اپل AirPower می تواند مجددا در اندازه های مختلف

در سال گذشته اپل اعلام کرد که دیگر نمی خواهد راه اندازی آن AirPower شارژ بی سیم mat. این گزارش با توجه به ویژگ

توسط ETELARESANKHABAR در 1 اردیبهشت 1399

در سال گذشته اپل اعلام کرد که دیگر نمی خواهد راه اندازی آن AirPower شارژ بی سیم mat. این گزارش با توجه به ویژگی های مختلف از موانع است که اپل نمی تواند غلبه بر, از جمله بیش از حد. اما به تازگی شده اند وجود دارد شایعات نشان می دهد که اپل در حال طراحی و هیئت مدیره است که این پروژه ممکن است به طور کامل مرده است.

تبلیغات

در حال حاضر در یک توییت @choco_bit آخرین شایعات در حال حاضر این ادعا که AirPower می تواند مجددا در دو اندازه مختلف. یک اندازه شایع است به اصلی AirPower که می تواند شارژ دستگاه های متعدد در یک بار در حالی که از سوی دیگر گفته می شود کوچکتر AirPower است که می تواند تنها هزینه یک دستگاه واحد.

برای کسانی که به دنبال اخبار, یک ادعا دلایلی که AirPower بود لغو شد و با توجه به آن بیش از حد. دلیل این است که اپل در تلاش بود برای ایجاد یک شارژر بی سیم با چند شارژ کویل که اجازه می دهد دستگاه به شارژ بدون در نظر گرفتن که در آن قرار داده شده بر روی تشک. این است که در مقابل زمان شارژ پد است که نیاز کاربران را به محل دستگاه خود را به طور مستقیم بر روی سیم پیچ.

متاسفانه ظاهرا منجر به آن بیش از حد, اما یک صدای جیر جیر در هفته گذشته نشان داد که اپل بود کاوش ایده استفاده از A11 چیپ ست برای مدیریت بهتر گرما. که می شود گفت در حالی که اپل می تواند با بازبینی این پروژه آن است که هنوز هم ممکن است که آنها هنوز هم می تواند آن را لغو و پس از آن را با یک دانه نمک در حال حاضر و شاید فکر می کنید امید خود را فقط رتبهدهی نشده است.

در زمینه اپل >تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره AirPower و شارژ بی سیم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im