بسیاری از کسب و کار در حال صحبت کردن--و اهدای پول-- در حمایت از زندگی ماده

مامان ترسناک ما احساس بسیاری از احساسات دشوار است زمانی که ما به نوبه خود در این اخبار در حال حاضر: خشم پای

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
business-speaking-up-1
مامان ترسناک

ما احساس بسیاری از احساسات دشوار است زمانی که ما به نوبه خود در این اخبار در حال حاضر: خشم پایمال ناتوانی و مانند جهان پر است از خیلی نفرت و نارضایتی که ما تعجب می کنم اگر تا به حال برای رفتن به نور دوباره.

تماشای بی گناه, سیاه, مرد بمیرد تا زیر زانو یک افسر پلیس قرار داده Black Lives Matter حرکت جلو و مرکز, و آن را روشن است که بسیاری از مردم (که زندگی نیست و در معرض خطر) هنوز هم نمی فهمم هدف و اهمیت این پیام.

همه این اتفاق می افتد در طول یک جهانی همه گیر و آن را احساس می کند مانند ما به معنای واقعی کلمه زندگی در زندگی واقعی یک کابوس است.

این واکنش طبیعی به زمانی که جهان توسط دولت است که آن را در به انجام کاری. و همه ما می خواهید به انجام چیزی است که کمک خواهد کرد که ایجاد یک تفاوت باید معنی و امریکا در نهایت از خواب بیدار و متوجه واقعی از فراگیر نژادپرستی و کشتار و خشونت پلیس و دختران را یک پایه برای ایجاد تغییرات است که باید اتفاق افتاده است یک embarrassingly وقت پیش.

به سادگی صحبت کردن کافی نیست.

بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک در حال صحبت کردن می گویند #blacklivesmatter. آنها شرکت خود را در موضع. این مهم است برای آگاهی از نمایشی allyship, البته, اما ما می خواهم برای نشان دادن همبستگی و پشتیبانی به چند (از بسیاری) از علامت های تجاری در نظر گرفتن یک مکان ایستاده بر سفید برتری و خشونت پلیس در آمریکا است.

زیبایی نانوایی, یک cruelty-free, سیاه متعلق به شرکت لوازم آرایشی و رای گیری بهترین زیبایی Allure در سال 2019. این شرکت مشترک با خوانندگان خود راه برای به دست آوردن عدالت برای جورج فلوید. لطفا دنبال و حمایت از آنها.

مشاهده این پست در Instagram

#Repost @cakeandcashmere • شما اغلب ذکر است که چقدر خوب آن را احساس می کند به فروشگاه مارک های که مراقبت. اجازه بدهید به شما بگویم چگونه به خوبی آن را احساس می کند به ایجاد یک نام تجاری است که مشتریان و طرفداران که مراقبت; که حمایت و ایستادن در پشت هر حرکت درگیر هستم چرا که آنها درک ماموریت من. من با افتخار در خدمت زندگی شیرین جامعه است. آن را گرم قلب من برای دیدن که شما در مورد مراقبت از چیزهایی فراتر از زیبایی است. برای چند روز گذشته من به اشتراک گذاشته ام دستورالعمل در داستان ما در چگونه برای به دست آوردن عدالت برای جورج فلوید. شما می توانید کش رفتن به بالا در من یا @beautybakeriemakeup داستان یا نظر ما برجسته با عنوان "جورج". . من می دانم که خسته کننده است اما ما نمی تواند بیشتر از نفس از جورج بود در حالی که تخمگذار بر روی زمین تحت یک ماشین اگزوز با او دست خود را پشت و 3 مرد (500lbs) در بالا از او با یکی از آن مردان مسدود کردن راه هوایی او را. ما همیشه نمی تواند تایر از انجام آنچه درست است. . که با پیوستن به من در تماس دا و از او درخواست کرد به هر کسی که محدود جورج حق نفس کشیدن... برخی از مورد علاقه من دلبر در ایالات متحده آمریکا, کانادا, دبی, انگلستان, غنا, آفریقای جنوبی, آلمان و سنگاپور...پس لطفا به ما بپیوندید و شماره گیری 1+ (612) 324-4499 با تشکر از شما!🤎

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط زیبایی نانوایی, (@beautybakeriemakeup) در

نوجوانی, گل است و خیره کننده ترین ترتیبات گل و تاج های گل اهدا. تحویل آنها را به کمتر از 48 متحده و این شرکت متعهد است که بهترین در صنعت وقتی که می آید به مشتریان و کارکنان. در اوایل این هفته آنها نوشته شده گرانبها عکس از جورج فلوید با مادر خود, نوشته,, "من روح لطمه می زند. من می دانم که بسیاری از شما انجام بیش از حد. و وجود دارد هیچ چیز برای گفتن به آن را بهتر است اما در حال حاضر احساس می کند که چرا ما نباید احساس بهتر در حال حاضر. در عوض ما باید احساس این درد و اقدام در آن است. به طوری که آنچه که ما در حال کار بر روی."⁣

مشاهده این پست در Instagram

من نمی توانم پست تصاویری از گل و یا یک آموزش تصویری در حال حاضر. من سعی کردم به گذشته امشب اما در کل من که نمی خواهد اجازه می دهد به من. @shaunking مشترک این عکس و این تنها چیزی است که احساس می کند در حق من به پست – baby #georgefloyd خود را در آغوش مادر. این یک عکس زیبا از لحظه های گرانبها بین مادر و فرزند و به دنبال آن من نمی تواند کمک کند اما واقعا امیدوارم که کسانی که گذشته اند نمی توانید ببینید چه خبر است در اینجا چون اگر آنها می توانند من نمی توانم تصور کنید که درد او احساس تماشای پسر او بود به قتل رسید. ⁣ ⁣ سیاه مردان و زنان و کودکان در حال مرگ هستند و ما در شهرستانها هستند و به معنای واقعی کلمه سوختن در پاسخ. نه راه دیگری در اطراف. #blacklivesmatter. و اگر شما کسی که اعلام ئی که "تمام زندگی" موضوع شما از دست رفته نقطه. بافت جامعه ما بافته شد به طور سیستماتیک حمایت و تداوم نژادپرستی – آن را به معنای واقعی کلمه اصرار دارد که برخی از زندگی مهم تر از دیگران است. و به عنوان قتل جورج فلوید و بیش از حد بسیاری دیگر از جامعه ثابت برخی از موضوع بسیار کمی است که می توان آنها را به پایان رسید. ⁣ ⁣ روح من لطمه می زند. من می دانم که بسیاری از شما انجام بیش از حد. و وجود دارد هیچ چیز برای گفتن به آن را بهتر است اما در حال حاضر احساس می کند که چرا ما نباید احساس بهتر در حال حاضر. در عوض ما باید احساس این درد و اقدام در آن است. به طوری که آنچه که ما در حال کار بر روی. ⁣ ⁣ من صادقانه باشد. به عنوان یک صاحب کسب و کار آن را احساس می کند آسان برای گفتن چیزی اشتباه در حال حاضر. اما آنچه که احساس می کند بیشتر از این اشتباه است که می گویند هیچ چیز نیست. من قصد دارم به دانستن است که من ممکن است برخی از missteps بلکه دانستن من یاد بگیرند از کسانی که. به عنوان یک متحد یا نه شروع به یادگیری به عنوان یک متحد به این معنا نیست که کامل است. اما این به آن معنا اقدام که در آن من قبل از صحبت کردن در زمانی که من قبلا سکوت.⁣ ⁣ طبق معمول یکی از قدرتمند ترین روش ممنون میشم قادر به کمک اثر تغییر در نوجوانی است که توسط رای گیری با ما دلار است. ما در حال کار بر روی آن و به اشتراک گذاری خواهد کرد به زودی. در ضمن ما به منابع بیشتر راه هایی برای اقدام در حال حاضر. اگر شما می توانید یک تماس تلفنی و ارسال نامه و یا اهدا در حال حاضر زمان برای انجام آن و مهمتر از همه در حفظ و انجام آن است. اتمام داستان ما و لطفا به اشتراک گذاری منابع خود را با ما بیش از حد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط farmgirlflowers (@farmgirlflowers) در

Glossier محبوب آرایشی و محصولات مراقبت از پوست خط زمان به Instagram به اعلام آنها خواهد بود اهدا $500K به سازمان مبارزه برای عدالت نژادی. آنها همچنین به یکی دیگر از $500K از کمک های مالی به سیاه و سفید متعلق به, زیبایی, کسب و کار و الهام بخش مخاطبان خود را با راه آنها می تواند کمک به خود در Instagram داستان.

ما تمام شده هزینه های زیادی از زمان در مقابل Netflix پس از قرنطینه شروع و Netflix متوجه می شود که چگونه بسیاری از چشم بر روی آنها هستند. آنها ارسال شده در Instagram آن است که خود را "وظیفه به صحبت کردن."

نام خانواده دیزنی در زمان ایستادن در اوایل این هفته ارسال در Instagram "ما باید متحد و صحبت کردن."

برای هر جفت از جوراب, خریداری, جوراب شرکت پمپ اهدا یک جفت جوراب به یک فرد دچار بی خانمانی. آنها متعهد به ادامه کمک به خود را به همکاران و گفت: "ما در حمایت از این سازمان در طول سال است. ما شما را تشویق به انجام این کار نیز هست. ما در حال ارتکاب به پشتیبانی با کمک های پولی. بیشتر به دنبال به زودی در چقدر اهدا خواهد شد و هنگامی که. #BlackLivesMatter"

Nickelodeon رفت هوا روز دوشنبه, ژوئن 1st 8 دقیقه و 46 ثانیه در همان مقدار از زمان افسر را به زانو در جورج فلوید گردن. در آن زمان روی صفحه نمایش خود را نارنجی بود با این توانمند سازی پیام به همه کودکان:

مریخ پنیر قلعه محلی متعلق به کارخانه پنیر و نانوایی واقع در ویسکانسین. پس از نشان دادن حمایت خود را برای #blacklivesmatter آنها را تهدید به مرگ دریافت. شما می توانید از آنها را با قرار دادن یک سفارش آنلاین و یا به اشتراک گذاری با دوستان.

بسیاری از ما بزرگ شد تا به تماشای خیابان کنجد. آن را به ما مکانی امن و ما احساس گنجانده شده حتی اگر ما نبودند که از خانه ما و یا جامعه است. روز دوشنبه با نام تجاری ارسال شده این کلمات آرام:

Etsy شده است به کسب و کارهای کوچک یک پلت فرم برای بیش از یک دهه و اعلام کرد روز دوشنبه از طریق Instagram آنها اهدا خواهد شد "$500,000 به Borealis انسان دوستی را به رهبری جنبش صندوق علاوه بر تطبیق کارکنان, کمک های مالی. ما را تشویق جامعه ما به پیوستن به ما در حمایت از سازمان ها هستند که منجر به مبارزه برای تغییر است."

UOMA زیبایی است فراگیر (و همچنین سیاه و سفید متعلق به) آرایش شرکت که دارای اضافه اهدای لینک خود را در Instagram صفحه برای هدایت مردم به یک محل که در آن آنها می توانید کمک مالی و کمک به ایجاد یک تغییر. آنها نشان دادن حمایت خود را!

Biossance است که محصولات مراقبت از پوست شرکت ارائه پایدار محصولات مراقبت از پوست را به مشتریان خود. آنها منجر به اتهام خود در Instagram داستان و نشان دادن مخاطبان خود را چگونه آنها می تواند درگیر.

علاوه بر این واقعیت است که خود بستنی لعنت خوشمزه, Ben & jerry's همواره صریح در آن تعهد به عدالت اجتماعی — و در حال حاضر از این قاعده مستثنی است. وب سایت خود را حتی شامل لینک به مقالات در مورد نژادپرستی نظاممند و سیاه زندگی مهم جنبش است. Ben & jerry's واقعا تنظیم تن در اینجا برای چگونه ما می خواهم برای دیدن و شرکت ها(بزرگ و کوچک) یک شرکت روشن با صدای بلند مبنی بر نژاد پرستی. بن و جری را به بازی می آیند و ما در اینجا برای آن است.

آنها ممکن است درد به گام دراما ما دوست دارم که چگونه لگو پله بالا: شروع با 4 میلیون دلار کمک مالی در حمایت از برابری نژادی. این شرکت همچنین به طور موقت متوقف بازاریابی اجتماعی رسانه ها از آن پلیس با مضمون playsets ... و کاخ سفید را به عنوان به خوبی. بله لگو بله!

در حال حاضر همه ما باید موضع. بیایید همه حمایت از شرکت های که ترس از دست دادن مشتریان و یا درآمد برای ایستادن صحبت کردن و کمک به ایجاد تغییر است که ما به شدت نیاز دارید. ما نمی توانیم برای صدها سال از سوء استفاده و ظلم و اما ما می توانید با ما به دلار در حال حاضر است. از سکوت نیست انتخاب کنه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن