ممکن است Snowstorm رهبری برای غرب به دلیل 2020 به صفر خنک


winter-storm-coming-may
NOAA

تاریخی snowstorm برای ضربه زدن به غرب این آخر هفته تنظیم پرونده برای آب و هوای سرد در مه

دو ماه پیش در ایالات متحده متوجه شد که ما نمی خواهید برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر ما در حال زانو در جهانی طاعون. در بالا از آن چیزی به نام “قتل اورلئانز” را مورد تاخت و تاز غرب و در حال حاضر تغییر آب و هوا است هی شما می دانید چه چیزی می تواند سرگرم کننده ؟ توفان برف کریسمس ابعاد — اما در بهار. برای بسیاری از بخش های ایالات متحده روز مادر است که رفتن به بسیار سرد و مرطوب این سال است.

تغییر آب و هوا مراقبت می کند که ما در حال برخورد با COVID-19 بحران و در حال حاضر مردم در سراسر شمال و انگلستان را از خواب بیدار به زیر دمای انجماد در روز شنبه, مه 9, 2020, چون شما می دانید که چگونه طوفانهای برف در مارس هستند کاملا عادی چیزی درست است ؟

در یک پیش بینی آب و هوا برخی از آنها خواستار “تاریخی” بارش برف می تواند طیف وسیعی از گرد به پا از برف به خصوص در مناطق شمال انگلستان است. بارش برف می تواند زمان ممکن است بارش برف سوابق و خدمات ملی آب و هوا (از طریق NBC News) گزارش می دهد که در بسیاری از شهرستانها از آن خواهد شد سرد تر از آن بود که در روز کریسمس.

شهرستانها که به احتمال زیاد به تجربه برف شامل Syracuse, روچستر نیویورک, و آلبانی در نیویورک; اسکرانتون پنسیلوانیا; و برلینگتون ورمونت. دیگر بخش هایی از شمال شرقی ممکن است تنها تجربه باران و وزش باد تا 40 مایل در ساعت. اما به طور کلی آب و هوای سرد خواهد شد تا آنجا در جنوب آلاباما و می سی سی پی.

طوفان قرار است به آخرین آخر هفته و ظاهرا 75 میلیون نفر را از خواب بیدار به دمای زیر انجماد در روز شنبه در حالی که شهرهایی مانند دیترویت پیتسبورگ و ایندیاناپولیس را تجربه درجه حرارت در 20s و 30s — اعداد است که ممکن است شکستن ممکن است آب و سوابق برای کسانی که در شهرستانها.

در همین حال غرب همچنان به تجربه یک موج گرما با درجه حرارت در 100s و فلوریدا است که در برخورد با آتش سوزی. فقط بنابراین ما همه در همان صفحه در اینجا این کشور به زودی به زیر پتو از برف و آتش و بیماری های ویروسی. سرد سرد است.

به طور طبیعی خوب مردم از اینترنت هستند مانند “ببخشید من اما تکواندو است که اتفاق می افتد؟”

[got_chosen_ad]

اما در تمام جدیت کانال آب و هوا گزارش می دهد که سخت ترین ضربه در مناطق غرب می تواند تجربه سنگین برف که ممکن است باعث قطع برق و درخت آسیب برساند. اگر شما نیست در حال حاضر تمرین های اجتماعی فاصله در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im