لوکس اجاره در Hamptons موشک وار رفتن به ثروتمندان نگاه به قرنطینه و دور از شهر

“مردم خواستار شد در روز چهارشنبه و مایل حرکت در روز جمعه. آنها می خواهم اجاره نامه ثبت سیم صندوق و در راه خود می گوید:” Gary DePersia اشاره کورکوران کارگزار است که متخصص در Hamptons’ لوکس املاک و مستغلات برای بیش از 25 سال است. “آن آغاز شده و در اواسط ماه مارس زمانی که مردم متوجه می شود وجود دارد خاموش شدن است. تماس نیست متوقف شود.”

در حالی که تعطیلات اجاره صنعت گرفته یک ضربه عظیم در طول Covid-19 pandemic—Airbnb اخیرا مجبور به اخراج 25 درصد از نیروی کار خود را—لوکس اجاره در Hamptons سر به فلک کشید با ثروتمند اجاره و مالکان به دنبال قرنطینه بیرون از شهر, نزدیک به آب است. البته این یک تضاد کامل با کسانی که بدون همان سطح از منابع که مجبور به رنج می برند در خفقان ساختمان به عنوان یک یورش از گرمای تابستان در یمن ،

“کسانی که تا به حال تابستان اجاره در حال حاضر رزرو از ماه ژوئیه شد دیدن اگر آنها می تواند شروع در مارس 1 و برخی از اند تمدید اجاره به سقوط می گوید:” DePersia. “کسانی که در حال حاضر متعلق به یک خانه نقل مکان کرد و پیش از آن. مردم اجاره برای کل فصل بیشتر در این سال از هر یک از سال 2007.”

در حالی که همه گیر شد و کاتالیست DePersia نقل از مدرسه تعطیل و غیر دسترس بودن اردوهای تابستانی و از راه دور کار را به عنوان مسائل خاص دامن زدن به آتش است. همه که تقاضا رانندگی است تا قیمت. “بهار اجاره کرده اند دو برابر از آنچه که آنها در سال های گذشته. اگر چیزی بود که اجاره برای $15,000 یک ماه آن را از 30 ، 000 $در حال حاضر. من می دانم که یک زن و شوهر از اجاره است که رفت و برای 400.000 دلار برای دو ماه” او می گوید. “به طور کلی آن را تا حدود 30 درصد است.”

Cavett's Cove Montauk

Cavett به یارو Montauk کورکوران

دیلن Eckardt سابق نرم افزار surfer تبدیل بالا-عامل فروش با لانه متقاضیان بین المللی concurs با DePersia. “من یک تماس از کسی که در ماه فوریه گفت:” من فقط ترک شهرستان. من 3 میلیون دلار ارزش ماشین من در دو پشت سر من. من می خواهم یک oceanfront ترکیب هیچ کس در اطراف. حرفه ای و تمیز. بودجه هیچ گزینه است. برای بقیه سال.'”

دیوانه وار اجاره بازار ریخته به بازار فروش بیش از حد. “یکی از شاخه های مردم فکر آن زمان برای خرید” DePersia می گوید. “چرا صرف پول در اجاره زمانی که آنها می توانند خود را ؟ آن بوده است از خواب بیدار کردن تماس. اگر هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره مردم را می خواهید جای آنها می توانید بروید.”

این تمایلات خریداران بالقوه هستند رله به عوامل سراسر Hamptons. “من قرار داده و 14 خانه به قرارداد بیش از گذشته 65 روز می گوید:” Eckardt. “مردم می خواهند خود عقب نشینی خود را پناهگاه امن. بسیاری از مردم در حال حرکت در اینجا تمام وقت. زمانی که آنها اجاره آنها به دنبال گزینه های در نهایت خرید. مردم در حال گرفتن اجاره به خرید خانه.”

با وجود این همه شلوغ فعالیت DePersia تاکید می کند که بازار اشباع شده است. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اجاره و فروش موجود است,” او می گوید. “این تخلیه شده و مردم نباید مرعوب اعتیاد به مواد مخدره.”

اوایل هجوم مستاجرها شده است و بدون مسائل به خصوص که در آن اجتماعی سوريه نگران است. درمان یک فرار به Hamptons به عنوان یک دلیل و اجازه دهید شل شده مالیده و بسیاری از مردم محلی راه اشتباه است. “این قطعا باعث بسیاری از درام می گوید:” Eckardt. “مردم درک نمی کنند اجتماعی فاصله به معنی اقامت کردن در سواحل است. مردم می ترسند که این ویروس به ارمغان آورده بود از شرق. این قطع ارتباط در مورد ویروس قطعا جدا از مردم از فصلی مستاجرها.”

Cavett's Cove Montauk

Cavett به یارو Montauk کورکوران

پگی Zabakolas نیز با لانه متقاضیان و شرکت کنندگان سابق در Bravo TV show “میلیون دلار فهرست” است و به این پدیده یک چرخش مثبت. “به طور معمول مستاجرها علاقه مند خاص hamlets اما در حال حاضر آنها بیشتر به مناطق مختلف و حتی کمی بیشتر غرب در همپتون بیص و غرب همپتون,” او می گوید. “بزرگترین نگرانی های قوی هستند وای فای و فضای چرا که اکثر آنها خواهد شد مشغول به کار از خانه.” او می افزاید: “هجوم ساکنان تابستان همیشه به ارمغان می آورد یک استرس اضافه شده در طول سال ساکنان. اما با بیشتر مردم می آید درآمد بیشتر. رستوران ها و کافه ها هنوز بسته را از اینکه تنها گزینه در دسترس بنابراین ساکنان لزوما احساس از ورود زود هنگام تابستان مستاجرها فقط رتبهدهی نشده است اما صاحبخانه قطعا خوشحال هستند با درآمد اضافی.”

درآمد اضافی آمده است نه بدون نگرانی برای صاحبخانه ، نیویورک دولت در مهلت قانونی برای اخراج نیز به همپتون و بدترین سناریو را به عنوان نشان داده شده به تازگی توسط نیویورک تایمزشده صاحبان اموال نگرانی مستاجران خود را ممکن است حاضر به حرکت می کند زمانی که اجاره نامه خود را منقضی می شود و آنها را ناتوان برای اخراج در طول اوج فصل به طور بالقوه از دست دادن صدها هزار دلار در درآمد اجاره. اما تقاضا بالا است اکثر صاحبخانه ها به سادگی مشرف به این نگرانی ها.

با هیچ قابل تشخیص بیماری همه گیر در نزد آمریکایی در ادامه به پناهگاه در محل. اما برای مالی خوش شانس چند, نیاز به سرپناه است beget یک مسابقه برای لوکس ساحلی حفاری. و با وجود فرار و فرسایش اقتصاد به نظر می رسد قیمت همچنان بدون جسم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de