مرد دستگیر و پس از هل دادن تگزاس رنجر به دریاچه برای اجرای اجتماعی فاصله

اداره پلیس آستین / CBS Austin, Facebook تگزاس پارک رنجر تحت فشار قرار دادند به یک دریاچه برای آموزش یک گروه

توسط ETELARESANKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
park-ranger-new
اداره پلیس آستین / CBS Austin, Facebook

تگزاس پارک رنجر تحت فشار قرار دادند به یک دریاچه برای آموزش یک گروه از افرادی که نادیده گرفتن اجتماعی فاصله قوانین

به عنوان stay-at-home سفارشات گسترش به تابستان مردم در حال گرفتن بی قرار و جسارت خارج از ازدحام پارک ها و سواحل و قرار دادن زندگی خود و زندگی جامعه در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس. در روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 یک گروه جمع آوری شده در نزدیکی در دریاچه Austin در مشترک فورد پارک در Austin, تگزاس پس از یک پارک رنجر با نزدیک شدن این گروه و با آرامش توضیح داد که چگونه آنها نیاز به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. ظاهرا ناراحت قوانین یک مرد در جمعیت تحت فشار قرار دادند رنجر به دریاچه و darted دور.

این حادثه دستگیر شد در Snapchat و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده در توییتر و به این دلیل مقصر — 25 ساله Brandon James هیک — دستگیر شد و به اتهام اقدام به حمله به یک کارمند دولت زندان جنایت.

پلیس استشهاد به عنوان به دست آمده توسط اخبار محلی وابسته KXAN اظهار داشت که نه تنها جمعیت نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل اما آنها غیرقانونی سیگار کشیدن و نوشیدن در پارک.

"Austin پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه (یار) است متاثر شده علیه ما پارک رنجر. شهر Austin پارک رنجرز ضروری کارگران ایم که در خط مقدم این شهر در پاسخ به COVID-19. آنها همچنان به کار ساعت های طولانی آموزش عمومی در شرایط مختلف عملیاتی تغییرات در پارک ها و دیگر یار و امکانات" شهر Austin پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه در بیانیه ای گفت (از طریق CBS Austin).

پارک ها بخش اضافه شده است که رنجر انجام شد کار خود را به آموزش و "تعامل شهروندان در استفاده مناسب از امکانات پارک در طول COVID-19 همه گیر" و کسی که فیلم برداری این ویدئو گفته KXAN که "پارک رنجر واقع بودن بود واقعا شیرین و درک قبل از."

پلیس اما بیشتر به نقطه و اظهار داشت: در استشهاد که هیکس' "عمدی و بی پروا عمل می تواند باعث رنجر به اعتصاب خود را از سر در حوض به عنوان او در حال سقوط بود و رندر خود را ناخودآگاه در حداقل 3 فوت از آب که در آن او می توانست غرق به مرگ است."

پوشش نقره ای در اینجا این است که کسی در ق می داند که رنجر می گوید او "را دوست دارد کار خود را و محیط زیست" و این که این حادثه "جلوگیری نمی کند او را و یا کار خود را."

پلیس عمدتا متمرکز بر هیکس' رفتار و پارک رنجر ایمنی وجود دارد اما به نظر نمی رسد نگرانی های زیادی را در مورد همه مردم ازدحام یک سوراخ آبیاری در طول یک طرح ملی سلامت و بحران است. از سواحل کالیفرنیا به فلوریدا سواحل مردم حاضر به این بیماری همه گیر به طور جدی و در ادامه به مارس به ساحل در خیل هجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل. در حال رفتن به ساحل واقعا ارزش خطر است ؟ آیا واقعا این است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن