میشل اوباما پادکست اینجا و باراک اوباما برای اولین بار است مهمان

میشل اوباما پادکست متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و گوش دادن به میشل اوباما پادکستدر حال حاضر در Spotify

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399
Renaissance_BTS_final
میشل اوباما پادکست

متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و گوش دادن به میشل اوباما پادکستدر حال حاضر در Spotify در

میشل اوباما در حال حاضر انجام می شود مقدار زیادی از چیزهایی که چشمگیر در زندگی او است. او شده است یک وکیل بانوی اول خاطرات نویسنده و ثابت و الهام بخش برای زنان از همه نوع از پس زمینه. اما در حال حاضر بانوی اول یک نام تجاری جدید دستاورد او می تواند اضافه کردن به رزومه: پادکست میزبان.

در اوایل این هفته راه اندازی شد میشل اوباما پادکست. با توجه به توضیحات آن در پادکست جریان سیستم عامل او را از رفتن به استقبال تعدادی از مهمانان از همکاران به خانواده به بحث در مورد "روابط در زندگی ما است که ما که هستیم." ورود ما به سمت راست.

و به طور طبیعی به جا است که موضوع اولین مهمان در اولین قسمت این است که شوهر سابق رئیس جمهور باراک اوباما. ما حتی نمی دانند که چگونه به شدت نیاز داشتیم اما معلوم ما واقعا, واقعا انجام داد.

مکالمه بین اوباما را پوشش می دهد مقدار زیادی از زمین و بسیاری از موضوعات مختلف از جمله باراک ریاست جمهوری میراث, چگونه و چرا این زن و شوهر شد, جامعه, سازمان, روزهای اولیه خود را در سیاست ترس خود را برای رای دهندگان و چگونه آنها در حال صرف روز خود را در قرنطینه با هم (اشاره: آنها با داشتن مقدار زیادی از "صحبت های جالب" برای کمک به دفع خستگی).

مورد علاقه ما بخشی از قسمت اول هر چند به زمانی که اوباما بحث در مورد روزهای اول رابطه خود و آنچه آنها را به سقوط در عشق است.

"شما می دانید که در هسته همه چیز را که شما انجام داده اند به لحاظ سیاسی چه من می دانم که در مورد شما به عنوان یک فرد و یکی از دلایلی که من احساس می کنم در عشق با شما است..." میشل می گوید: قبل از گرفتن قطع شده توسط باراک گفت: "این فقط به نظر می رسد من... اما این درست است."

میشل ادامه "تو ناز می دانید... اما هیچ یکی از دلایل من در عشق با شما است زیرا شما در حال هدایت اصل است که ما یکدیگر را برادر و خواهر پاسداران. و این که چگونه من مطرح شد!"

البته این ارزش های مشترک برای نشاط بخشی و بیشتر جوامع ساخته شده است که جرقه پرواز بین این دو. ما انتظار چیزی کمتر.

این مصاحبه فقط باعث می شود ما هیجان زده به ببینید که چه کسی خواهد بود که بعد از مهمان میشل اوباما پادکست جدید. هر کس آن است که ما مطمئن هستیم مکالمات خواهد بود فکری و الهام بخش مانند بانوی اول همیشه این است. شما می توانید اشتراک و گوش دادن به قسمت های به صورت رایگان در Spotify در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب