دیدار با زنانی که کمک را 2021 فورد F-150 مانند یک کلاس Hauler

این 2021 فورد F-150 پرده برداری کرد در این هفته دارای بیشترین اسب بخار و گشتاور و ظرفیت حمل بار به تاریخ. آن ر

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399

این 2021 فورد F-150 پرده برداری کرد در این هفته دارای بیشترین اسب بخار و گشتاور و ظرفیت حمل بار به تاریخ. آن را برای اولین بار به طور کامل ترکیبی کامیون در کلاس خود ترکیب 3.5 لیتری V-6 با یک موتور الکتریکی است که چرخ به اندازه کافی قدرت به دو 12,000 پوند است. این بی باک یابو می توانید مسافت همه چیز را از ماشین به بتن می باشد. و در بخشی به طراحان بارب واندن و لیندزی اعطای F-150 است که در حال حاضر بیشتر لوکس برای صاحبان به صرف زمان است.

"هنگامی که ما شروع به طراحی جدید F-150, ما می خواستیم به تمرکز بیشتر بر داشتن آن موجودی تسلی از آشنایی و به وسیله نقلیه احساس می کنم مثل یک خانه دور از خانه" توضیح می دهد که اعطای یک رنگ و مواد طراح که گذشته پروژه های شامل, Lincoln Continental concept car.

Lindsey Grant, a color and materials designer at Ford.

لیندزی اعطای یک رنگ و مواد طراح در فورد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

در میان کسانی که وسایل رفاهی شامل صندلی های قدرت تكيه که نزدیک به 180 درجه و اختیاری داخلی سطح کار است که باعث می شود آن را آسان به استفاده از یک لپ تاپ انجام کارهای اداری و یا چنگ زدن نیش به خوردن. جدید 12 اینچ مرکز صفحه نمایش با استفاده از آخرین نسخه فورد SYNC رابط با کنترل صوتی و اتصال بی سیم به CarPlay اپل و آندروید خودکار. اختیاری پردازنده منبع قدرت جایگزین نیاز به صورت جداگانه ژنراتور و با توجه به فورد می تواند قدرت 28 یخچال و فریزر و یا اتهام تخت برقی دوچرخه خاک. برای واندن گرانت و تمام رنگ و مواد تیم ساخت مجلل ترین F-150 در عین حال به معنای حد عالی رساندن غنی, چرم, بافت منحصر به فرد و جدید پالت رنگ.

Inside the 2021 Ford F-150 Platinum.

این 2021 Platinum edition را بیشتر شهری و داخلی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

واندن فورد رنگ و مواد طراحی و مدیریت یک جانباز 30 ساله که ترک علامت خود را در هر فورد و لینکلن مدل در طول دوره تصدی خود را از جمله فورد GT, لینکلن هوانورد و آینده 2021 Ford Bronco. او توضیح می دهد که هر یک از سطح بالای F-150 مدل ها دارای شخصیت خاص خود را دارد.

"پلاتین است و بیشتر به صورت یک شهری مشتری با ظاهر مدرن," او می گوید. کارامل-و-داخلی سیاه و سفید لهجه با پررنگ کنتراست striping روی صندلی درب پانل و کنسول مرکزی. واندن و اعطای مفتخریم که مات باز کردن منافذ بلوط تر و تمیز است که در کتاب همسان (نه بر خلاف آنچه رولز رویس می کند با آن روکش) و برش به فاش کردن حلقه های درختان که از آن چوب منابع است. "ما احساس مهم بود که به جشن حلقه از یک درخت; شما می توانید زندگی خود را درست قبل از چشم خود را" کمک مالی به ما می گوید. "ما احساس آن را واقعا طنین انداز با مشتریان این میراث تاریخی از ساختمان چیزی است که به شما outlives."

Barb Whalen, Ford’s color and materials design manager.

بارب واندن فورد رنگ و مواد طراحی و مدیریت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

F-150 پادشاه در مرتع پرورش احشام edition توسط یک ادای احترام به eponymous 15,500 هکتار ترکیب در کینگزویل, Tex., با گاو و اسب اصیل, موزه و زین فروشگاه. "این برای کسانی که مربوط به مرتع پرورش احشام زندگی" واندن توضیح می دهد. گرانت می افزاید: "ما می خواستیم را به عنوان بسیاری از گردد شیوه زندگی به این کشور به عنوان ما می تواند; نجاری مبلمان با پادشاه در مرتع پرورش احشام عمارت سراجی و چرم ساخت."

واندن Grant و تیم خود را نیز توسعه منحصر به فرد سوراخ روی صندلی با الهام از شکل یک طناب پیچ و تاب. دیگر جزئیات داخلی شامل مزرعه w شکل لوگو و لیزر اچ پادشاه در مرتع پرورش احشام خانه حمل. "ما بسیار عمدی در چگونه ما گذاشته دانه چوب بیش از حد" گرانت می گوید و توضیح داد که آنها نیز کتاب-همسان و گرد هم می آیند در یک زاویه 45 درجه.

The 2021 Ford F-150 King Ranch.

این 2021 فورد F-150 پادشاه در مرتع پرورش احشام کابین ویژگی های 15,500 هکتار ترکیب w شکل لوگو و صندلی با الهام از سوراخ طناب پیچ خورده. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

واندن می گوید: "شکر و تخم مرغ در کیک" F-150 محدود مدل است که می تواند رسیدن به بیش از 100.000 دلار به طور کامل لود. گرانت و تیم او تصمیم admiral-طرح رنگ آبی با لحافی صندلی و تشک کف و چرم است همان کلاس های شما در لینکلن Black Label وسایل نقلیه. "گلدوزي است که به طور سنتی لوکس نشانه و علامت گذاری ساخت و می افزاید: آسایش" گرانت می گوید. او همچنین با اشاره به کربن-فیبر تر و تمیز است که رنگی را با رنگ آبی روشن کت. "در گذشته ما را ذخیره فیبر کربن برای رپتور اما ما با استفاده از آن در محدود جدید برای انتقال یک حس موفقیت."

Inside the 2021 Ford F-150 Limited.

در داخل نسخه محدود است که همان چرم موجود در لینکلن Black label وسایل نقلیه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

با وجود این تعدادی از F-150s در جاده واندن می گوید: تیم طراحی می خواهد هر مشتری به احساس کامیون بود گردد فقط برای آنها است. "با F-series, ما پشتیبانی ناوگان اما ما نیز باید آن دسته از مشتریان که در حال فرار خود را از قایق بادبانی خود را از اسب خود را در اتومبیل های مسابقه—بنابراین در حالی که آنها با استفاده از این وسیله نقلیه برای آنچه در آن در نظر گرفته شده و آنها هنوز هم می تواند آن دسته از مواد حق بیمه است که آنها می خواهید و سزاوار."

آخرین مطالب