لگو است که در حال حاضر فروش 1:8 مقیاس لامبورگینی Sián مدل کار با قیچی درب

این یک چیز برای خرید یک لامبورگینی را supercars; این دیگر به ساخت یکی از خود را. اما به لطف یک همکاری بین خودروساز ایتالیایی و لگو شما قادر خواهید بود به انجام درست آن از ماه آینده آغاز کنیم.

روز چهارشنبه کرون, ابزار جنسی, شرکت مهندسی بخش نازل سوم خودرو در آن سرنوشت نهایی سری—لامبورگینی Sián FKP 37. فوق العاده دقیق و سبز لیمویی مدل 1:8 مقیاس تولید مثل مارکی اولین هیبریدی-صفحه سوپراسپرت و امکانات قیچی, درب و یک کار دست و پا زدن عیار.

پرده برداری در سال گذشته Frankfurt Auto Show, زندگی واقعی Sián ترکیبی 6.5 لیتری V12 با supercapacitator به تولید سرسام آور 807 اسب بخار. با تشکر از که انتقال قدرت فوق العاده-سرعت نور دستگاه می تواند از 0 تا 62 مایل در ساعت فقط در 2.8 ثانیه و رسیدن به سرعت بالای 218.

Lego Technics Lamborghini Sián FKP 37

لگو تکنیک Sián و آن اندازه کامل الهام لگو

و در حالی که لگو تکنیک نوع از ماشین نمی ممکن است قادر به ارسال آن نوع از ارقام سرعت آن کمتر از یک مهندسی مارول. به طور خاص در بزرگسالان علاقه مندان مجموعه ای متشکل از 3,696 قطعات و شامل قیچی درب که باز و بسته عملکردی هشت-سرعت گیربکس و دست و پا زدن عیار و پیچیده تفریح و سرگرمی Sián موزه شایسته V12 با توجه به آزادی مطبوعات. قابل توجه دیگر جزئیات شامل یک تنه که باز می شود به فاش کردن کیسه های یک شبه و کدهای QR که باز کردن محتوای منحصر به فرد آنلاین. مجموعه ای نیز می آید در تطبیق جعبه سبز با الهام از Sián را چشمگیر خطوط و دو میز قهوه-سبک جزوات با اطلاعات در مورد خودرو و مدل.

“این مدل جدید واقعا کپسوله پیگیری برتری تعبیه شده در DNA هر دو Automobili لامبورگینی و لگو گروه” مدیر عامل شرکت نیلس B. Christiansen گفت. “هر دو 1:8 مدل و آشکار خود را در حال شاهکارهای مهندسی و نوآوری و کشیده شدن توسط فوق العاده با استعداد تیم از سراسر ما دو کسب و کار. Lego Technic لامبورگینی Sián FKP 37 توسط عهد درست که با لگو تکنیک شما می توانید به ساخت هر چیزی تمایلات قلبی خود را. من نمی توانم صبر کنید برای ساخت این معتبر ماکت اینده این ماشین فوق العاده ورزشی را برای واقعی است.”

Lego Technics Lamborghini Sián FKP 37

لگو

Lego Technic را Sián مجموعه در دسترس خواهد بود به طور مستقیم از طریق وب سایت این شرکت برای $379.99 شروع جمعه, ژوئن 1. با توجه به این که مدل ماشین جمع شده اند شناخته شده اند به صرف پنج چهره یا بیشتر در مقیاس کپی که نسبت مقرون به صرفه. به علاوه فراموش نکنیم که اندازه Sián حمل $3.7 میلیون قیمت…. کیت برنامه ریزی شده است به آمار جهانی خرده فروشان در تاریخ 1 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net