دیدار با Concours باشگاه لبه برش دور مسابقه و توسل به یکی از نورد

یکی از پیچیده ترین فن آوری racetracks در جهان به زودی باز در میامی کامل با دولت از هنر خودرو-سیستم های ردیابی

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

یکی از پیچیده ترین فن آوری racetracks در جهان به زودی باز در میامی کامل با دولت از هنر خودرو-سیستم های ردیابی و تن از تکنولوژی بالا و ویژگی های ایمنی. اما آن را نیز اتفاق می افتد باید کاملا به چالش کشیدن با هیچ کمتر اقتدار از Indy 500 قهرمان Hélio Castroneves مشاوره در طراحی آن است.

اما شما نمی بینم Castroneves مبارزه با آن وجود دارد در Indycar و نه هیچ فرمول یک, NASCAR, و یا دیگر نرم افزار سری ماشین. این Concours باشگاه قطعا بیشتر نجیبانه گزاره از گفتن زمین زیر کشت در ایندی تعطیلات آخر هفته روز یادبود. دو مایل جاده خصوصی دوره های واقع بر این اساس از Miami-اوپا لوکا اجرایی فرودگاه و فقط 20 دقیقه از ساحل میامی خواهد به جای میزبان حق بیمه supercars متعلق به خود را با دقت انتخاب شده و بالا خالص ارزش عضویت.

A Porsche 993 at the Concours Club, a private racetrack in Miami.

یک Porsche 993 آماده برای ورود به Concours باشگاه را دو مایل مدار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Concours باشگاه.

بین دور رانندگان قادر خواهد بود برای لذت بردن از برخی از مهمترین و اسراف و خوب فکر کردن تسهیلات تا کنون ارائه شده در یک مسیر است. حتی مواد غذایی خواهد بود چیزی ویژه: Concours باشگاه فقط اعلام کرد که مشهور در میامی آشپز براد کیلگور صاحب شهر برنده جایزه Alter Kaido و اخگر رستوران خواهد بود پخت و پز خود را مدیر.

ما به تازگی یک پیش نمایش منحصر به فرد از محل است که با توجه به رسمی اولین بازی بعد از این سال. در طول چند نسبتا تهاجمی دور با پیگیری پرسنل آن را بلافاصله روشن است که Concours باشگاه با هدف به چالش کشیدن علاقه مندان می خواهم که به فشار بیشتر از سرمایه گذاری های خود را.

"فلسفه ما شده است برای ساخت یک بازی واقعا سرگرم کننده مسیر است که هم بسیار فنی می گوید:" بنیانگذار نیل Gehani شیکاگو سرمایه گذار املاک و مستغلات و مسابقه که bucked عقل متعارف در مورد امکان چنین سرمایه گذاری در میامی. "آن را در سطح جهانی طراحی عناصر از جمله کاملا کشیده, کاهش شعاع چرخش و apexes بلکه سریع مصنوعی. کاربران در حال رفتن به به واقعا کار به منظور سریعتر در اینجا."

A Ferrari at the Concours Club, a private racetrack in Miami.

پاره شدن آن را در یکی از شماره straightaways. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Concours باشگاه.

هارون وایس, باشگاه جمهور با اشاره به یکی از مورد علاقه خود را ویژگی های: روشنایی برای رانندگی در شب نگه می دارد که همه چیز به چالش کشیدن بدون به خطر انداختن ایمنی. "در اکثر آهنگ های روشنایی است جایگاه نور—آن را در واقع روز روشن بدون سایه" یادداشت وایس. "که برای تلویزیون و طرفداران. اما بهترین آهنگ های مخالف با تاریکی در برخی از مناطق است که باعث می شود رانندگان شکار در اطراف برای پیدا کردن راه خود را. من دوست دارم که."

اما در این دوره هنوز هم می اندازد رانندگان کمک به کمک به آنها را نگه دارید از چمن. این یکی از چند racetracks در جهان به استفاده از بازتاب فرودگاه رنگ به نگه داشتن لبه های روشن و وجود روشنایی فوق راس هر یک به نوبه خود. "این سخت است برای ضربه زدن به apex زمانی که شما نمی توانید آن را ببینید در همه" ویس اشاره.

A Porsche at the Concours Club, a private racetrack in Miami.

مجموعه ای در زمینه میامی-اوپا لوکا اجرایی فرودگاه خصوصی است تنها 20 دقیقه از ساحل میامی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Concours باشگاه.

برای افزایش بیشتر ایمنی مسیر شامل یک سیستم تله متری است که می توانید موقعیت هر خودرو و بلافاصله پرتاب احتیاط هشدار اگر آن را تشخیص هر گونه وسایل نقلیه که تا به حال تصادف و یا رفته به یکی از ویژه, تاثیر, جذب موانع است که خط ، رواناب مناطق از ویژگی های بالا و اصطکاک رویه طراحی شده برای کاهش سرعت خودرو را به طور قابل توجهی و حتی مربیگری سیستم طراحی شده است با در نظر گرفتن ایمنی. به جای داشتن یک مربی در داخل ماشین است که می تواند پرتاب کردن خودرو تعادل و ترمز فواصل رانندگان می توانند زنده مربیگری از راه دور به عنوان دوربین های دیجیتال و تله متری داده ها اجازه می دهد تا مربیان به سوار همراه تقریبا با هر دامان.

A rendering of the club's exterior aesthetic.

یک رندر از باشگاه بیرونی زیبایی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Concours باشگاه.

Gehani قطعا می آفریند نوار در خصوصی racetrack مدل در تمام جنبه های. برای مثال Concours باشگاه را شامل trackside راحتی ایستگاه که شامل به طور دائم سایهدار منطقه تنقلات و امکانات رفاهی مانند کلاه ایمنی-خشک کن iPads ها با به روز رسانی داده های عملکرد صندلی برای دوستان و خانواده و تبلت های مبتنی بر منوها برای سفارش ناهار.

اما به عنوان مفید به راحتی ایستگاه خواهد بود, شاید این مواد غذایی است که وعده به رقابت نزدیک ترین و با ماشین به صورت کرم-de-la-کرم وضعیت. کیلگور می گوید: او برنامه نویسی منوها به هر دو نیرو برای رانندگان که در خسته کننده شرایط مسیر بلکه رضایت بخش برای زمانی که آنها در نهایت قطع کردن کلاه خود را برای روز.

Chef Brad Kilgore, culinary director at the Concours Club.

آشپز براد کیلگور آشپزی مدیر در Concours باشگاه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Concours باشگاه.

"وجود دارد یک رشته ورزشی به آنچه آنها انجام می دهند بنابراین ما در حال فکر کردن کمی بیشتر در امتداد خطوط انرژی و فیزیکی آماده سازی" کیلگور توضیح می دهد. او آشپزی را از ویژگی های بسیاری از سبزیجات و پروتئین ها برای ناهار به دنبال کامل وعده های غذایی لذیذ پس از آن در رستوران اصلی.

Chef Brad Kilgore's ricotta gnudi dumplings.

آشپز کیلگور را ریکوتا gnudi کوفته. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Concours باشگاه.

همچنین در دست خواهد بود خودرو سازی برای صاحبان تعمیر و نگهداری و شرح خدمات و مقدار زیادی از موجودی تسلی طراحی شده به آن را جذاب پاتوق برای motorsport فکر. عضویت مورد نیاز خواهد بود برای دسترسی به مسیر و امکانات خود را—و یا همراهی با یک عضو. و هنگامی که شما در واقع ممکن است به اجرا عضو موسس Hélio Castroneves در حالی که وجود دارد. خوب البته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب