Mariah Carey سقوط 'Schitt نهر' بازیگران عملکرد 'قهرمان'

YouTube اصل بازیگران "Schitt نهر" انجام شده Mariah Carey به ضربه سر و صدا در شخصیت و سردستهزنان خواننده اپ

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399
mariah-carey-schitts-creek
YouTube اصل

بازیگران "Schitt نهر" انجام شده Mariah Carey به ضربه سر و صدا در شخصیت و سردستهزنان خواننده اپرا خودش ساخته شده تعجب ظاهر

در ژوئن 7, مشاهیر برهنه از هر نوع به پیامهای حمایت و تشویق به کلاس 2020 یک فارغ التحصیل کلاس بودن شرکت با انواع و تعهدی به رسمیت شناختن حوادث در نور از coronavirus همه گیر ساخته شده است که فرد در جشن های بعدی غیر ممکن است. این رویداد به نام "عزیز کلاس 2020" و یکی از بخش های برجسته عملکرد Mariah Carey را smash hit "قهرمان" توسط بازیگران محبوب در کانادا طنزهای Schitt نهر. که شگفت آور به اندازه کافی در خود را دارد اما در پایان از این آهنگ ملکه سردستهزنان خواننده اپرا خودش پیوست و در آنجا به لذت از یک David افزایش یافت.

یوتیوب ویژه شامل باراک و میشل اوباما, بیانسه , لیدی گاگا و بسیاری دیگر از مشاهیر بنابراین Schitt خدمه در شرکت بزرگ است. رز خانواده و بسیاری دیگر از چهره های از شهر کوچک همه به نظر می رسد در شخصیت ساخته شده است که عملکرد خود را در مورد 1000 بار بهتر است. البته دیوید رز (Dan Levy) که پیشنهاد آنها بخوان "قهرمان" از آنجا که هر یک از طرفداران نشان می دهد می داند که او از طرفداران بزرگ از Mariah Carey. قلب و گرم شدن کره زمین شوق و شعف گرفت.

هر کس دیگری پاره کردن در صدای Moira را (کاترین اوهارا) unplaceable و کاملا عجیب و غریب لهجه? یا دیوید بر روی نام تجاری tech مشکلات یا الکسیس' (آنی مورفی) با شکوه "شوش دیوید" یا جانی (Eugene Levy) گرم چشم به عنوان او تلاش می کند تا به ترجمه Moira را bonkers واژگان کلمات ؟ این دوز از خانواده گل سرخ است که هر کس در تلاش برای دریافت از طریق 2020 مورد نیاز است. اما آن را فقط فاب چهار درگیر — ملحق شدند Jocelyn (جنیفر رابرتسون) ری (رضوان Manji), استیوی (Emily Hampshire), پاتریک (Noah Reid) و بسیاری دیگر آشنا Schitt نهر ساکنان. به عنوان آنها شروع آهنگ البته مخملی-ابراز پاتریک و Twyla (سارا Levy) در زمان منجر شود.

بازیگران انجام این آهنگ به زیبایی و به عنوان آنها به سمت پایان, کری میآید در خیره کننده دیوید و delighting همه. "من فکر می کنم من با داشتن یک حمله قلبی" گریه دوید. واکنش او این است که "به سادگی بهترین" میشم.

Mariah Carey Crashes 'Schitt's Creek' Performance Of 'Hero'
YouTube اصل

پس از بسته بندی لحن کری خوش با تشکر از معلمان که به نحوی ساخته شده 2020 کار برای دانش آموزان و خانواده های آنها حتی gracing ما با ظاهر دوقلوها Roc و کوچک. او همچنین سهام در یک لحظه خاص با دیوید جایی که او به معنای واقعی کلمه عبور و اگر شما یک Schitt را از طرفداران خود را ماه تمام است که در حال حاضر ساخته شده است.

لیست کامل از حضور مهمان در طول خاص است که واقعا بیش از حد طولانی به لیست اما کافی است این نام مشهور درگیر هستند فقط یک مقدار سزاوار اشاره به کلاس 2020 و کاملا عجیب و غریب "فارغ التحصیلی" آنها در حال گرفتن. تلاش به درستی جشن دبیرستان و دانشجویان است که خیلی سخت برای رسیدن به این نقطه تنها به دست سنتی مراسم فارغ التحصیلی و فعالیت های یک موضوع جدی خلاقیت است. بزرگ تجلیل به کسانی که رفتن فاصله به رسمیت شناختن این بچه ها آنها به عنوان حرکت به آینده. خوبی می داند که آنها آن را سزاوار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب