دیدار Adret جوان مردانه برند در نظر گرفتن یک رویکرد نوآورانه برای ساخت لباس های کلاسیک

وقتی که می آید به اقامت خود را در کوچه و نه به دنبال در رقابت Adret خود جاده خصوصی در روکشی ضخیم Indonesian جن

توسط ETELARESANKHABAR در 28 فروردین 1399

وقتی که می آید به اقامت خود را در کوچه و نه به دنبال در رقابت Adret خود جاده خصوصی در روکشی ضخیم Indonesian جنگل. تاسیس شده توسط آدام راجرز و ستو Adiputra کمی بیش از یک سال پیش از آن است که یک menswear که برچسب کارت مرسوم ترین شیوه های مارک. این در پیگیری تهیه محصولات—از handspun پنبه سه جیب Riviera پیراهن به اصلاح چوب ماهون کفش درختان—که ساخته شده توسط یک, با, زیبا, تفاوت های ظریف و کوچکترین بی نظمی. اگر شما ایده های لوکس است که با داشتن چیزی است که هیچ کس دیگری می گویند سلام به Adret.

Adret's hand-spun cotton 'Riviera' shirt and 'A.M' horn glasses.

Adret دست چرخید پنبه "ریویرا" پیراهن و 'A. M' شاخ ، Adret

بیش از تلفن در حالی که در مستند راجرز توضیح می دهد که Adret است "چندساله کلاسیک اجناس" لباس مردانه برند که خود ازدواج غربی چشم سبک با Adiputra درک شرقی artisanal مهارت. راجرز مطالعه مردانه در Central Saint Martins قبل از پیوستن به رالف لورن لباس بافتنی و بنفش طراحی لیبل و برچسب تیم در حالی که Adiputra شد مدیر تحریریه برای پیشرو مردانه انتشار در جنوب شرقی آسیا و عکاسی بسیاری از شاخه های خود را متمایز سینمایی ، راجرز و Adiputra ترکیب خود honed مهارت های لازم برای ایجاد کردن مواد تشکیل دهنده از Adret: راجرز تساوی سبک و طرح; Adiputra با این نسخهها کار با صنعتگران در تولید و شاخه های تجاری تصاویر با استفاده از مردانی که خود را به اشتراک بگذارید فلسفه است. یکی از نمونه های چنین است ولاد یک خانه بدوش از انواع آنها که ملاقات به طور تصادفی در ساحل در بالی و عکس در های چوبی قایق بادبانی.

Vlad, left, in Adret's fine-gauge cotton sweater with front pockets, full-cut heavy linen trouser and 'Bowen' shirt.

ولاد چپ در Adret خوب سنج پنبه ژاکت با جیب جلو کامل-برش سنگین شلوار کتانی و "بون' پیراهن.

این دو هر دو صرف نیمی از سال در اندونزی, کوه, کار side-by-side با هفت صنعتگران رشته های مختلف که همه زنده محلی به یکدیگر است. آنها شامل یک استاد cordwainer تنها یکی از تیم است که می توانید خود را در کفش; یک گروه کوچک از لباس بافتنی سازان; خیاط و shirtmakers که تولید خود را wovens و لباس; چند باتیک, هنرمندان, کسانی که در قرعه کشی کلاسیک نقطه رقص لهستانی پولکا و راه راه خود را در جیب مربع neckerchiefs و روسری; و یک مرد که باعث می شود همه خود را شاخ عینک با دست.

آنها نیز با 82 ساله استاد منسوجات که توسعه همه از مواد طبیعی مانند پنبه بامبو کنف دست چرخید کتانی جین و انعطاف چرم و جیر. "برای من, بافت, مهم ترین چیزی که با Adret" آدم توضیح می دهد. با توجه به اصرار خود در تبدیل به دور از عمده پارچه نمایشگاه در اروپا که با حضور هر دیک و هری با نام تجاری آنها تنها کار خود را با پارچه گورو.

Left, an illustration of Adret's 'Breton' knit t-shirt and 'Cary' loafers. Right, a model wears the brand's mercerized cotton mock neck sweater, French linen trousers, 'L.C.' horn glasses, 'Cary' loafers and 'Jim" tote bag.

در سمت چپ یک تصویر از Adret را 'برتون' گره t-پیراهن و 'کری' کفش راحتی. درست یک مدل می پوشد با نام تجاری پنبه mercerized مسخره-گردن ژاکت, شلوار کتانی, 'L. C.' شاخ, عینکی, 'کری' کفش راحتی و 'جیم' حمل و نقل کردن کیسه. Adret

در این مرحله که در آن برخی از بی نظمی و یا عیوب رخ می دهد. با توجه به آب و هوا که در آن آنها بافته شده و یا دباغی, پارچه و چرم, خشک شده در زیر تابش نور خورشید در مقابل آسمان پوشیده از ابر به ترتیب می توانید ایجاد یک شدت غنی و یا اشباع رنگ. این تفاوت در حدود 10 درصد تا یک معامله بزرگ اما این تناقض نشان دهنده خود wabi-sabi ایدئولوژی. آنها را در آغوش نقص حتی از آن استقبال. به عنوان آدم می گوید: "این بخشی از زیبایی Adret."

این مجموعه شامل تعدادی از قطعات که در دسترس است در طول سال. آنها شروع با یک بوم و چرم حمل و نقل کردن کیسه های قبل از گسترش دامنه برای تکمیل یک کمد لباس کامل از جمله جادار شلوار کتانی خوب سنج پنبه لباسهای بافتنی شاخ-rimmed عینک و جیر کلاه. این نشان می دهد توقف یک تکه یقه نیم آستین Riviera پیراهن ساخته شده از فوق العاده handspun پنبه (£435) و براق حداقل کاری دمپایی (£395) هر دو به خصوص خوش تیپ. همه چیز خاموش است در خاکی سایه از terra cotta به اقیانوس آبی با یک عمر در زیبایی شناسی و کیمیاگری و سبک زندگی وجود دارد که در هسته Adret زیبایی.

Adret's drop-shoulder knit tee, linen trousers, 'A.M' horn glasses, 'Cary' loafers and 'Graham' tote bag.

Adret قطره-شانه گره توپ را روی گوه شلوار کتانی, 'A. M' شاخ, عینکی, 'کری' کفش راحتی و 'گراهام' حمل و نقل کردن کیسه. Adret

بطرز شگفت انگیزی وجود دارد هیچ فروشگاه آنلاین—"محصول عکاسی می توان به استریل"—اما شما می توانید خرید Adret اجناس را از طریق ایمیل آدم و ستو. آنچه این دو واقعا می خواهید, اگر چه, این است که برای شما به آنها مراجعه حضوری در یکی از pop-ups—همهجانبه تجربه به حداقل می گویند که هدف را به Adret فلسفه به زندگی است. آنها این کار را با نقاشی دیوار و دوباره رنگ آمیزی چوبی کف سالن خود را در صورت لزوم منابع هنر و مکمل مبلمان و حتی بوی. آنها میزبان یک تعداد انگشت شماری در لندن تا کنون از جمله در Savile Row و هنگامی که نظم جهانی رزومه آنها امید به نمایشگاه در جامائیکا جنوب فرانسه و یونان است.

آن را فوق العاده دشوار است زمان به منحصر به فرد در menswear اما اگر وجود دارد هر کسی که ترک آن آدم و ستو. با بیش از 30 سال از دانش طراحی را در اختیار خود و غیر سازشکار استراتژی آنها در حال آوردن یک چشم انداز جدید به یک مقدار اشباع بازار است. Adret بسیار خوش آمدید وزش نسیم ملایم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب