آنچه که در مورد COVID-19 تست آنتی بادی

یک کارگر سلامت طول می کشد تا یک قطره خون برای COVID-19 آنتی بادی بعد از تست در تشخیص و مرکز سلامتی در مارس 5

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
antibody-testing-1
یک کارگر سلامت طول می کشد تا یک قطره خون برای COVID-19 آنتی بادی بعد از تست در تشخیص و مرکز سلامتی در مارس 5, 2020, در تورانس کالیفرنیا. والری مکن/گتی

بسیاری از هفته بعد سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر رمان coronavirus است که به طور کامل تغییر چشم انداز از زندگی ما باقی می ماند تا حد زیادی با یک راز است. پاسخ دادن به یک سوال به ارمغان می آورد یک سراسیمگی از امکانات جدید و به نظر می رسد به عنوان اگر هنگامی که ما فکر می کنم ما نمیفهمد چیزی virus می آید با یک نام تجاری جدید رمز و راز ما را در انگشتان ما.

برخی از بزرگترین گنجینه های اطراف این ویروس با توجه به ایمنی و آنتی بادی است. یعنی چه حضور آنتی بادی چیست ؟ اگر کسی آنتی بادی آنها در حال حاضر محافظت از عفونت مجدد? و اگر پس برای چه مدت ؟

چه آنتی بادی آزمون ؟

چه آنتی بادی آزمون نیست. یک تست آنتی بادی است که یک راه برای تشخیص عفونت فعال.

به جای یک آنتی بادی آزمایش اندازه گیری تعداد آنتی بادی—پروتئین های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن برای خنثی کردن باکتری ها و ویروس ها در خون و می تواند در بسیاری از موارد تعیین اینکه آیا یک فرد در معرض شده است به یک عفونت خاص—در این مورد COVID-19.

آزمون انجام شده است از طریق یک خون قرعه کشی و نتایج معمولا در عرض چند روز.

چه معنی آن را به آنتی بادی?

A health worker takes a drop of blood for the COVID-19 antibody test after at the Diagnostic and Wellness Center on May 5, 2020, in Torrance, California
یک کارگر سلامت طول می کشد تا یک قطره خون برای COVID-19 آنتی بادی بعد از تست در تشخیص و مرکز سلامتی در مارس 5, 2020, در تورانس کالیفرنیا. والری مکن/گتی

جواب کوتاه این است که ما نمی دانیم. جواب این است که در حالی که آنتی بادی به طور کلی برابر با ایمنی و ما معمولا می توانید با خیال راحت فرض کنیم که کسی که دارای آنتی بادی به یک بیماری آنها حداقل برای کوتاه مدت ایمنی. اما وقتی که می آید به COVID-19 هیچ چیز می توان فرض کرد.

"ما انتظار است که مثبت تست آنتی بادی را می توان در ارتباط با حفاظت در برابر عفونت های آینده. اما از آنجایی که این بیماری همه گیر تکامل یافته تا به سرعت اطلاعات نیست و در عین حال در دسترس به عقب این تفسیر" متخصص بیماری های عفونی Rekha Murthy, MD, معاون امور پزشکی و کاردانی افسر ارشد پزشکی در Cedars-Sinai گفت: در آزادی مطبوعات.

آیا آنتی بادی آزمایش قابل اطمینان است ؟

بر خلاف با تست تشخیصی که نورد بیش از حد به آرامی برای ملت تقاضا آنتی بادی آزمایش به نظر می رسد نورد با سهولت. آنتی بادی آزمایش آب گرفتگی در بازار و آزمون هستند و تا حدودی به طور گسترده ای در دسترس است و اغلب در دسترس بدون نسخه.

اما در دسترس بودن گسترده همراه با یک هشدار است. وجود دارد در حال حاضر حداقل 120 تست بر بازار و تنها یک صادر شده است اورژانس تایید توسط FDA.

به نیویورک تایمز گزارش داد در یک مطالعه انجام شده توسط COVID-19 تست پروژه یک تیم چند رشته ای از محققان و پزشکان در UCSF UC برکلی چان زوکربرگ Biohub و ابتکاری ژنتیک موسسه که در بر داشت که از 14 تجاری آزمون آنها مورد مطالعه فقط سه نفر به طور مداوم قابل اعتماد—به معنی بازگشت مثبت کاذب یک درصد از زمان و یا کمتر است.

در مارس 4th, FDA اعلام کرد قصد دارد برای تشدید محدودیت های تجاری testmakers نیاز آنها را به ارائه اطلاعات و به دنبال آژانس اضطراری با استفاده از مجوز ظرف مدت 10 روز کسب و کار. آژانس توصیه testmakers دیدار خاص دقت آستانه رفتن به جلو.

من باید یک آنتی بادی آزمون ؟

A health worker process for COVID-19 antibodies after getting the blood from the patient at the the Diagnostic and Wellness Center on May 5, 2020, in Torrance, California.
یک کارگر سلامت روند COVID-19 آنتی بادی پس از گرفتن خون از بیمار در تشخیص و مرکز سلامتی در مارس 5, 2020, در تورانس کالیفرنیا. والری مکن/گتی

در عین حال یکی دیگر از سوال و در عین حال یکی دیگر از تیره پاسخ. با آزمون بودن تا حد زیادی نامطمئن و نتایج این آزمون که تا حد زیادی بی فایده است تا زمانی که ما درک بهتری از اینکه آنتی بادی ارائه اندازه گیری حفاظت در برابر رمان coronavirus گرفتن یک آزمایش پادتن یک انتخاب شخصی است. این یک پتانسیل خطر بالا (قرار گرفتن در معرض ویروس) و کم پاداش (آزمون نتیجه است که شما می توانید با یک دانه نمک) وضعیت.

"از نظر ما قطعا نیاز به آزمون به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و هدف این است که سعی کنید به آن را در دسترس برای هر کسی که می خواهد آن می گوید:" Murthy.

برخی از مطالعات نشان داده اند که تا 25 درصد از افراد آلوده به COVID-19 ممکن است بدون علامت و این تعداد ممکن است به عنوان بالا به عنوان 50 درصد به گفته دکتر Anthony Fauci. که بدان معنی است که آنها ممکن است تا به حال ویروس و نه حتی شناخته شده است. که احتمالا به همین دلیل هر مکالمه من تا به حال از مارس 13th –روز من مدرسه کودکان بسته—دارای حداقل تا حدی (معمولا بیشتر) در اطراف محور بدونم که آیا این تب/سرفه/چند روز خستگی و crumminess شد به سادگی تب/سرفه/چند روز خستگی و crumminess و یا اینکه آیا آن روز در واقع روز بدن خود را با موفقیت در مبارزه با یک ویروس مرگبار?

در مقیاس بزرگ تست آنتی بادی می تواند کمک به محققان در درک گسترش این بیماری است. نیویورک تایمز گزارش داد که یکی در پنج نیویورکی آزمایش مثبت برای coronavirus معنی حدود 2.7 میلیون نفر ممکن است در معرض این بیماری بدون تحقق آن.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که صرف نظر از نتیجه تست مثبت یا منفی و یا برخی از نامشخص محل در بین شما هنوز هم باید رعایت اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک ، بیش از حد درباره این بیماری هنوز ناشناخته—با توجه به بازگشت آلودگی و خطر آلوده کردن دیگران—به فرض هر چیزی.

من آنتی بادی آزمون تجربه

هنگامی که آنتی بادی آزمایش شد و در دسترس در نزدیکی من تصمیم به رفتن برای تست. خطر بالا پایین پاداش — اما صبر من بوده است هرگز کت و شلوار قوی و عدم اطمینان بود توزین در ذهن من است. COVID-19 اغلب احساس می کند مانند یک باطل بیش از حد واقعی بازی رولت جایی که شانس چند در امان بدترین ویروس و بد بخت چند زده به دلایلی که به سادگی حس را ندارد. Once upon a time, من یک زندگی فرو رفته در پزشکی قطعیت و صرف شب های بی پایان دروغ بیدار به امید شانس خواهد بود در کنار من. نبود و من به شدت می خواستم به این باور آن را در این زمان. اگر تست آنتی بادی آمد مثبت دانستن حتی آن را به طور بالقوه اشتباه را به من در هر اونس بیشتر از امید که در این زمان ما (فرزندان من و من) خواهد بود که این بار ما می خواهم فرار با چیزی بیش از چند روز از سردرد. که هر اونس از امید برای من خواهد بود unquantifiable.

تست من منفی بود. که اشکال جزئی که از طریق خانه من بود احتمالا coronavirus. یا آن را ممکن است یک اشکال در همه شاید چیزی جز اضطراب. یا شاید آن را coronavirus و من تست معیوب بود.

حقیقت این است که تا زمانی که ما درک بیشتر در مورد COVID-19 تا زمانی که ما درک می کنیم که چرا برخی از افراد بدون علامت و دیگران به این بیماری تسلیم ما همه به دام افتاده در این محل پزشکی عدم قطعیت است. و بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که محافظت از خودمان و خانواده ما و جوامع ما بهترین ما می توانیم. چرا که پاسخ خواهد آمد. آنها اغلب فراموش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن