تابستان اردوگاه لغو شود ؟ این سفر لوکس شرکت را راه اندازی خود را خصوصی خانواده نسخه

هیچ سوالی وجود دارد که همه ما نیاز به دوباره فکر می کنم در تابستان قصد سفر در این سال, اما برای پدر و مادر که

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399

هیچ سوالی وجود دارد که همه ما نیاز به دوباره فکر می کنم در تابستان قصد سفر در این سال, اما برای پدر و مادر که به طور معمول فرستادن بچه های خود را به یک خواب دور اردوگاه در طول فرار از مدرسه و بسته شدن بسیاری از این شبه گزینه است اثبات می شود یکی دیگر از چین و چروک—به خصوص برای کسانی که در تلاش برای حرکت به کار از خانه. خوشبختانه قرار دادی لوکس و برنامه ریزان سفر در کشتی سوار فراتر از احساس درد خود را و آمد تا با یک راه حل است. فقط در هفته گذشته اعلام کرد که اردوگاه سوار برنامه اجازه می دهد تا مشتریان برای ایجاد یک امن و خصوصی اردوگاه تابستانی برای یک خانواده یا گروه کوچک از دو یا سه خانواده کامل با تعیین اردوگاه مدیر سفارشی فعالیت های لوکس, امکانات رفاهی در سراسر آمریکا و کارائیب و حتی add-ons مانند خصوصی سرآشپزها و جت خصوصی خدمات (حسن نیت ارائه میدهد از همکاری با جت Linx.)

 

ایده برای برنامه متولد شد و از هر دو EMABRK کارکنان شخصی تابستان اردوگاه بسته شدن مشکلات و درخواستهای خود را از بالا پایان مشتریان. "من مادر سه و مانند هر کس در حال حاضر شده اند بدانند چگونه به کار از خانه در حال حاضر که مدارس و اردوگاه های بسته شده" شریک مدیریت جولی دانزیگر می گوید Robb Report. "در همان زمان ما به دنبال چه چیزی نیاز مشتریان ما در حال حاضر و آنچه که ما می تواند آنها را ارائه دهد بنابراین این ایده مناسب کامل. ترفند کشیده شد آن هم به سرعت و به فکر می کنم در خارج از جعبه در حالی که همچنین در حال عملی و واقع بینانه است." همکار مدیر عامل شریک جک Ezon—پدر نیز در همان اردوگاه-کمتر قایق—می افزاید که در این برنامه همچنین آدرس نیازهای خانواده ها مایل به با خیال راحت در تعطیلات تابستان امسال و از پدر و مادر مرور زمان کار از هر نقطه چشم انداز است. "برنامه مجموعه پدر و مادر با توانایی کار از باور نکردنی, هتل لوکس در حالی که ما را به اردوگاه به آنها. و" او می خندد "آنها را مجبور به فرستادن بچه های خود را به بچه های باشگاه که در آن می توان آنها را در اطراف دیگر لزج انگشتان دست است."

Preserve at Boulder Hills Rhode Island

لذت بردن از اردوگاه خود در خواص لوکس مانند جدید حفظ در بولدر هیل در رود آیلند حسن نیت ارائه میدهد از حفظ در بولدر هیل رود آیلند

 

برای ایجاد این برنامه سوار داوطلب خدمت سربازی خدمات جانباز اردوگاه کارگردان فیلم آموزش مالیات خواهد شد که به استقلال هر یک خبره مشاور توسعه فعالیت (تمام آزمایش و اجتماعی فاصله-دوستانه) و کار با مشتریان برای ایجاد یک تجربه شخصی. هر قسمت از برنامه را می توان سفارشی بر اساس پدر و مادر' برنامه کار و چگونه آنها می خواهند به تقسیم وقت خود را; به عنوان مثال مشاوران می تواند در دو یا سه ساعت از زمان خانواده در طول روز برای فعالیت های مشترک و یا نگه داشتن بچه ها سرگرم تا پایان روز کار و ایجاد فعالیت های خانواده برای شب. خدمات نگهداری از کودکان نیز می تواند مشغول به کار در پس پدر و مادر می توانید لذت بردن از شب تاریخ. "ما می خواهیم بچه ها را به احساس مانند آنها در اردوگاه ها و پدر و مادر به احساس مانند آنها در تعطیلات" تنش دانزیگر.

 

فعالیت های خود را شامل ترکیبی از آنچه هر یک از اموال در حال حاضر ارائه می دهد و همه چیز ایجاد شده به تکرار تجربه اردوی تابستانی. نمونه ها ممکن است شامل همه چیز از بسکتبال آموزش و موضعی شکار گنج به طناب دوره مسابقات کایاک و شب بازی مسابقات و همچنین مقدار زیادی از زمان در طبیعت برای چیزهایی مانند ATV سواری, طبیعت, افزایش, خیال پرستی و بیشتر. در حال حاضر بیش از 30 خواص در دسترس هستند را انتخاب کنید با بیشتر بودن به این برنامه اضافه در هر هفته. "ما به دنبال در خواص است که فرصت را برای حفظ حریم خصوصی از جمله دسترسی مستقیم به اتاق که در فاصله رانندگی از شهرستانها عمده در سراسر کشور" یادداشت دانزیگر. "ما همچنین می خواهید ویژگی های که ارائه مقدار زیادی از فعالیت های. مکان هایی که منزوی هستند اما خسته کننده نیست."

ropes course summer camp

فعالیت ها ممکن است شامل یک سفارشی طناب دوره حسن نیت ارائه میدهد سوار

گزینه های فعلی عبارتند از: East Coast مورد علاقه های شما مانند چتم میله مسافرخانه و Acqualina توچال & آبگرم; در مرتع پرورش احشام-سبک میدارد مانند تسلیم در آسمان آبی الج & Spa در Brush Creek Ranch. Dunton چشمه & رودخانه اردوگاه و موستانگ بنای تاریخی سازگار با محیط زیست-رفت و آمد مکرر و beachside گزینه های مانند دردو ساحل ریتز-کارلتون رزرو فضل بای باشگاه و چوب بلسان بنفش Mayakoba. Ezon اشاره می کند که پاسخ از مشتریان شده است لحظه با زمان رزرو تقسیم به طور مساوی بین درایو-بازار مکان و کسانی که به جای خصوصی پرواز. دانزیگر اضافه می کند که مشتریان نیز پیشنهاد خواص است که ممکن است کار برای برنامه و درخواست گزینه های مانند مجلل rv ها و یا houseboats—همه چیز سوار فراتر از آن نیز می توانید ترتیب. اردوگاه سوار نرخ بسته به اموال و اندازه گروه, اما آنها به طور معمول در شروع $10,000 برای یک هفته اقامت حداقل از جمله امکانات رفاهی و مشاور و اکثر فعالیت ها و اردوگاه و لوازم. تماس با EMABRK فراتر از آن برای جزئیات بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن