Kanye غرب می گوید که او را در حال اجرا برای رئیس جمهور

تیلور هیل/FilmMagic/توییتر Kanye غرب غیررسمی در بازی سیاست با توجه به او به عنوان اگر 2020 نمی کند در حال

توسط ETELARESANKHABAR در 15 تیر 1399
kanye-tweet
تیلور هیل/FilmMagic/توییتر

Kanye غرب غیررسمی در بازی سیاست با توجه به او

به عنوان اگر 2020 نمی کند در حال حاضر به اندازه کافی در آن صفحه Kanye West توییتی شنبه شب که او در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 هر چند او هنوز فایل فدرال کمیسیون انتخابات.

21 بار برنده جایزه گرمی و پدر از چهار به توییتر گرفت تا آن را به عنوان رسمی به عنوان آن را می توان با توجه به وجود تنها چهار ماه تا انتخابات واقعی می گیرد. "ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده" غرب نوشت: در روز استقلال سال 2020 با استفاده از هشتگ "2020 چشم انداز."

این اولین بار نیست 'Ye صحبت در مورد فرو بردن انگشت خود به سیاست است. در یک سخنرانی در MTV Video Music Awards در سال 2015, او گفت که او برنامه ریزی در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 هر چند هیچ چیز از آن آمد. در ماه نوامبر سال 2019 غرب به نظر می رسید به تغییر تمرکز خود را به در حال اجرا در سال 2024. "زمانی که من ریاست جمهوری در سال 2024 ما را ایجاد کرده اید بسیاری از مشاغل که من قصد ندارم به اجرای من قصد دارم به راه رفتن" غرب در طی یک رویداد در ماه نوامبر گذشته.

غرب نیز آوازی خود را در مورد ارادت به رئيس جمهور تهمت و حتی ملاقات با او در کاخ سفید در سال 2018 است. اما بعد از آن سال او به نظر می رسید به تغییر راه خود را به tweeting, "چشم من در حال حاضر باز و در حال حاضر متوجه من شده است مورد استفاده قرار گیرد به گسترش پیام من باور نمی کنم. من خودم فاصله از سیاست و به طور کامل تمرکز بر خلاق بودن." پس از آن به تازگی به عنوان به عنوان ممکن است در این سال او به نظر می رسید پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن ، "ما می دانیم که به من رای دادن" غرب گفت: GQ در این موضوع است. "و من نمی شود گفت: مردم در اطراف من و مردم است که باید در دستور کار خود که زندگی حرفه ای من در حال رفتن به بیش از."

مردم در توییتر به حال احساسات متناقضی در مورد این موضوع:


البته نمی توان آن را از سوال اگر این فقط یک شیرین کاری تبلیغاتی است. غرب به آینده آلبوم خدا در کشورو اولین تک "شستن ما در خون" منتشر شد در این هفته به طوری که این ها همه می تواند تلاش برای جلب برخی از هیجان برای پیگیری. از سوی دیگر همسر کیم کارداشیان صرف چند سال گذشته به معنای واقعی کلمه مردم در خارج از زندان و آموزش برای تبدیل شدن به یک وکیل بنابراین چه کسی می داند — شاید زن و شوهر واقعا می خواهید برای زندگی در کاخ سفید ؟

اگر غرب است جدی او حداقل یک رای از Elon Musk مدیر اجرایی برقی-ماشین ساز تسلا که توییتی در پاسخ به: "شما باید از من حمایت کامل!

غرب همچنین عناوین ساخته شده در هفته گذشته برای اعلام همکاری خود را با فاصله 10 سال معامله را برای یک Yeezy خط از لباس که در واقع مقرون به صرفه برای کودکان و نوجوانان.

چه کسی می داند چه چیزی را از این آمده اما به نظر می رسد همتراز برای دوره این سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن