melrose-place-reunion
گتی ایماژ

آماده برای یک انفجار از گذشته به خاطر یک Melrose Place مراسم پایین رفتن

در زمانی که بسیار ترسناک است و نامشخص آن کمک می کند تا به چیزهایی که آشنا و آرامش. و یوتیوب سریال ستاره در خانه به وضوح درک می کند که چون در روز سه شنبه آنها ما را برای قدم زدن پایین خط حافظه. مقصد? افسانه ترین مجتمع آپارتمانی در تلویزیون در ’90s. و یا شما می دانید تا کنون. که حق — بازیگران Melrose Place است reuniting برای اولین بار در نزدیک به یک دهه و فقط خجالتی از دو دهه از صابون درام به پایان رسید.

آیا ما به ذکر آن را برای یک علت خوب است ، هنرمندان از دلتنگ سری را هم پیوستن عملا در ستاره ها در خانه برای یک قسمت بهره بازیگران صندوق سازمان در حال حاضر ارائه کمک در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

بدیهی است که شما نیاز به بیشتر deets, چون دیگر چگونه شما می رویم به دریافت به اندازه کافی از اعتیاد به مواد مخدره در مورد مرسوم L. A. شخصیت شما را دوست داشت به تماشای طرح راه بدر کردن و تهمت ناروا زدن? بنابراین در اینجا حرکت شبیه چمچه زنی.

به عنوان شما ممکن است به خوبی می دانید, ستاره ها در خانه است توسط SiriusXM را ست Rudetsky و جیمز وسلی. پرستاران که آنها در حال حاضر ما به ارمغان آورده مجازی reunions برای Desperate Housewives, فریزر, و سرور و نشاط. تا کنون آنها مطرح شده بیش از $240,150 به نفع بازیگران صندوق.

فردا Melrose Place اضافه خواهد شد که به رشد فهرستی که Josie Bissett (جین مانچینی) توماس کالابرو (مایکل مانچینی), مارسیا کراس (Kimberly شاو), Laura Leighton (سیدنی اندروز), Heather Locklear (آماندا وودوارد), Doug Savant (مت فیلدینگ), Grant Show (جیک Hanson) اندرو Shue (Billy Campbell), Courtney Thorne-Smith (آلیسون پارکر) و Daphne Zuniga (Jo رینولدز) دیدار عملا به یاد در مورد وقت خود را در نشان می دهد.

طرفداران که می خواهند به کمک قادر خواهد بود برای کمک به بازیگران صندوق در حالی که آنها watch, اما نه همه طرفداران می توانید انجام دهید. کسانی که اتصال را گزارش همچنین تشویق به پرسش در سراسر livestream شب.

“ست و من باور دارم که در این زمان از اجتماعی فاصله و انزوا بسیار شادی را می توان با دیدن چهره های آشنا از نشان می دهد محبوب کل جهان” میزبان Wesley توضیح داد, در بیانیه ای. “ما به این راحتی نشان می دهد تلویزیون. و ما با داشتن برنامه ریزی بیشتر در هر هفته — همراه با ما محبوب تئاتر palls — برای همه بازیگران صندوق است.”

اتصال به Melrose Place مجازی مراسم روز سه شنبه در 8 p. m. ET بازیگران صندوق کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im