Lizzo می گوید: صاحبخانه او را بیرون از اجاره برای تعطیلات در اوایل

Lizzo/Instagram بیش از آخر هفته Lizzo می گوید: او لگد از او اجاره تعطیلات در اوایل پس از صاحب تمسخر و بدرفت

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
lizzo-and-friends-kicked-out
Lizzo/Instagram

بیش از آخر هفته Lizzo می گوید: او لگد از او اجاره تعطیلات در اوایل پس از صاحب تمسخر و بدرفتاری او

Lizzo اخیر گریز با گال بگیرید و یاد دهید نیست دقیقا خوب به جهنمبا توجه به 32 ساله برنده جایزه گرمی. روز یکشنبه با او به اشتراک گذاشته اتهام تجربه با صاحبخانه از خانه تعطیلات خود را که او می گوید بوت و یک گروه از دوستان چهار روز به یک هفته تعطیلات در nastiest راه ممکن است. چرا که او لب گنده badass و هرگز خودداری از مقابله با قلدر او خدمت بزرگی clap-به انسان که او می گوید نه تنها مسخره رقص حرکت می کند اما تهدید به تماس با پلیس ،

"این مرد است که لگد مرا از من هفت روز اجاره سه روز در اوایل دیروز" او زیر نویس یک کلیپ از خودش کم دور تجربه بد در قرمز لباس شنا. "این است که برای تمسخر این راه است که من رقص و برای استفاده از Instagram فیلم از من و من شش سیاه homegirls می گویند که ما می تواند به او صدمه دیده است" و تهدید به پلیس تماس بگیرید."

او در ادامه پیام خود را با اطلاع رسانی به او را که او نمی باید از این قدرت برای قرار دادن یک دمپر در روح او. "من می دانم که شما در حال تماشای صفحه من" او ادامه داد: "بنابراین من فقط می خواهم شما بدانید که شما نمی توانید متوقف کردن این دختران' درخشش. با تشکر برای لگد زدن به ما را تونی این خانه بهتر است به هر حال. Xoxo 🖕🏾."

پیش از آن در هفته در حالی که Lizzo و دوستان او بودند و هنوز هم لذت بردن از خود دور شو با هم او مطمئن ساخته شده به موضوع سلب مسئولیت که آنها تا به حال همه تست شده برای COVID-19 جلوتر از اقامت خود را.

"فقط یک گروه از melanated دختران خیساندن تا خورشید است. بدون قافیه یا دلیل" او زیر نویس یکی دیگر از سرگرم کننده Instagram تصویری از دختر نمايشگاه گروهي. "(همه ما در زمان مسئولیت به covid آزمون و خوشبختانه همه ما منفی است. لطفا امن و پوشیدن ماسک."

او همچنین تعداد زیادی از عکس های سفر خود را که شامل حمام آفتاب, شنا, بئب و انجام هر سه به طور همزمان. دختر سفر اهداف است.

اخلاقی از داستان: آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با Lizzo. نه تنها او را به قرار دادن شما در محل شما, اما شما هرگز قادر خواهد بود برای قرار دادن او الهام بخش آتش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب