ و میر, تظاهرات و شورش از جمله: تمام زندگی موضوع, ما همه یک نژاد (نژاد انسان) و این که آنها colorblind. آنها دوست دارند همه, مهم نیست که اگر آنها سیاه و سفید و بنفش و یا صورتی با نقطه رقص لهستانی پولکا. تلاش خود را در بی طرفی بسیار خشمگین من. آنها نمی بینیم که آنها از شرکت کنندگان فعال در نژاد پرستی. آنها بر این باورند که صمیمی باعث می شود آنها را "خوب است."

چرا ؟ چرا که آنها نظر خود را به مردم خوب. آنها در حال استفاده نیست نژادی تهمت. آنها خود را بالا بردن بچه ها و نوههایشان به نوع و شامل هر کس بدون در نظر گرفتن مسابقه. آنها نمی خندند خود را بزرگ عمو شوخی نژادپرستانه گفت: در میز شام شکرگزاری. خود کالج هم اتاقی بود که یک دانشجوی بین المللی از غنا. در حالی که آنها احساسات گرم و فازی آنها سطحی و به شدت لاغر و سفید امتیاز. اجازه دهید من روشن شود: خوب بودن و یا افتخاری برای مردم رنگ ندارد یک فرد نیست-نژادپرستانه.

نژاد پرستی را نمی جادویی پراکنده با آغوش بالا-سپاس تعارف و سایر تعارفات. مناقصه یک زن سیاه و سفید "صبح بخیر" برگزاری درب باز به صورت لاتین یا منطبق با یک بچه در کفش ورزشی جدید است که به سختی ضد نژادپرستانه کار می کنند. در حال حاضر شما ممکن است تعجب که چه ضد نژادپرستی است. این نمایشگاه پرس و جو. من اجازه می دهد تا شما را روشن.

فعال آنجلا دیویس برای اولین بار معرفی ایده ضد نژادپرستی معروف به اشتراک گذاری "در یک نژادپرست جامعه کافی نیست به غیر نژادپرستانه ما باید ضد نژادپرست است." Ibram X. Kendi معاصر ضد نژاد پرستی نویسنده اعلام کرده در کتاب خود چگونه به زاد نژادپرستیکه "نه نژادپرستانه" نیست حتی یک چیز است. یکی است یا نژادپرستانه و ضد نژادپرست است.

که مناسب و معقول انسان کسی است که به رفتار خوب معنا نیست که شما ضد نژادپرستانه. وجود دارد مقدار زیادی از "خوب" نژادپرستان راه رفتن در اطراف فروشگاه مواد غذایی, هل دادن بچه های خود را در نوسانات در پارک و مشغول به کار در اتاقهای در ساختمان های اداری. آنها را نگه دولتی موقعیت مدیریت فروشگاه و تدریس در کلاس های درس.

آنها ممکن است تعریف من tweens روی خود, موهای بافته, لبخند, من, پسر, تخیلی, گفتگو و dote در کودک پیش دبستانی که clamors برای هر و همه توجه. نژادپرستان می تواند حامی کودکان در کشورهای آفریقایی. نژادپرستان می تواند "یک دوست." نژادپرستان می توانید نقل قول مارتین لوتر کینگ جونیور وجود ندارد و تست آنها را برای تصویب به دست آوردن حق انجام هر یک از این چیزها.

دیویس نیز به اشتراک گذاشته شده "در جامعه ای که دسترسی مردم سفید پوست و سفیدی نژادپرستانه ایده ها در نظر گرفته طبیعی در سراسر رسانه های ما و فرهنگ و نظام اجتماعی و موسسات." که دوباره خواندن. سفیدی و نژادپرستی در حال عادی در جامعه ما است. آنها اغلب ناشناخته و بدون کنترل. نژاد پرستی یک سنت آمریکایی یکی است که بدون فکر قبول و تداوم توسط بسیاری از جمله "خوب" مردم سفید.

ضد نژادپرستانه کار ناراحت کننده و وقت گیر داخل و خارج کار می کنند. ضد نژاد پرستی اتفاق نمی افتد خارج است. شما می توانید آن را جعلی نیست تا زمانی که شما آن را. داشتن یک رمز آسیایی, دوست, دوست ندارد شما هر نفر-از-رنگ نقطه.

تبدیل شدن به ضد نژادپرستانه به معنی تصدیق کرد که شما را امتیاز سفید. که شما باید برخی از حقوق و فرصت های زندگی خود را به خاطر شما سفید هستند. این چیزی است که شما به دست آورده اید و یا می تواند رد. نه شما داده شد این امتیاز روز شما به دنیا آمده اند به دلیل رنگ پوست خود را. آنچه شما انجام با این واقعیت است تا به شما.

در انجام این کار, شما همچنین یادگیری امتیازات ملانین-افراد ثروتمند را ندارد. زمانی که شما متوجه شما شروع به روشن شود چرا سیاه زندگی مهم جنبش است بنابراین بسیار مهم و ضروری است. شما را در درک که چرا وجود دارد تظاهرات و شورش. شما از بس به clapback با "پلیس" و "مسابقه کارت" از آنجا که شما متوجه این نهفته است که منحرف از مسائل واقعی در دست است.

ضد نژادپرستان می دانم که کار ما این است که هرگز انجام شده است. ما به عنوان خوانده شده کتاب در مورد چگونه به سفید متحدان دوستان ما از رنگ. ما با دقت بررسی روابط ما ما کلمات رسانه های اجتماعی ما پست. ما عمدا ما صرف پول برای حمایت از کسب و کار خاص بیش از دیگران است. ما نمی فکر می کنم دو بار در مورد گفتن یک دوست ، همکار یا همسایه که چیزی گفتند یا بود نژادپرستانه و ما نمی پرتاب در یک "من می دانم که شما معنی نیست اما..." و یا "من امیدوارم که این اتفاق نمی rub شما راه را اشتباه..."

بله این همان چیزی است که شما استفاده می شود. چرا که امتیاز سفید آموخته است کسانی از ما که سفید هستند که ما همیشه راست امن و معتقد بودند. ما می توانیم همان چیزهایی که ما همیشه انجام داده ایم و همه چیز خوب خواهد بود. تبدیل شدن به ضد نژادپرستانه به جای فقط با تکیه بر مهربان است کار دشوار است. آن طول می کشد شجاع فرد به اعتراف آنها شده است اشتباه و نذر به انجام بهتر انجام می دهند در داخل کار.

اگر شما واقعا در مورد مراقبت از مردم از رنگ از جمله مردم سیاه و سفید بودن به قتل رساندند و برخی حاضر به خطر زندگی خود را در میان یک جهانی همه گیر در اعتراض به, سپس آن زمان برای ایجاد تغییرات. صرفا اوج کلاه خود را به فرد بعدی از رنگ شما عبور نیست ضد نژادپرستی—آن خوشنودی است. این تغییر اتفاق می افتد زمانی که شما نگاه کنید به شخص دیگر به عنوان شما خودتان را ببینید: انسان.

زمانی که خانواده ما در, ما مقدار زیادی از خوب مردم سفید. با این حال به اعتقاد من همان پیام به آنها اعمال می شود به عنوان آن را به من آموخت من بچه ها در مورد غریبه خطر است. نژادپرستان ممکن است استفاده از دوستی و lures به نظر می رسد چیزی در آنها نیست—حتی ندانسته. ما باید با احتیاط در اجتناب از حیله گری. نژادپرستان ناامن هستند و مهم نیست که اگر آنها اعضای یک برتری گروه و یا پوشیدن لباس های آبی زندگی می کند موضوع توپ را روی گوه. مهم نیست که چقدر مودب و آرام آنها به نظر می رسد خود را در زمینه باورهای خطرناک است برای سیاه و سفید زندگی می کند. اگر و تا زمانی که ما می دانیم یک فرد سفید به خوبی آنها را به کار برای به دست آوردن اعتماد ما.

من واقعا امیدوارم که همه از افرادی که خود را به عنوان خوب شرکت را تعهد به ضد نژاد پرستی. در غیر این صورت آنها ادامه خواهد داد تا خوب سفید و افرادی که باقی می ماند شاکی و راحت با برتری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب