Louis Vuitton پرده جدید Homeware خط می آید که با حروف اول اسم تزئین دنده تمرین

اگر خود را در خانه تمرین است احساس کمی دنیوی این روزها Louis Vuitton می خواهد برای کمک به. خانه مد به تازگی من

توسط ETELARESANKHABAR در 2 اردیبهشت 1399

اگر خود را در خانه تمرین است احساس کمی دنیوی این روزها Louis Vuitton می خواهد برای کمک به. خانه مد به تازگی منتشر شده جدید مجموعه ای از چرخ دنده ها است که با هدف به شما نگاه به جلو به کار کردن تا خوب عرق.

برچسب راه اندازی کرده است یک جامع homewares خط که شامل مجموعه ای از لوازم ورزشی. ستاره از این دسته است که بدون شک $2,720 جلا dumbells با طغرا LV کار راه خود را در اطراف دسته چرمی. آیا آنها به شما کمک کند ساخت عضله است یک سوال باز—آنها تنها وزن 6.7 پوند است. هر پایان کلاه جعلی از تن نقره فلزی حکاکی با نام برچسب را. و اگر شما یک قلب علاقه مندان نیز وجود دارد محکم کریستوفر پرش با طناب برای کمک به بالا بردن ضربان قلب خود را و قدرت خود را تکمیل کار.

اما اگر بلند کردن وزنه نیست کاملا خود را از چیزی ترس نیست چرا که این مجموعه شامل طیف وسیعی از محصولات دیگر که برای ورزش است. نگاهی $2,280 پینگ پنگ مجموعه, برای مثال. مجهز به دو پره های چوبی آن می آید روکش در نصب پوشش چرم به نمایش در آمد و با تحت الشعاع قرار دادن لوگو الگو و مقررات توپ نصب شده در یک سفارشی مورد.

Louis Vuitton sporting goods

LV پینگ پنگ مجموعه مزین با یاد آرم چاپ. حسن نیت ارائه میدهد از Louis Vuitton

با بسیاری از جهان در مستند مردم زمان بیشتر از همیشه به سهام خود را در محیط خانه. Louis Vuitton شرط بندی است که این خط جدید از homeware کالا کمک خواهد کرد خنک کردن فضاهای باز که شروع به نگاه و احساس کمی کهنه در میان دو ماه از قرنطینه. به علاوه با بسیاری از ورزشگاه بسته شده, یافتن انگیزه ای برای آموزش می تواند دشوار و گول زنک هرگز کسی صدمه دیده انگیزه.

برخی از موارد به طور خاص-مانند رنگارنگ, والیبال, اسکی و خامه هیئت مدیره--حتی ممکن است ارائه یک کمی سفر الهام بخش برای زمانی که همه گیر آن دوره اجرا شده است. تا پس از آن شما همیشه می توانید بازی های خوب قدیمی از مد افتاده کارت بازی به تصویب زمان.

دیدن عکس های بیشتر از این مجموعه زیر:

Louis Vuitton sporting goods

حسن نیت ارائه میدهد از Louis Vuitton

Louis Vuitton sporting goods

حسن نیت ارائه میدهد از Louis Vuitton

Louis Vuitton sporting goods

حسن نیت ارائه میدهد از Louis Vuittontinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب