لاس وگاس شهردار سعی در ارائه این شهر به عنوان یک کروناویروس 'گروه کنترل'

اتان میلر/گتی لاس وگاس شهردار می خواهد به بازگشایی اقتصاد این شهر می گوید: این می تواند یک "گروه کنترل" این

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399
las-vegas-reopen-covid
اتان میلر/گتی

لاس وگاس شهردار می خواهد به بازگشایی اقتصاد این شهر می گوید: این می تواند یک "گروه کنترل"

این کشور در تقابل بیش از زمانی که و چگونه به بازگشایی این کشور است. کارشناسان هشدار می دهند در برابر بازگشایی بیش از حد به زودی آتلانتا فقط بازگشایی تعدادی از مکان های خرده فروشی با وجود شهروند ترس و در حال حاضر در لاس وگاس شهردار نه تنها می خواهد برای بازگشایی, اقتصاد, اما او همچنین پیشنهاد استفاده از توریستی شهر به عنوان یک "گروه کنترل" برای کوروناویروس. لاس وگاس شهردار کارولین گودمن گفت: سی ان ان اندرسون کوپر در چهار شنبه که شهر نیست و باید به عنوان بسیاری از COVID-19 موارد به عنوان ممکن است انتظار می رود هر چند او باور ندارد آن را با توجه به اجتماعی فاصله و فکر می کند وجود دارد باید به یک "گروه کنترل" واقعا پیدا کردن که چگونه بسیاری از زندگی COVID-19 خواهد شد.

پس از گودمن گفت که او می خواست برای بازگشایی لاس وگاس اقتصاد asap کوپر او خاطر نشان کرد که این امر منجر به مرگ و میر, که, او گفت:, "چگونه شما می دانید تا زمانی که ما یک گروه کنترل? ما ارائه به گروه کنترل بود. من پیشنهاد آن را پایین تبدیل شده بود."

به عبارت دیگر گودمن می خواهد اجازه دهید به COVID-19 انجام چیز آن در سراسر لاس وگاس بدون هر گونه اجتماعی فاصله و اگر بیشتر مردم بیمار می شوند و می میرند و سپس او را می دانم که اجتماعی فاصله کار می کند. او همچنین گفت: اندرسون بود که "جنجال آفرینی" با توجه به COVID-19 رمان ویروس است که به طور کامل تست نشده چون "ما تا به حال ویروس های سال است که در اینجا بوده است" و زمانی که کوپر از او پرسید که چگونه او را به محافظت از کارگران در قمار هنگامی که او خواسته است که به این شهر باز پشت او گفت: "که تا آنها را به شکل. من نمی اجرای یک کازینو."

استیو Sisolak فرماندار نوادا موافق نیست با گودمن که توییتی پس از مصاحبه "Nevadans انجام داده اند کار بسیار عالی مسطح منحنی تا کنون. همین دلیل است که ما دیده نمی شود و تقریبا تعداد موارد و یا مرگ و میر پیش بینی شده در مدل های اولیه. من خیلی افتخار ما دولت است. بنابراین به همه کسانی که نمی توانید صبر کنید برای بازگشت ما نمی توانید صبر کنید به شما خوش آمد — هنگامی که زمان مناسب است."


جای تعجب نیست که گودمن نظرات در مورد شهرستان تبدیل شدن به یک "گروه کنترل" نمی تواند بیش هست.

اواخر شب میزبان جیمی کیمل, who grew up in Vegas خواستار استعفای او. در حالی که D. Taylor رئیس جمهور متحد در اینجا یک اتحادیه است که نشان دهنده مهمان نوازی کارگران در سراسر کشور گفت: شهردار بیانیه آمده بود: "یکی از بدترین چیزهایی که من شنیده ام."

"هیچ کس می خواهد مردم را به بازگشت بیش از من انجام دهد اما هر کس می خواهد برای رفتن به یک محیط امن و امن محل کار و نمی شود یک آزمایش در یک ظرف پتری" تیلور گفته NBC News.

تشکر. دینا تیتوس نوادا سی ان ان گفت که گودمن باید "جلوگیری از صحبت کردن در مورد ترکیبات به عنوان اینکه آنها در حال خوکچه هندی در برخی از بزرگ آزمایش است."

آن باقی مانده است دیده می شود دقیقا چگونه شهردار و دولت رسیدگی خواهد شد بازگشایی (یا نه) از لاس وگاس' اقتصاد است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن