Kristin Cavallari و جی کاتلر در حال طلاق بعد از 10 سال با هم

جف Schear/گتی Kristin Cavallari و جی کاتلر آخرین مشخصات بالا افراد مشهور زن و شوهر به تقسیم کردن به تازگی

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399
jay-cutler-kristin-Cavallari
جف Schear/گتی

Kristin Cavallari و جی کاتلر آخرین مشخصات بالا افراد مشهور زن و شوهر به تقسیم کردن به تازگی

Kristin Cavallari طولانی عناوین ساخته شده به عنوان یک تالارهای مادر از زمانی که او دفاع از کودکان و نوجوانان' اندازه های آنلاین برای زمانی که او خود را در خانه فرمول دستور العمل به هنگام Chrissy Teigen آمد و به دفاع از او در برابر آنلاین مادر-shamers ما می دانیم که می تواند فقط تا وحشیانه و ناعادلانه است. از طریق همه که سه تا از بچه ها یک واقعیت را نشان می دهد حرفه ای و فراز و خیلی بیشتر, شوهر جی کاتلر شده است در کنار او. اما این دو فقط خود را اعلام کرد تقسیم و آن را یکی از دلخراش ترین افراد مشهور breakups بسیار دیده ایم در حالی که.

در بیانیه ای که به Instagram, Cavallari اعلام کرد که او و کاتلر آمده بود به تصمیم گیری دشوار برای پایان دادن به خود را 10 سال در ارتباط است.

"با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری برای طلاق," او نوشت: در کنار شیرین عکس از زن و شوهر راه رفتن سلاح های پیچیده در اطراف هر یک از دیگر به دور از برخی از منطقه گرمسیری.

Cavallari افزود: "ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است."

این دو با هم بوده است از سال 2010 و ازدواج کردم در سال 2013. آنها با هم به اشتراک دو پسر 7 ساله کمدن و 5 سال Jaxon — و یک دختر 4 ساله Saylor.

زمان اعلام این خصوص تعجب آور نیست چرا که در یک قسمت از واقعیت خود را نشان می دهد بسیار Cavallariکه پخش فقط در ماه گذشته کریستین باز کردن در مورد چگونه کاتلر بود کسی او می تواند تکیه زمانی که بار شد "راکی."

"این یک بیت از یک rocky سال است. من احساس می کنم شما بیشتر به شما متوجه است که قرار است در زندگی شما. شما کشف کردن که دوستان واقعی شما هستند — دوستان می آیند و می روند" او به او گفت که آنها نشستم به شام با هم در این قسمت. "این خوب است که من و شما به من ثابت است. شما من مخرج مشترک."

Cavallari و کاتلر پیوستن به تعدادی از مشخصات بالا زوج مشهور که اعلام کرده اند انشعابات اخیرا از جمله Timothee Chalamet و لیلی-رز دپ و نوح Centineo و الکسیس رن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب