بیایید نقد و بررسی—دوباره—چه کار احساسی است و به همین دلیل آن را سنگین برای به حاشیه رانده شده مردمی


Emotional-Labor-Marginalized-1
مامان ترسناک و تری تاک/گتی

ما از جمله خود من استفاده از اصطلاح “کار احساسی” زیادی است. عبارت است که اغلب استفاده می شود زمانی که توصیف نهان و اغلب مورد بی توجهی قرار گرفته کاری که در خانه انجام می شود معمولا توسط زنان و مادران است. این شامل کارهای خانه, خرید, این بار روانی را از نگرانی در مورد برنامه ریزی برای وعده های غذایی و تولد و مدرسه مورد نیاز است. کار احساسی نیز استفاده می شود برای اندازه گیری کسی عاطفی پهنای باند و یا ظرفیت را در احساسات دیگر. می توان آن را به کار برای حمایت از کسی که از طریق یک تلاش و عاطفی زمان و مردم نباید احساس موظف به آن را در, به خصوص اگر آنها را در یک فضا به انجام این کار با مرزهای.

هیچ کس نباید آن را شغل خود را برای مدیریت احساسات کسی را به صورت رایگان به خصوص اگر آن را می آید در هزینه های خود را. در حالی که استفاده از “کار احساسی” برای توصیف این شرایط نیست اشتباه آن را داستان کامل و نه به طور کامل منعکس کننده اصلی آن معنی. من می خواهم به مطمئن شوید که مردمی می دانم که معنی کامل اصطلاح به طوری که آنها می توانند درک کنند که چرا کار احساسی سنگین است کار برای به حاشیه رانده شده مردمی است.

Arlie Hochschild ابداع عبارت “کار احساسی” در سال 1983 کتاب مدیریت قلب: تجاری از احساس انسانی. Hochschild به رسمیت شناخته شده به کار می رود که به مدیریت احساسات ما در خانه و میان دوستان است اما او نیاز به مدیریت احساسات در حالی که در نیروی کار است. در یک مقاله برای این اطلس Hochschild می گوید: “کار احساسی به من معرفی اصطلاح در مدیریت قلب است کار که برای شما پرداخت می شود که در مرکز شامل تلاش برای احساس حق احساس برای این کار است. این شامل فراخوانی و سرکوب احساسات است. برخی از مشاغل نیاز به مقدار زیادی از آن مقداری کمی از آن را. از پرواز که کار آن است که بهتر است نسبت به این لایحه جمع آوری است که کار آن است که اگر لازم شدیدتر از طبیعی وجود انواع مشاغل است که برای این کار است.”

گرفتن بر روی مجموعه ای از احساسات به کار انجام می شود به بالا بردن یک فرد موقعیت در یک شرکت (ماموریت) و همچنین بالا بردن شرکت (ماموریت) است که کار احساسی.

Let’s Review—Again—What Emotional Labor Is And Why It’s Heavy For Marginalized Folks
Sellwell/گتی

هنگامی که شما یک حاشیه رانده شده فرد به طور خاص کسی است که طرفداران و می آموزد به عنوان بخشی از کار خود را به منظور بالا بردن حقوق مدنی برخورد لایه معانی پشت کار احساسی به معنی دو چیز قابل توجهی: ما در حال پرداخت را در جهل و گاهی اوقات هدفمند تعصب از کسانی که ما صحبت می کنند و در مقابل در طول آموزش و کلاس و ما انتظار می رود به رایگان ارائه راهنمایی به خانواده و دوستان به نام عشق و allyship. از ما خواسته به انجام بسیاری از دست نگه داشتن زمانی که دست ما در حال حاضر کامل است. کار احساسی است که کار مدیریت احساسات من در مواقع استرس به افراد دیگر احساس می کنید بهتر است به منظور بالا بردن پذیرش برای خودم و LGBTQIA+ جامعه من بخشی از.

