در اینجا شانس خود را برای برنده شدن یک رولکس—و اویختن با سوپر باول-برنده Kansas City Chiefs

آیا شما آماده برای شانس خود را در زمین نشستن کامل هواپیما از یک عمر ؟ Fanatics.com میزبانی عظیم آنلاین حراج خی

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

آیا شما آماده برای شانس خود را در زمین نشستن کامل هواپیما از یک عمر ؟ Fanatics.com میزبانی عظیم آنلاین حراج خیریه خود را برای همه در چالش تاسیس توسط سایت رئیس اجرایی مایکل روبین است که صاحب Philadelphia 76ers. درآمد حاصل خواهد شد به خوراک کسانی که نیاز دارند از جمله کودکان سالمندان و کارگران خط مقدم. یکی از نکات برجسته از جمع آوری کمک است این فرصت را به نمره VIP آخر هفته با سوپر جام قهرمانی Kansas City Chiefs و خانه را یک ساعت رولکس دیتونا Ref. 116500LN-0002. مناقصه شروع در $7,500 بود اما در حال حاضر به $21,000 در این مقاله منتشر شد.

Rolex Daytona 116500LN-0002

ساعت رولکس دیتونا 116500LN-0002 حسن نیت ارائه میدهد از WatchBox

یک جراحی رولکس دیتونا Ref. 116500LN قیمت برای $13,150 اما خوب شانس گرفتن دست خود را بر روی یک. آن را در میان دست نیافتنی ترین مدل در صنعت دیده بان بنابراین مگر اینکه شما در حال حاضر یک VIP (و به احتمال زیاد یک VVIP) ساعت رولکس مشتری شما نمی خواهد این فرصت را به آن را خرید در آن قیمت است. در بازار ثانویه مدل retails برای حدود $20,000 به طوری که در این حراج حاضر بالا پیشنهاد شما در حال حاضر گرفتن در آن زمان ارزش به علاوه مجنون جایزه اضافه شده از هزینه های یک در یک زمان با ستاد.

Mitchell Schwartz of the Kansas City Chiefs

میچل شوارتز از Kansas City Chiefs حسن نیت ارائه میدهد از WatchBox

در علاوه بر این به ورزشی پرطرفدار ترین ساعت رولکس در این بازی تجربه لگد کردن با کلاس اول صندلی های یک پرواز به کانزاس سیتی میزوری که در آن شما خواهد شد صرف تعطیلات آخر هفته در نوک پیکان ورزشگاه به اویختن با قهرمانان فوتبال در چمن خانه خود را. همه حق pro-مقابله با میچل شوارتز است که منجر به ابتکار است. "این شامل دو بلیط برای بازی حلق آویز کردن با برخی از WatchBox بچه ها که وجود دارد خواهد بود و سپس به تماشای بازی و گرفتن آمده در این زمینه پس از به قادر به دیدن نوک پیکان از سطح زمین و گرفتن عکس" شوارتز گفت: Robb Report. "این ممکن است برای دیدار با هم تیمی های من پس از بازی اما با این فرمت از بازی بعد هیچ تضمینی وجود ندارد وجود دارد. اما آنها تمام قدرت پردازش و بازی روز تجربه است که یک عضو خانواده خواهد بود. و سپس از آنجا رفتن به جای من برای شام. همچنین ممکن است برخی از دیگر چیزهای سرگرم کننده پاشیده اما کسانی خواهد بود تعجب شده."

هنگامی که او را در خود cleats ورزشی ستاره مشتاق وبلاگ نویس غذا و پس از صرف وقت با بچه ها در این زمینه او را به شلاق تا یک all-star غذا در خانه خود را. "من فکر کردم در خانه, پیتزا, شکست همبرگر یا استیک می گوید:" شوارتز. "پیتزا خانگی مورد علاقه من است چیزی به طبخ و آن را مناسب هنگام میزبانی از آنجا که شما می توانید سفارشی کردن پیتزا بر اساس آنچه مهمانان بود. آن را نیز آسان برای خمیر جلوتر از زمان (معمولی من دستور خمیر می کند 72-96 ساعت تخمیر) و آنها را طبخ در حدود 4 دقیقه در فر. شکست همبرگر و همچنین کسانی که کمتر از 2 دقیقه به طبخ. و استیک است که معمولا pleaser جمعیت."

شوارتز نیز مشتاق تماشای علاقه مندان است. (فعلی خود را مورد علاقه شخصی است, A. Lange & Söhne Zeitwerk قابل توجه در طلا سفید با سیاه و سفید شماره گیری نمایید.) NFL فوتبالیست همکاری با فیلادلفیا-بر اساس پیش متعلق به فروشنده WatchBox به ارائه بالا پیشنهاد 2019 رولکس دیتونا که هرگز پوشیده شده است. چگونه است که برای دسر ؟

دیگر عمده تجارب ارائه شده در همه در چالش شامل خصوصی قرار دادن درس با تایگر وودز (زمان بالا پیشنهاد $160,000) یک فرصت برای حضور در این Thor: عشق و رعد و برق مراسم افتتاحیه و دیدار با آن ستاره Chris Hemsworth (زمان بالا پیشنهاد $21,000) و یا یک دره نپا آخر هفته هشت به میزبانی مشهور آشپز Thomas Keller (زمان بالا پیشنهاد 70.000 دلار). یکی از گران قیمت ترین های بسیاری است که رابرت کرافت فوق العاده کاسه LI حلقه حلقه قهرمانی با زمان بالا پیشنهاد از $1,025,000.

اما شما می توانید انتظار بیشتر watch فرصت به آمده: WatchBox بنیانگذار دنی Govberg می گوید: او از نامزدی ژرژ کرن مدیر عامل شرکت Breitling و فرانسوا-هنری Bennahmias مدیر عامل شرکت Audemars Piguet به "همه" در چالش بعدی.

همه در چالش های آغاز شده در مارس 14, و در حال حاضر مطرح عظیم $43,891,157. آیتم های جدید اضافه خواهد شد روزانه با تغییر پایان تاریخ برای هر حراج و قرعه کشی تا با توجه به سایت "ما در رسیدن به هدف ما از ده ها میلیون دلار برای Covid-19 امداد تلاش است." به نظر می رسد مانند آنها عبور منطقه پایان چند بار اما خوشبختانه بازی تمام نشده است هنوز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب