مرد می پوشد بدون شلوار به GMA مصاحبه زوم به دلیل این است که ما در حال حاضر

GMA خوشبختانه Reeve به نظر می رسید به درک خوبی از حس شوخ طبعی در مورد همه چیز بسیاری از ما که از خانه کار ش

توسط ETELARESANKHABAR در 9 اردیبهشت 1399
GMA-pantsless-guest
GMA

خوشبختانه Reeve به نظر می رسید به درک خوبی از حس شوخ طبعی در مورد همه چیز

بسیاری از ما که از خانه کار شده اند تطبیق با بالا و پایین از جلسات مجازی. به نظر می رسد مانند یک ناعادلانه و تاب و به هر دو از خانه کار می کنند و باید برای گرفتن لباس در هنگام زوم یا گوگل ملاقات و تماس میآید تا در تقویمهای ما اما پس از یک ABC News خبرنگار تلاش هایی که در سیستم آن کاملا روشن ما در حال حاضر نیاز به دریافت تمام راه را در لباس پوشیدن.

خواهد Reeve یک ABC خبرنگار (و از اواخر Christopher Reeve) آیا یک قطعه برای صبح به خیر امریکا امروز صبح در مورد داروخانه ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل نسخه. اکثر بینندگان پیگیری می شد و با پیام خود را — است که تا پایان — زمانی که مشخص شد Reeve بود, کسب و کار, در بالا, پارتی پایین.

"چه ابتکاری و جدید با تکنولوژی بالا راه مردم به طب خود را به سرعت در حالی که ترویج اجتماعی فاصله?" Reeve خواسته از دفتر خانه خود را. "هواپیماهای بدون سرنشین!" او در ادامه به نقل از یک قطعه در مورد فلوریدا جامعه بازنشستگی و هواپیماهای بدون سرنشین که به نظر نمی رسد مربوطه در حال حاضر به دلیل کودک شیرین عیسی دوربین تابه به او برهنه پا و 100 درصد از مردم را فراموش کرده چه جهنم او شده است می خواهم صحبت کردن در مورد.

Man Wears No Pants To GMA Interview Zoom Because This Is Who We Are Now
GMA

به عنوان Reeve پیچیده کردن قطعه خود را و گفت: "پا نهایی نسخه' سفر" بینندگان در صفحه اصلی رو یک نگاه اجمالی نهایی از پای او فقط معمولی حلق آویز کردن از زیر میز بدون شلوار. مردم به طور طبیعی کشف متخلف زائده و ارائه افکار خود را در رسانه های اجتماعی.

Reeve در پاسخ به این حادثه گفت که او آماده شدن برای یک پست-بخش تمرین که بعد از در نظر او کمی بیش از حد به زودی. "تلاش برای کارآمد من آماده برای یک پست-GMA تمرین کمی بیش از حد به زودی این صبح" Reeve نوشت. "زاویه دوربین همراه با دوستان و خانواده و چند صد غریبه ها در رسانه های اجتماعی ساخته شده من تجدید نظر من روال صبح. هر sartorial راهنمایی از این افراد هستند که با پوشیدن کمربند شلوار و کفش در طول کار خود را در تماس های تصویری در خانه هستند و بیشتر خوش آمدید." او مطمئن بینندگان او به زودی دوباره به کار پوشیدن, شلوار, اما من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه ما وقتی که من می گویند spandex, کوتاه, نگاه خوب در او.

او قطعا به نظر می رسد که درک خوبی از حس شوخ طبعی در مورد همه چیز.

Reeve نیست تنها سخنگو داشتن یک زمان دشوار در خانه است. جسیکا لنگ یک تلویزیون لنگر و خبرنگار فلوریدا Suncoast شبکه خبر, به تازگی سعی فیلمبرداری یک بخش پدر و مادر او را — جز کسی را فراموش کرده به او بگویید shirtless پدر که معمولی راه می رود به مشاهده و سپس پیاده عقب مانده مثل هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است.

Reeve همچنین بستری وجود دارد یک شغل او نمی خواهد برای استخدام در آینده — یک تصویربردار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im