افسانه ای Pitmaster هارون فرانکلین راهنمایی برای معامله واقعی کباب در خانه

هارون فرانکلین می داند تا آنجا که هر کسی چگونه یک عشق برای کباب کردن می توانید تبدیل به یک وسواس است. مردم در

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399

هارون فرانکلین می داند تا آنجا که هر کسی چگونه یک عشق برای کباب کردن می توانید تبدیل به یک وسواس است. مردم در حال حاضر به صبر کنید ساعت در خط به خوردن افسانه ای pitmaster را در سینه. که ارادت از مشتریان یک محصول از فرانکلین شور را برجسته کباب. پس از او آغاز شده eponymous خود Austin نقطه با همسرش استیسی در سال 2009 فرانکلین تبدیل شده دقیق در مورد هر مرحله از فرایند (به عنوان 213-صفحه جلد در موضوع شهادت می به) به نقطه ای که او را جعل خود کباب چاله.

او می خواهد برای کمک به دیگران وسواس بیش از حد. در حالی که بسیاری از مردم شروع به شکستن کوره برای تابستان, این است, زمان مناسب برای آن را تا درجه یک و پرتاب خود را به ظریف, هنر, واقعی, کم-و-آهسته کباب. ما در صحبت با فرانکلین به دریافت برخی از راهنمایی در مورد بهترین راه برای شیرجه رفتن به barbecuing در خانه.

استفاده از چوب را از منطقه خود را

"چه چیزی باعث تگزاس مرکزی کباب ارسال بلوط—که ما در منطقه بلوط سفید. کباب فقط نوع بدست هموژن در بسیاری از راه های خیلی من را تشویق مردم برای هر منطقه شما زندگی می کنند در استفاده از چوب اگر آن درخت گردوی امریکایی و یا آن را کهور و یا آن را گردو و یا اگر شما بلوط قرمز یا بادام. اما این نوع از چیزی باعث می شود یک منطقه ای تخصص. که چه کباب استفاده می شود—شما تا به حال حیوانات مختلف و جنگل های مختلف و این چیزی است که ساخته شده که سبک. شما لازم نیست که برای دریافت پست های بلوط از تگزاس فقط با استفاده از آنچه شما داشته باشد."

جلوگیری از کوره چوب خشک

"دلیل دیگری برای تکیه بر پست بلوط اگر شما در تگزاس است که هنگامی که هیزم عبور خطوط دولت آن را به کوره خشک. آنها به حرارت آن را به خلاص شدن از اشکالات و مسائل هستند که در چوب به طوری که تغییرات ساختار. که خشک آن بسیار شما واقعا نمی توانید مقدار دود و همه چیز را می سوزاند بسیار سریع تر است."

یک دکل بزرگ

aaron franklin offset smoker

فرانکلین و پز. عکس: حسن نیت ارائه میدهد فرانکلین کباب کیت

فرانکلین در سال جاری آغاز شده است ارائه در خانه جبران سیگاری است که طراحی شده توسط او ساخته و در آستین.

"من شده است ساختمان اجاق گاز برای حدود 10 سال در حال حاضر و ساختمان حیاط خلوت-اندازه چاله من مشغول به کار در پنج سال. من زمان زیادی را صرف خیره شدن آتش سوزی و یاد بگیرند که چه خبر است با این چیزهایی که در سطح فنی. ما سیگاری است که یک نسخه کوچک از آنچه ما در اینجا انجام دهید. این یک شش پا بلند دستباف جبران کباب کردن گودال با یک نیمه عایق جعبه آتش نشانی است که متناسب با سه briskets. این همه ساخته شده از 5/16 اینچ جراحی پس از آن در نظر گرفته شده به این نوع از چیزی که شما عبور کردن نسل به نسل و مانند یک کتری چدن. این چیزها ساخته شده فوق العاده جامد آن گذشته باید بیش از 100 سال است."

جست و خیز گوشت گاو علف خوار

"من معمولا با آنگوس به عنوان یک نژاد اما شما می توانید سفارش Wagyu آنلاین. من می خواهم fattiest چیز خود را از محلی به قصاب. واقعا Costco است یک جای خوب برای رفتن گاهی اوقات. من به طور معمول با چیزهای که نمی تواند به هورمون رشد گاو که همه-اما من نه علف خوار فن به صورت پستان. آن را به اندازه کافی چرب و گوشت کمی gamier و برخی از کسانی که طعم نمی jive با دود. من عاشق چمن تغذیه برای استیک اما نه سینه."

چند ابزارهای مفید دیگر به

"شما نیاز به یک حوله و یک بیل و حدود 12 ساعت به نشستن در حیاط خلوت خود را. اگر شما با استفاده از افست سيگاري بیل اجازه می دهد تا شما حرکت چوب در اطراف. و پس از آن من می خواهم یک جفت سنگین انبر از یک رستوران و فروشگاه عرضه. و سپس برخی از دستکش دستکش برای ایمنی مواد غذایی است. من نمی خواهم گرما-مقاوم در برابر دستکش به دلیل آن را مانند یک سوشی مرد با پوشیدن لباس ضخیم دستکش چرم—او نمی خواهد می دانم که چگونه نرم یا سفت ماهی بود. این همان چیزی با سینه. کباب صمیمی راه برای طبخ. شما صرف ساعت با این تکه گوشت شما تماشای این آتش شما راهنمای آن را در طول مسیر که می خواهید آن را و شما خشک سطح و شما طبخ این شما سرعت آن را و شما آن را و سپس شما آن را به جلو به شما اجازه استراحت. و سپس شما را بیرون بکشد چاقو خود را و شما شروع به برش و شما رو با این دست و پا چلفتی دستکش و آن را مانند شما فقط کاملا از دست همه در تماس با این چیزی که شما مشغول به کار در. من یک فن بزرگ از کسانی که همه چیز. و همچنین اگر گوشت را بیش از حد گرم به لمس آن احتمالا بیش از حد گرم خلال بیش از حد."

خلاق خود را با فرد سیگاری

grilled tomahawk steak salsa verde Franklin

کبابی tomahawks. عکس: حسن نیت ارائه میدهد وایات McSpadden

"در خانه در یکشنبه من نمی باید 12 ساعت به طبخ گوشت سینه اما من استفاده از اجاق گاز در استیک. اگر من یک 2-lb. استیک که 2 اینچ ضخیم مانند یک honkin' ribeye من احتمالا طبخ در 200 درجه به مدت شاید دو یا سه ساعت تا زمانی که آنها آمدند تا به دما. و پس از آن من می خواهم آنها را بکشد و به آنها اجازه استراحت. آنچه که من انجام شده است با این اجاق گاز است که اگر من یک tomahawk با استخوان که دسته من ساخت یک آتش چنگک جمع کردن زغال سنگ و پس از آن فقط با قرار دادن کسانی که استیک در جعبه آتش نشانی مستقیم در زغال سنگ."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن