مرسدس بنز انتشار رسمی ارائه به شدت مورد پیش بینی 2021 S-Class

در اوایل این ماه تصاویر به بیرون درز از شدت پیش بینی مرسدس بنز S-Class ظاهر در Instagram و piqued است به نفع ک

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399

در اوایل این ماه تصاویر به بیرون درز از شدت پیش بینی مرسدس بنز S-Class ظاهر در Instagram و piqued است به نفع کل ماشین های دنیا. در حال حاضر آلمان مارکی به سرقت رفته پشت موردتوجه با انتشار رسمی اولین رندر از نسل بعدی بنز.

خودرو عید پاک تخم مرغ کاهش یافته بود در طول مراسم تحلیف قسمت از "دیدار با مرسدس دیجیتال" جدید آنلاین پلت فرم های ارتباطی است که مارکی استفاده خواهد شد به بحث در مورد پروژه های آینده و مدل. اولین اجرایی "به روز رسانی" که پخش شده در مارس 24, بود, مصاحبه, بین مرسدس بنز خبرنگار یاسمین بلر و مدیر عامل دایملر Ola Källenius نه کمتر. این جفت ارز به روز رسانی در مارکی موقعیت فعلی در Covid-19 و راه اندازی مجدد خودرو و تولید و سپس با انتقال به جهان والاتر از فیلم جدید S-Class در آن نقطه هرگز قبل دیده می شود رندر به نظر می رسد (هر چند آن را در حال حاضر بر روی مرسدس بنز وب سایت).

از به نظر می رسد از آن گل سرسبد جدید ماشین ویژگی های ضبط اموال بیگانگان را امضا خطوط براق و همچنین به عنوان زیبا سیاه colorway. اما دارای قطعا صورت مدرن به لطف اینده چراغ جلو طراحی که ایجاد شده بر 2020 CLS-Class. این به نظر می رسد مناسب با فوق مدرن داخلی ما جاسوسی در به بیرون درز عکس و همچنین Källenius را شرح خودرو. در طول مصاحبه او تلقی ماشین "فن آوری tour de force."

Meet Mercedes Digital with Yasmine Blair and Ola Källenius

دیدار با مرسدس دیجیتال با یاسمین بلر و Ola Källenius. مرسدس-بنز

که خدمات لب هر دو. Källenius رفت و به او گفت که به تازگی قرار داده و قبل از تولید مدل از طریق paces خود را در "افسانه ای آلمان." در طول تست درایو, دست, رهبر رفت و در "سرعت بالا" و تحت تاثیر قرار گرفته بود که چگونه "بی سر و صدا" و "آرام" سوار شد.

"حتی اگر سلف مجموعه نوار بالا این جدید S-Class است که به چیزی خاص," او اضافه شده است.

بنابراین زمانی که شما می توانید پشت فرمان ؟ Källenius تایید S-Class است که به احتمال زیاد برای اولین در نیمه دوم سال 2020 در حالی که آن برق همتای خواهد شد راه اندازی در سال 2021 به عنوان اشاره کرد.

اگر که نیست به اندازه کافی بنز مربوط به هیجان این 2021 E-Class کوپه و تبدیل کشیدن مدل در حال انتظار برای اولین اواخر این هفته در دیدار با مرسدس دیجیتال پلت فرم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب