دیدار با ترکیبی تاکسی آبی طراحی شده برای کمک به حفظ ونیز مشهور کانال

در حالی که ونیز در زیر توده قرنطینه با توجه به Covid-19 آن کانال شروع به جریان روشن برای اولین بار در سال. بدون مردم—و ما همراه با آلودگی گرفتگی تا آبراه دلفین ها و قوها و حتی چتر دریایی بازگشت. کل شهر رو مکی و لحظه ای رفت و برگشت به سابق خود را بکر ، و یک محلی استودیو طراحی است hellbent در نگه داشتن آن که در راه با یک پیشگام آب جدید تاکسی.

Nuvolari لنارد به تازگی پرده برداری تندر14-صندلی پایدار رزمناو است که کمک خواهد کرد که برای حفظ شهر تاریخی از طریق استفاده از تکنولوژی “سبز”. کارلو Nuvolari و شریک دن لنارد آمد تا با مفهوم طول 2019 ونیز قایق نشان می دهد پس از شاهد غم انگیز, اثرات آلودگی است.

“به عنوان ونیزی دن و من احساس می کنم یک ارتباط قوی با شهرستان و با تجربه دست اول آسیب است که باعث شده به آن ساختارهای ظریف از طریق هوا و آلودگی صوتی و همچنین فیزیکی فرسایش” Nuvolari گفت: در آزادی مطبوعات. “ما احساس کردیم که این مهم برای رسیدگی به مشکلات ما زادگاه و Nuvolari لنارد قرار داده شد و منجر به اتهام در پیدا کردن یک راه حل است.”

Carlo Nuvolari and Dan Lenard

کارلو Nuvolari و دن لنارد Nuvolari لنارد

که راه حل به تناسب 30 پا کشتی با ترکیبی سیستم نیروی محرکه که معلوم است قابل ملاحظه ای به خوبی به این شهرستان است. این ایده که تاکسی آب با استفاده از دیزل نیروی محرکه خود را به طور منظم باز و آب سفر به فرودگاه و به باتری مقدار زیادی از زمان برای شارژ. سپس, زمانی که آنها بازگشت به ارزش کانال کشتی می توانید در قرعه کشی ذخیره شده برق قدرت و کروز در اطراف بدون دود و یا سر و صدا.

به نظر می رسد عاقلانه تندر باقی می ماند درست به سبکی میراث ونیز. درست مثل شهر سنتی تاکسی آب آن دارای خطوط ظریف و کلاسیک چوب لهجه همراه با لمس مدرن است. آن را مانند مازراتی از تاکسی آب. پردازنده در ضمن رگ ویژگی های مخمل خواب دار صندلی بری کف و آخرین فن آوری است.

“Nuvolari لنارد بسیار افتخار به انجام کاری برای ونیز به عنوان آن است که بسیار نزدیک به قلب ما و خیره کننده جای که ما می خواهیم برای کمک به حفظ و برای نسل های آینده گفت:” Nuvolari.

Nuvolari Lenard's Thunder Water Taxi

Nuvolari لنارد

رعد و برق تایید شده توسط تمام طبقه بندی بدن و آماده است به انقلابی در حمل و نقل در این شهر است. اما متوقف نشده Nuvolari و لنارد از هل دادن و حتی دورتر. توانمند اواز یا موسیقی دو نفری است که در حال حاضر در بحث با یک تولید کننده خودرو مورد احتمالا ترکیب هیدروژن-سوخت-همراه سیستم نیروی محرکه است که بسیار تمیز فن آوری مورد استفاده در زمینه هوافضا.

همه قدرت را به شما دلالت.

شما می توانید عکس های بیشتر از تندر زیر:

Nuvolari Lenard's Thunder Water Taxi

Nuvolari لنارد

Nuvolari Lenard's Thunder Water Taxi

Nuvolari لنارد

Nuvolari Lenard's Thunder Water Taxi

Nuvolari لنارد

Nuvolari Lenard's Thunder Water Taxi

Nuvolari لنارد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>