lester-holt-corona-teaching
NBC News/Youtube

این دو بار در هفته خبر با هدف در آوردن اخبار به کودکان و نوجوانان در طول همه گیر

وجود دارد تعداد کمی از مردم که به ما اعتماد به ما ارائه اخبار و Lester هولت در بالای لیست. او ساده-رویکرد چیزی است که همه ما باید در حال حاضر. (و حقایق که او را نیز ارائه می شود.) بنابراین آن را فقط باعث می شود حس که هولت می آورد چیزی به طور خاص طراحی شده برای بچه های ما برای کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس از طریق رگبار گلوله ثابت محتوای رسانه های در حال دیدن آنها در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ان بی سی نیوز’ Lester هولت فقط راه اندازی یک نام تجاری جدید خبر طراحی شده برای بچه ها به نام, اخبار شبانه: بچه ها نسخه. هولت خواهد شد حذف قسمت های جدید هر سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 4 و همکاران از خانه خود را با هدف از آوردن بچه ها خبری در راه آنها می تواند درک و هضم آن است. همه چیز داده شده که در جهان در حال حاضر آنها نیاز به آن را بیشتر از همیشه.

“آن را سالم به کسی که با آنها صحبت می کنیم به عنوان ساده یک زبان به عنوان امکان پذیر است و واقعا راه رفتن آنها را از طریق آنچه می دانیم و آنچه تکنیک های مقابله ای هستند برای همه ما” هولت گفته آسوشیتد پرس. این دو بار در هفته خبر را به صحبت بچه ها در مورد این بیماری همه گیر نگرانی آنها ممکن است احساس مدرسه در منزل و پاسخ به برخی از سوالات آنها ارسال کنید.

می گویند من مچاله شده در Lester هولت خواهد بود کتمان حقیقت از قرن. مرد لعنت گنج ملی, بنابراین من شخصا خواهد شد که هر دو بچه ها و بزرگسالان نسخه شبانه اش خبر به عنوان آنجا که ممکن است (و در جریان بسیاری از قدیمی خود را Dateline ان بی سی نشان می دهد در میان). شما هرگز نمی تواند بیش از حد لستر در زندگی خود را. تا کنون.

هولت را در دیگر NBC خبرنگاران مانند دکتر جان تورس که پنجه سوال “هنگامی که coronavirus رفتن به پایان ؟” از یک بیننده و دیگران مانند کیت برف به بحث در مورد یو پی اس و فراز زندگی از مدرسه در منزل. نقطه — به مطمئن شوید که بچه ها می دانند که آنها تنها نیستند و آن را طبیعی احساس اضطراب و ترس در حال حاضر. همچنین ویژگی های محتوا است که نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد در تبادل و کمک کردن — که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از خوب در جهان است.

هولت نیز آورده Carson Daly را Jackson دالی در یک قسمت به یک باغ وحش مجازی بازدید و به اشتراک گذاری داستان در مورد یک دختر 14 ساله داوطلب از ایالت ایلینوی است که ساخت سپر چهره و PPE برای پزشکان و پرستاران در منطقه خود را.

یک نماینده از NBC می گوید ترسناک مامان که تازه ترین قسمت ویژگی های “یک بخش در یک دختر جوان در گرجستان که ماجراهای او را گرفته در سراسر جهان همه بدون خروج از پیاده رو. خانواده او با یک لیوان نیمه پر رویکرد در بر داشت یک راه برای او به تجربه فراوانی و شادی در طول این تیره و زمان نامشخص است.”

“من فکر می کنم این بسیار مهم است زیرا آن را یک داستان این کودکان و نوجوانان می تواند به جلوگیری از” لیندا Ellerbee که ساخته شده یک سری از برنده جایزه برنامه های خبری با هدف کودکان و نوجوانان در Nickelodeon گفت: از سری.

هر خبر را اجرا خواهد کرد بین شش تا ده دقیقه و در دسترس خواهد بود NBC کانال یوتیوب و دیگر سیستم عامل های دیجیتال مانند NBCNews.com NBC News, برنامه, به عنوان شبکه, جدید, جریان, خدمات طاووس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de