روز مادر 2020: A (واقع بینانه) برنامه ها


mothersdayschedule
مامان ترسناک و CSA-Printstock/گتی

6:03 صبح – صبحانه در رختخواب

شما خواهد بود, بیدار, با صدای شیرین از آنهایی که کمی خود را به عنوان آنها را به شما یک سینی صبحانه مجموعه با وافل آب پرتقال تازه و یک خانه از کارت.

6:04 صبح – پاکسازی

آنهایی که کمی خود را دست کم گرفتن وزن سینی نسبت به ارتفاع از بستر خود باعث آب پرتقال به نشت بیش از همه در خانه کارت و کتانی های سفید خود را تسلی دهنده.

6:09 a. m. – لباس های شسته شده

قادر به پیدا کردن دستورالعمل های تمیز کردن خود را تسلی دهنده را برچسب بزنند تمام چیزی که در این واشر در حالی که به طور همزمان آرامش پسر خود را که فکر می کند این رختشویی اقامت موقت از بین برد تا صبحانه.

6:14 صبح – صبحانه در جدول

به شما خواهد آموخت که وافل در واقع هنوز هم یخ زده.

6:29 صبح – صفحه نمایش زمان

شما اجازه خواهد داد که کودکان خود را در یک ساعت از زمان روی صفحه نمایش که در آن آنها ناپدید می شوند به اتاق خود را به بازی فوتبال.

9:43 صبح – نمایش زمان به پایان می رسد

10:05 صبح – اولین تماس تصویری

مادر خود را خواهد FaceTime شما. او فرض خواهد شد که شما آن را فراموش کرده بود روز مادر و می خواهد برای شما آرزو یک روز مادر مبارک, در حالی که همچنین یادآوری میکند که شما را فراموش کرده و روز مادر. شما آرزو می کنم او یک روز مادر مبارک در حالی که یاد او که شما را فراموش نمی کند اما وجود دارد که جهانی همه گیر در جریان همین دلیل است که شما با داشتن صبحانه با هم. شما همچنین با استفاده از این به عنوان بهانه ای که چرا شما نمی او ارسال گل.

10:51 صبح – تحویل

تحویل فرد وارد خواهد شد با روز مادر گل از مادر خود را.

Mother's Day 2020 A Schedule Of Events
مامان ترسناک و CSA تصاویر/گتی

12:14 بعد از ظهر – ناهار

فرزندان خود داوطلب خواهد به شما را به یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله به جای صبحانه رزرو. نان خواهد بود کهنه و شما متوجه خواهد شد که این به دلیل ساندویچ مانده است بیش از کودکان ناهار دیروز.

1:00 p. m. – دوم تماس های ویدئویی

تمام خانواده خود را از شما دعوت به پیوستن به 27 نفر زوم تماس بگیرید.

1:12 p.m – تلاش دوم در دوم تماس های ویدئویی

تمام خانواده خود را از شما دعوت به یک جداگانه 27 فرد زوم تماس بعد از عمه خود لیندا نمی توانستم اولین لینک به کار می کنند.

2:41 p. m. – فراغت خانواده پیاده روی

در تلاش برای خارج شدن از خانه شما و خانواده خود را به قدم زدن در اطراف بلوک. در نیمه راه از طریق دختر خود خسته خواهد شد و شما باید برای حمل او بقیه راه خانه. پسر خود گریه می خواهد و می گویند این عادلانه نیست.

3:01 p. m. – صفحه نمایش زمان (دوباره)

ویژه ساعت دوم از تعیین زمان روی صفحه نمایش اضافه خواهد شد در اینجا.

3:29 بعد از ظهر – تحویل

تحویل فرد می رسد با شراب شما دستور داده از نزدیک به مغازه مشروب فروشی.

5:26 بعد از ظهر – صفحه نمایش زمان به پایان می رسد دوباره

5:30 p. m. – Family شب فیلم (قسمت 1 از 2)

خانواده خود را داوطلب اجازه می دهد تا شما را به انتخاب فیلم پس از آن است که روز خود را. آنها هنوز هم ارائه ورودی.

5:42 بعد از ظهر – خانواده شب فیلم (قسمت 2 از 2)

پس از دوازده دقیقه از گوش دادن به ورودی خود را, شما را در گوگل کارآگاه Pikachu. این خواهد بود که ششمین بار در یک ردیف به شما را به تماشای کلیپ های کارآگاه Pikachu برای خانواده شب فیلم.

Mother's Day 2020 A Schedule Of Events
مامان ترسناک و CSA-Printstock/گتی

5:43 بعد از ظهر – شام

شما “لازم نیست به دلیل طبخ آن روز مادر” تا شما را برای باز کردن یک بطری شراب در حالی که قرار دادن یک پیتزا یخ زده در فر برای کودکان. شما خواهد شد غذا خوردن خود را يافته.

7:27 بعد از ظهر – خواب

فرزندان خود را بپرسید که آیا آن است که در واقع قبل از خواب به این دلیل که خورشید هنوز و به نظر می رسد در اوایل اما شما آنها اطمینان می دهم که آن خواب است. و هیچ وجود دارد حمام در روز مادر.

7:51 p. m. – Wrap Up

قبل از پیچش یا حلقه زنی روی مبل با یک فیلم و یک لیوان شراب شما نیاز به بار ماشین ظرفشویی اما این بدان معناست که برای اولین بار تخلیه ماشین ظرفشویی. این قطع خواهد شد توسط پسر خود را که نیاز به آب و سپس دوباره زمانی که او نیاز خاص خود سرعت باد و در نهایت زمانی که او نیاز به دانستن که در آن زندگی می کند خدا پس ما نمی بینیم او را هنگامی که ما در یک هواپیما.

9:40 بعد از ظهر – خواب

روز در نهایت به پایان رسیده است و شما تصمیم به چشم پوشی از یک فیلم و خزیدن مستقیم به رختخواب با یک کتاب خوب. آن است که در این نقطه است که شما را به یاد داشته باشید که خود را تسلی دهنده است که هنوز هم خیساندن مرطوب داخل لعنتی ماشین لباسشویی.

روز مادر مبارک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im