لامبورگینی جدید آهنگ تنها سوپراسپرت های SCV12 ویژگی های آن قدرتمند V12 و در عین حال

بدون در نظر گرفتن چگونه شما احساس می کنید در مورد لامبورگینی یک چیز وجود دارد ضبط اموال بیگانگان هرگز نمی تواند متهم—استراحت بپردازد. با وجود آن خوبی به دست آورده شهرت بیش از حد بالا طراحی و عملکرد خودروساز ایتالیایی همچنان به فشار ضرب المثلی پاکت. و آخرین آن ماشین به نظر می رسد مانند آن را ادامه خواهد داد و این سنت است.

روز دوشنبه مارکی پرده برداری از SCV12 محدود-نسخه track-تنها وسیله نقلیه مطمئن شوید که برای گرفتن توجه از سرعت انجمن جهان بیش از. و در حالی که هر Lambo خواهد بود دلیلی برای جشن این یکی به خصوص قابل توجه از ویژگی های این شرکت قدرتمند V12 نشده است.

Lamborghini SCV12 track-only supercar

لامبورگینی SCV12 آهنگ تنها سوپراسپرت لامبورگینی

ما هنوز ماه از SCV12 کامل اولین اما لامبورگینی را ظرف چند خیلی چیزهای وسوسه انگیزی در مورد آینده سوپراسپرت. اولین و مهمترین آن را طراحی شده به طور طبیعی آسپيره V12 جفت به یک ترتیبی شش گیربکس با سرعت که ارسال خواهد شد قدرت خود را به محور عقب با توجه به آزادی مطبوعات. با نام تجاری وعده داده است که این انتقال قدرت خواهد بود قادر به تولید بیش از 830 اسب. یکی دیگر از ویژگی های هیجان انگیز است که یک شاسی ساخته شده از فیبر کربن که به افزایش قدرت خودرو-به-نسبت وزن. ماشین را نیز سوار بر یک مجموعه از 19 و 20 اینچی در جلو و عقب منیزیم چرخ مجهز Pirelli مسابقه سطحی.

این SCV12 قابل توجه قدرت, مشخصات خواهد بود تقویت شده توسط یک وحشی طراحی آیرودینامیک است که توسعه داده شد در رابطه با شرکت Squadra Corse Motorsport تیم. در حالی که شکل نهایی خودرو در حال حاضر با سیاه و سفید و نارنجی استتار, Lamborghini گفت: آن هود را از ویژگی های یک و دو هوا مصرف و سقف آن خواهد بود آراسته با یک ram-مصرف هوا حرکت شبیه چمچه زنی. دیگر ویژگی های طراحی به منظور بهبود آیرودینامیک خودرو شامل جلو شکاف جانبی طرفداران عمودی باله و چشمگیر فیبر کربن بال عقب. این عناصر را ترکیب به ماشین بیشتر downforce از GT3 مسابقه ماشین.

Lamborghini SCV12 track-only supercar

لامبورگینی

لامبورگینی هنوز برای فاش کردن چقدر SCV12 هزینه خواهد شد و یا چگونه بسیاری از نمونه ساخته خواهد شد اما هر آهنگ-تنها مسابقه مونتاژ خواهد شد به طور کامل در داخل لامبورگینی Squadra Corse کارخانه در sant’agata Bolognese. حتی بهتر است هر مشتری که خرید خودرو را دریافت کنید دسترسی به خودروساز منحصر به فرد پیشبرد رانندگی برنامه که شامل تدریس خصوصی از پنج بار لومان-برنده Emanuele Pirro.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im