دسته سه تایی خود را F*cking سگ مردم

آرتم Beliaikin/Unsplash به نظر می رسد تقریبا هر بار که من را برای تنه زدن به تازگی, من در سراسر یک طریقی سگ

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
leash-your-dog
آرتم Beliaikin/Unsplash

به نظر می رسد تقریبا هر بار که من را برای تنه زدن به تازگی, من در سراسر یک طریقی سگ در بعضی از فرم یا دیگر. در طول یک اجرا از چند هفته پیش من مواجه می شوند سه جداگانه انداخته کانین. دو yappy کمی مچ پا biters شارژ در من جریان بنزین را کنترل کامل از چمن خود را در کد-قرمز حالت حمله و آماده به جویدن من آشیل تاندون ها.

خانواده من واقعا واقعا واقعا نمی خواهید برای قرار دادن در یک موقعیت به دفاع از خودم در برابر کسی سگ. تا آنجا که من به خودم قول می دهم من می خواهم هرگز تحت هیچ شرایطی آسیب زدن یک سگ, چه می شود اگر من دست پاچه و لگد از رفلکس? این فکر من وحشتزده. خدا رو شکر هر یک از این tiny terrors جوجه کشی از هنگامی که آنها در مورد دو پا از من. اما به راستی چرا نمی تواند مردم فقط دسته سه تایی خود را لعنت سگ ؟ علاوه بر این واقعیت است که آنها ترس و وحشت آنها می تواند با یک ماشین تصادف.

این دیگر خارج از دسته سه تایی سگ دیدم که اجرا شد زیادی pitbull مخلوط پیاده روی با صاحب آن است. من عاشق pit bulls — من همین حالا مشترک این تصور که آنها باطل است. با این حال, pit bulls بزرگ, عضلانی, حیوانات شناخته شده برای وفاداری به کارشناسی ارشد است. و این گودال گاو را به من. من تا به حال هیچ راهی برای بدانید اگر من دویدن تا در این مالک خواهد او را وحشت زده شدن سگ و علت آن را به واکنش نشان می دهند در دفاع. به عنوان آرام به عنوان آن به نظر می رسد, آن را هنوز هم یک حیوان و حیوانات گاهی اوقات واکنش نشان می دهند به طور غیر منتظره گاهی با دندان های خود را. من متوقف شد من در حال اجرا نرم افزار خاموش من, موسیقی کند به قدم زدن و فریاد زد: به زن بپرسید اگر او سگ بود و خوب با من در حال گذر است. ما به پایان رسید تا داشتن یک ارز و من حتی حیوان خانگی سگ — کل عشق بشقاب سفالی کوچک — اما من هنوز هم دور آمد از این وضعیت ناراحت است.

این زن تصمیم به راه رفتن سگ خود را بدون یک دسته سه تایی من مجبور به تغییر رفتار و اقدامات پیشگیرانه. هیچ کس باید برای متوقف کردن همه چیز آنها در حال انجام و تدوین و فرموله کردن یک طرح اقدام چون کسی دیگری را احساس نمی کند مانند leashing سگ خود را.

فقط دیروز من را برای اجرا و به طور ناگهانی شنیده galloping/نفس نفس صدا بیش از موسیقی من. من وحشتزده به اطراف چرخید و مطمئن شوید به اندازه کافی بزرگ سگ بود شارژ من. آن زمان من دوم برای تحقق بخشیدن به آن را تنها یک احمق سگ شکاری طلایی با پوزخند در آن صورت فقط مایل به بهترین دوست من اما می ترسم everloving گه از من. ضربان قلب من در حال حاضر از در حال اجرا پس از آن از طریق پشت بام رفت زمانی که من لحظه ای دست پاچه بود که من مورد حمله قرار.

و در عین حال من می خواهم به رسمیت شناختن است که برای همه شکایت من من می ترسم که من در نهایت مرده اگر من شکایت به اشتباه صاحب سگ. چون من سفید است.

مسیحی کوپر باید هرگز تا به حال به می گویند یک چیز لعنتی به امی کوپر زمانی که او در راه رفتن سگ خود را خاموش قلاده در پارک مرکزی. او نژادپرستی است و بدیهی است که بیشتر خودنمایی میکند مشکل است که در تعامل اما او حق در مورد او سگ بود مسئله بزرگ بیش از حد. در واقع او نژادپرستی در هم تنیده با او فرض است که قوانین اعمال نمی به او. در هر دو مورد او معتقد است که آیا آگاهانه یا ناخودآگاه — که او برتر است.

امی کوپر فرض, هیچ کس نمی خواهد ذهن اگر او خم قوانین کمی اعلام کرد که قراره هر چیزی را می گویند? آقای کوپر درست بود به درخواست او به دسته سه تایی سگ خود را, اما او باید تا به حال به می گویند هر چیزی در وهله اول. یک نقطه بسیار مهم که مردم نیاز به درک زمانی که آنها در تعامل با عنوان رفتار است که باعث می شود افراد دیگر احساس می کنید عصبی است که ما ممکن است نه تنها به اخلال در شخص دیگری ، ما به خوبی می تواند به خطر اندازد کسی زندگی.

ما صاحبان سگ آنقدر در عشق با سگ ما است که ما نمی توانیم تصور کنید که هر کسی می تواند همیشه نگاه ما کمی شیرین توپ از کرک و فکر می کنم آنها احتمالا می تواند یک خطر است. و من — من وسواس با سگ من به درجه ای است که احتمالا شایستگی یک ارزیابی روانی. به معنای واقعی کلمه اگر شما مانند من سگ ما نمی توانیم دوستان چون من فرض کنیم که شما یک مخالف. آن را فوق العاده ناخالص چقدر من عاشق این حیوان است.

اما من هرگز از تلاش برای پیاده روی سگ من کردن دسته سه تایی در اطراف غریبه در منطقه بود که به طور خاص تعیین شده برای این منظور است. چون من نیستم, سراخ کون, گاییدن, و من می دانم که همه را دوست دارد سگ است. نه تنها این, اما نه همه می خواندن زبان بدن سگ. برای کسی که نمی تواند بخواند سگ, عبارات, شادترین سگ در حال اجرا تا به استقبال یک غریبه می تواند وحشتناک تجربه آسیب زا است. و بله من آگاه هستم که در یک حیاط وضعیت یک پارس سگ به خوبی ممکن است موجود در پشت یکی از کسانی که نامرئی الکتریکی نرده — اما رهگذر نمی دانم که و خود را از سرزمینی پوچ ممکن است باعث حمله قلبی برای کسی که تلاش برای گرفتن یک پیاده روی. چرا هر کسی که می خواهید را به یک انسان دیگر احساس می کنید که راه ؟ فقط به خاطر اینکه شما فکر می کنید ارزش خود را توله سگ ناز در حال اجرا در سراسر کردن دسته سه تایی? این زیبا نیست. این بی ادب AF. استفاده از سگ در پارک یا دیگر تعیین شده خارج از دسته سه تایی مناطق. و اگر این مناطق بسته شده و شما فوق العاده bummed که پوچ نمی تواند کشش پاهای خود را راه شما فکر می کنم او نیاز به راه رفتن سریع تر.

مردم مهم نیست که چقدر خوب سگ خود را است. نه هر کس را دوست دارد سگ نیست هر کس احساس امنیت در اطراف سگ خصوص گفت: وقتی که سگ انداخته است و دیگر مردم باید به تغییر رفتار یا صحبت با شما در مورد سگ خود را فقط به خاطر اینکه شما احساس نمی مانند با استفاده از یک دسته سه تایی. اگر شما در حال رفتن به یک صاحب سگ, تنها راه برای انجام این کار را به عهده یک. شما باید متعهد به ساخت مطمئن شوید که شما از این تجهیزات است که یک سگ نیاز به نگه داشتن سگ و هر کس در اطراف آنها امن است. و این بدان معناست که گرفتن و استفاده از یک دسته سه تایی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب