مینیاپولیس شورای شهر متعهد به Defunding و از بین بردن Police Dept.


Defunding-police-department
استفان Maturen/گتی

نه نفر از 13 نفر از اعضای شورای شهر مینیاپولیس در حال رای گیری پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن police

بیش از آخر هفته و نه اعضای شورای شهر مینیاپولیس اعلام کرد که آنها قصد رای دادن به نفع defunding و برچیدن پلیس در پاسخ به قتل جورج فلوید در دست پلیس در جریان تظاهرات برای تغییر در نحوه پلیس انجام شده است در شهر. آنها فمن رای در 13-عضو شورای.

“ما متعهد به از بین بردن پلیس به عنوان ما آن را می دانم در شهر مینیاپولیس و بازسازی با جامعه ما یک مدل جدید از امنیت عمومی است که در واقع نگه می دارد جامعه ما امن” رئیس شورای لیزا خم کن سی ان ان گفت. “(ما نیاز) به گوش دادن به خصوص برای ما سیاه و رهبران به جوامع ما از رنگ برای آنها پلیس کار نمی کند و واقعا اجازه دهید راه حل های دروغ در جامعه ما,” او گفت:.

سوالات بسیاری وجود دارد به عنوان بیشتر و بیشتر شهرستانها در نظر defunding پلیس به عنوان قبل از اصلاحات اقدامات باید به وضوح مشغول به کار شده است. Defunding اجرای قانون به معنی گرفتن پول به دور از پلیس و زندان ها و جابجایی اکثریت است که بودجه شهرستان در خدمات است که تاثیر جامعه در راه مثبت از جمله مسکن و اشتغال و سلامت روان, آموزش و پرورش, و بی خانمانی.

Defunding اجرای قانون “به این معنی است که ما در حال کاهش توانایی برای اجرای قانون به منابع است که آسیب جوامع ما” Patrisse Cullors, co-founder of the Black Lives Matter گفت: در مصاحبه با WBUR. “این در مورد reinvesting کسانی که دلار را سیاه و سفید, جوامع, جوامع شده اند که عمیقا واگذار شده است.”

انحلال گروه در مجموع کمی پیچیده تر اما حامیان می گویند کشور بسیار دیر شده است.

“افرادی که در پاسخ به بحران در جامعه ما باید به افرادی که بهترین و مجهز برای مقابله با این بحران” MPD150 یک جامعه سازمان حمایت در مینیاپولیس گفت. به جای “غریبه مسلح با اسلحه” اولین پاسخ باید ارائه دهندگان خدمات سلامت روان اجتماعی کارگران و قربانی طرفداران به منظور کمک به خدمت به جامعه به جای پلیس آن است.

بندر گفت: شورا به دنبال چه چیزی تغییر بودجه پلیس ممکن است مانند نگاه و چگونه آنها می خواهند برای سازماندهی مجدد اداره پلیس. “ایده داشتن هیچ اداره پلیس است که قطعا در کوتاه مدت,” او گفت:. در چند سال گذشته از 911 تماس آنها یافت شده برای خدمات بهداشت روانی, بهداشت و EMT و خدمات آتش.

ارمیا الیسون, عضو شورای شهر برای بخش 5 توییتی یک پیام مشابه شنبه, نوشته,, “ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس. و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری.”

خواسته پال خواستار قطع بودجه دولت یا از بین بردن ادارات پلیس شده اند فلوید پس از مرگ است که مجموعه ای فعال در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. یک سیستم پس از لغو برده داری است که استفاده پلیس به جرم و تبعیض در جامعه است.

“بله. ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس” بندر توییتی. “و جایگزین کردن آن با یک تحول جدید مدل امنیت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>