کار احساسی یعنی من نیاز به سرکوب من, طبیعی, واقعی, واکنش ها و احساسات به منظور حفظ و حرفه ای شخصیت های تعریف شده توسط مردم من برای کار به منظور دریافت پرداخت می شود. نیز وجود دارد یک انتظار است که من نیز مطمئن شوید که مردم در اطراف من در حال نگه داشته و راحت حتی زمانی که من ناراحت کننده است. من قبل از حفاری در آموزش من بحث در مورد اهمیت بودن ناراحت کننده به منظور یاد بگیرند. من اغلب ناراحت کننده فقط در تلاش برای وجود دارد در یک heteronormative جهان و در عین حال اولین کار من این است که به دیگران خوب با اینکه ناراحت کننده (با من یا موضوعات یا همه آن) که در نوع خود است که ساخت آنها راحت و ارائه فضل من گاهی اوقات آرزو می کنم من نمی باید به گسترش است. من در کار من اما در آن طول می کشد مقدار زیادی از کنترل نمی خواهید به پرتاب چیزی و یا کوتاه-ذوب شده با کسی که تلاش می کند به من بگویید که چگونه و چرا در مورد من اشتباه تاثیر منفی تک جنس و فضاهای جنسیتی زبان.

پس از هر اعلام کرد که نوار و یا تهدید به گرفتن حقوق من به عنوان عجیب و غریب, transgender, فرد, من پیام های متعدد از مردم خواسته که چگونه آنها می تواند کمک کند. این است که در بالای پیام های متعدد من از مردمی درخواست من برای کمک به آنها حرکت وضعیت مربوط روزمره LGBTQIA+ موضوعات. من یک نقطه نرم برای والدین عجیب و غریب, بچه ها, اما آن است که اغلب افرادی که لازم نیست مستقیم ارتباط شخصی و یا درک درستی از چگونه خسته کننده این است که برای شناسایی به عنوان LGBTQIA+ که از من بپرسید برای آموزش و پرورش رایگان. من با خوشحالی به ذکر است این آموزش من ارائه دهد و به آنها یادآوری کنید که چقدر مهم است برای حمایت کارفرمای خود و کودکان را در مدرسه به پرداخت برای LGBTQIA+ آموزش.

من مرزهای قرعه کشی و هدایت مردمی و در عین حال خستگی و کار می آید از نیاز به اقامت خوب در مورد آن است. یک انتظار وجود دارد که من عجیب و غریب nonbinary فرد هستم آگاه در مورد عجیب و غریب و فراجنسیتی چیزهای که البته من می خواهم برای آموزش یک فرد چگونه به بهتر متحد. نیز وجود دارد که پیش بینی توسط asker که من باید پاسخ سوالات را با یک لبخند بر روی صورت من چون من باید خوشحال است که آنها خواسته و در حال حاضر به یاد بگیرند. چگونه جرات من تبدیل شدن به نا امید و یا بی تاب با کسی که نمی دانم چه آنها نمی دانید ؟

من نمی آن را به عنوان اغلب به عنوان من باید اما من به مردم یادآوری کند که گوگل وجود دارد. من توضیح بیشتر از من می خواهند هر چند به دلیل وجود یک عنصر از “مشتری همیشه حق است.” آنها درست به سوال بپرسید اما من — عاطفی خسته به حاشیه رانده شده فرد — نه ممکن است بخواهید به کسی مربی در آن لحظه و یا همیشه. بعضی از ما تمایل بیشتری نسبت به دیگران برای به اشتراک گذاشتن تجارب و تخصص است اما اغلب استفاده از. اگر من به مردم این سپس من حرکت تند و سریع برای کمک به آنها را به من کمک کند. اگر من را هم به راهنمای تدریس و توضیح چیزی و سپس من به خطر انداختن پرداخت می شود, زمان پرداخت نشده زمان. من نیز تنظیم یک سابقه. آن را خسته کننده.

حتی اگر قصد مجرم خوب است به حاشیه رانده شده مردمی خود نیست و هر کسی یک توضیح و یا یک لبخند. و ما هر حق را قبول نمی کند عذرخواهی خود را. من به تازگی به حال به منظور جلب یک مرز و بگویید کسی که آنها درخواست بیش از حد از من; آنها همچنان به آزار و اذیت من به نقطه ای از تبدیل شدن به قربانی و التماس برای بخشش. قربانی کردن من صدمه دیده است به منظور برای شما به احساس بهتر نیست چگونه allyship کار می کند و آن را بخشی از شرح شغل به عنوان یک انسان و یا یک مدافع. در عین حال من نمی شلاق را. من می تواند داشته باشد و شاید من باید. من این موضوع را تغییر داد و بدون پذیرش عذرخواهی.

که کار ما به عنوان مردمی به حاشیه رانده شده. کار احساسی است نه فقط کار پنهان ظروف و برنامه ریزی وعده های غذایی در خانه های ما که می پوشد ما را; آن را در مبارزه برای پذیرش و حقوق مدنی در حالی که خواسته های مدنی که برای مبارزه با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net