فقط رحمت' به رایگان جریان این ماه برای کمک به آموزش در مورد نژادپرستی نظاممند

Warner Bros. به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید ادامه برادران وارنر رایگان ارائه می دهد منابع در نژادپرستی ن

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
just-mercy-streaming
Warner Bros.

به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید ادامه برادران وارنر رایگان ارائه می دهد منابع در نژادپرستی نظاممند

روشن چند ساعت خود را در تقویم این هفته چرا که ما همه در برخی از نیاز به انجام است. در روز سه شنبه, برادران وارنر اعلام کرد که آنها در حال ساخت 2019 حقوق مدنی, درام, فقط رحمتی رایگان برای جریان برای ماه ژوئن و آن را باید به ویژه در نور از حوادث اخیر و گفتگو پیرامون قتل جورج فلوید.

"ما اعتقاد داریم در قدرت داستان است. ما فیلم #JustMercy بر اساس زندگی کار از حقوق مدنی وکیل برایان استیونسون یکی از منابع ما می متواضعانه پیشنهاد به کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نژادپرستی نظاممند که آفت جامعه ما است."

آنها ادامه داد: "به طور فعال در بخشی از این تغییر در کشور ما به شدت به دنبال ما شما را تشویق به یادگیری بیشتر در مورد گذشته ما و بی شماری بی عدالتی است که باید ما را به جایی که ما امروز."

برادران وارنر نیز داد و فریاد به "هنرمندان سرایان و طرفداران که کمک کرد که این فیلم اتفاق می افتد" قبل از تشویق بینندگان به "دیده بان خود را با خانواده و دوستان و متحدان."

قدرتمند منتشر شد در ماه دسامبر می بیند Michael B. Jordan گام به نقش استیونسون. او در دفاع از والتر McMillian (Jamie Foxx) یک مرد سیاه و سفید در انتظار مرگ در آلاباما بود که به ناحق به اعدام محکوم شده و از سال 1986 به قتل یک زن به نام رندا Morrison. بر اساس استیونسون خاطرات با همان نام فقط رحمت نیاز به بینندگان در نظر گرفتن خطر ذاتی بودن سیاه در امریکا است. آن را بر اساس یک داستان واقعی و خاطرات به همین نام است.

در زمان McMillian منتشر شد در سال 1993 استیونسون گفت: زمان نیویورکs"من فکر می کنم همه نیاز به درک آنچه اتفاق افتاده است به دلیل آنچه که امروز اتفاق افتاده است می تواند اتفاق می افتد فردا اگر ما نمی یادگیری برخی از درس ها از این. آن را بیش از حد آسان برای یک نفر برای آمدن به دادگاه و قاب یک مرد برای قتل او مرتکب نشده. آن را بیش از حد آسان برای دولت به محکوم کردن کسی که برای جرم و پس از آن او را به مرگ محکوم کرد. و آن را بیش از حد سخت در پرتو شواهد بی گناهی خود را به نشان می دهد این دادگاه که او هرگز نباید در اینجا در وهله اول است."

آماده به تماشای ؟ Warner Bros ساخته شده است آن را بسیار آسان به جریان. شما می توانید اجاره فقط رحمت در تقاضا-برای-رایگان از طریق اکثر جریان خدمات از جمله YouTube, iTunes, Amazon Prime تصویری و Google Play.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im