خرید رپورتاژ
Louis Vuitton medical gowns coronavirus حسن نیت ارائه میدهد از Louis Vuitton

در حال حاضر مشغول ساخت ماسک Louis Vuitton funneling بیشتر منابع به تولید پزشکی لباس برای خط مقدم کارگران در پاریس در میان Covid-19 بحران است.

میراث نام تجاری لوکس فرانسوی است تبدیل آن پاریس workrooms به تولید به شدت مورد نیاز پزشکی پوشانده اند. همه از محصولات به پایان رسید اهداء خواهد شد به کارکنان مشغول به کار در سراسر ساعت در شش بیمارستان های محلی اختصاص داده شده به درمان بيماران زده با رمان coronavirus.

“ما مفتخریم که قادر به کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی در سطح ما قرار داده و ما می دانیم چگونه در اختیار Hôpitaux de Paris برای ایجاد لباس برای کارکنان پزشکی گفت: Louis Vuitton رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Michael Burke در آزادی مطبوعات. “من می خواهم برای تشکر از صنعتگران ما آتلیه که به طور داوطلبانه در این شرکت مدنی عمل می کنند و شده اند که شجاعانه درخواست خود را از صبح به تجهیز کارکنان بهداشتی درمانی در بیمارستان ها که نیاز به لباس.”

با بحرانی کمک 20 داوطلبان شرکت معمولا همراه با لوکس چرم کیف های دستی تنظیم شده است برای تولید هزاران نفر از لباس عملکردی. هر دو الگوها و مواد مورد استفاده و تایید شده اند توسط حاکم بر بیمارستان بدن برای اطمینان از حداکثر کارایی. شش بهره مند از پروژه عبارتند از: Université Paris-Saclay—Hôpital Antoine-Béclère در کلمر; Hôpital Bicêtre در کرولن-بیستر; Hôpital پل-Brousse در ویوژوئیف; Hôpital Ambroise-Paré در Boulogne-Billancourt; Hôpital ریموند-پوانکره در Garches و Hôpital Sainte-Périne در پاریس’ 16th, arrondissement.

بیشتر الگوی برش داوطلبان برای پیوستن به کوچک لباس شب-ساخت نیروی کار آغاز هفته آینده برای کمک به پاسخگویی به تقاضا–اگر آنها خواهد شد مشغول به کار از خانه به تمرین های اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de