Lea Michele معذرت خواهی بعد از اینکه به خارج توسط 'Glee' شرکت ستاره

والری مکن/گتی سابق "Glee" ستاره سامانتا افزار می گوید: Lea Michele ساخته شده زندگی خود را 'یک جهنم زندگی' د

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
Lea-Michele-Apologizes
والری مکن/گتی

سابق "Glee" ستاره سامانتا افزار می گوید: Lea Michele ساخته شده زندگی خود را 'یک جهنم زندگی'

در اوایل این هفته پیشین Glee ستاره Samantha Marie افزار متهم Lea Michele بودن سوء استفاده در مجموعه ای از آمار نشان می دهد سال پیش. این آمد و پس از میشل توییتی حمایت از #BlackLivesMatter در پی جورج فلوید را قتل است. افزار می گوید میشل ساخته شده است اولین کار در تلویزیون "یک جهنم زندگی" مشترک لفظی و روانی سوء استفاده میشل قرار خود را به در طول زمان خود را در سرور و نشاط. در حال حاضر میشل است صدور عذرخواهی.

"یکی از مهم ترین درس از چند هفته گذشته است که ما نیاز به زمان برای گوش دادن و یادگیری در مورد دیدگاه افراد دیگر و هر نقش ما را بازی کرده اند و یا هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مقابله با این بی عدالتی است که آنها چهره" میشل می گوید در بیانیه ای به مردم.

"زمانی که من در توییتی روز دیگر آن را به معنای حمایت از ما دوستان و همسایه ها و جوامع از رنگ در طول این زمان واقعا دشوار است" او می گوید: با اشاره به صدای جیر جیر خود را در حمایت از جورج فلوید و سیاه زندگی مهم جنبش است.

"اما پاسخ من به آنچه که من ارسال شده را ساخته اند من نیز تمرکز به طور خاص در مورد چگونه خود من رفتار نسبت به بازیگران دیگر را اعضای درک بود آنها را" او همچنان ادامه دارد.

میشل می گوید: او نمی کند "به خاطر" تداوم سوء استفاده, افزار, اشاره, اما اذعان می کند که این نیست. "آنچه مهم است این است که من به وضوح در عمل در راه است که صدمه دیده, دیگر, مردم," او می گوید. "این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که من ایجاد می شود. همه ما می تواند به رشد و تغییر و من قطعا با استفاده از این گذشته چند ماه به تأمل در خود من کاستی."

میشل دلیل نیست که با اولین فرزند خود را در چند ماه کوتاه می گوید: او نیاز به "کار" در bettering خودش و پاسخگویی را برای اقدامات او در جهت تنظیم یک مثال برای فرزند او: "من گوش به این انتقادات و من در یادگیری و در حالی که من بسیار متاسفم من بهتر خواهد بود در آینده از این تجربه است."

متاسفانه افزار بود نه تنها سیاه همکار سابق از میشل را متهم به بازیگر بودن افتضاح در مجموعه.

در اینجا امید میشل واقعا یاد گرفته از رفتار گذشته و نه فقط صدور روابط عمومی خدمات لب. چون اجازه دهید آن صورت, سفید مردم در همه جا: ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن