Monica Lewinsky برنده توییتر با " من یک شوخی پاسخ

Toni آن بارسون/گتی ایماژ, Monica Lewinsky/توییتر Lewinsky حس شوخ طبعی بود و در نقطه دوباره اکثر ما می دانیم

توسط ETELARESANKHABAR در 5 مرداد 1399
Monica Lewinsky joke
Toni آن بارسون/گتی ایماژ, Monica Lewinsky/توییتر

Lewinsky حس شوخ طبعی بود و در نقطه دوباره

اکثر ما می دانیم Monica Lewinsky به عنوان کارآموز که در 22 حال ارتباط با بیل کلینتون و سپس 49 در حالی که او رئیس جمهور و در نتیجه خود را برای استیضاح پس از شهادت دروغ دروغ گفتن در مورد آن. اما اگر شما به دنبال او پس از شما می دانید که ضد قلدری فعال است wickedly تیز حس شوخ طبعی و ممکن است فقط برنده اینترنت با آخرین صدای جیر جیر.

در روز شنبه یک "من یک شوخی است اما" الگوی رفتاری ساخته شده راه خود را در اطراف توییتر و مردم chimed در با برخی از محترم اشاره. اما آن Lewinsky که, um, منفجر هر کس دیگری خارج از آب با پاسخ. به عنوان جوک های انباشته شده در, Sabrina the Teenage Witch سریال خالق Nell Scovell نوشت: "من یک چارلز منسون شوخی و آن کشته شدن" باعث Lewinsky به صدای جیر جیر "من یک کارآموز شوخی و آن... مهم نیست."

اوه بله. او انجام داد.

مردم از اینترنت را بلافاصله به اعتباری که در آن اعتبار شد به دلیل:البته کسانی بودند که chimed در آن Lewinsky را صدای جیر جیر در طعم و مزه فقیر داده می شود رابطه او با کلینتون. به عنوان یک 22 ساله بود که در بهره گرفته توسط کارفرما (و بالاترین مقام در زمین) و سپس لعنتی برای سال ها در رسانه های, من می خواهم بگویم او در حداقل به دست آورده و این حق را به یک شوخی هر یک بار در در حالی که.

Lewinsky همچنین نشان داد به غرور نمایشگاه که او مبتلا به PTSD پس از رسوایی که ناشی از "عموم خواست و طرد" به عنوان امر شد در دادگاه. من تروما اعزامی شده است طولانی و دشوار و گران است. و آن را بیش نیست."

"شاید شما به یاد داشته باشید و یا شنیده باشید داستان در مورد 'رسوایی' اشباع تلویزیون و رادیو; روزنامه ها و مجلات و اینترنت; زنده شنبه شب و یکشنبه صبح نظر برنامه; dinner-party گفتگو و watercooler بحث; اواخر شب تک گویی و بحث های سیاسی را نشان می دهد (قطعا بحث را نشان می دهد)," Lewinsky ادامه داد.

Lewinsky شده است از طریق مرتب کردن بر اساس از جهنم زندگی بسیاری هرگز نمی تواند درک در حالی که کلینتون همچنان یکی از محبوب ترین روسای جمهور در تاریخ است. اگر او می خواهد به یک شوخی به اعتقاد من او را بیش از به دست آورده حق است.

وجود دارد برخی دیگر بسیار هوشمندانه جوک آمد که نزدیک به Lewinsky پاسخ از جمله George Takei را "من باید یک جنگ ستارگان , شوخی, اما آن را نیمه مجبور" و "من یک آلو شوخی اما آن نیمه مورخ."

وجود دارد خیلی اشتباه با جهان در حال حاضر است که هر یک بار در در حالی که ما نیاز به یک کمی سبک سری در زندگی ما است. توییتر قطعا طریق برای ما با این موضوع و Lewinsky به ثمر رساند یکی دیگر از قطعه ای کوچک از قلب ما با پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن