کریستن بل Homeschool پست بیش از حد Relatable

کریستن بل/Instagram کریستن بل توسط هر یک از ما در تلاش برای زنده ماندن در منزل سلام پدر و مادر است. این هفت

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
kristen-bell-homeschool
کریستن بل/Instagram

کریستن بل توسط هر یک از ما در تلاش برای زنده ماندن در منزل

سلام پدر و مادر است. این هفته 5700 مدرسه در منزل و می گویند ما همه بیش از آن و آماده به دست معلمان $1 میلیون دلار در هر کتمان حقیقت است. امروز به تنهایی من را دیده اند و نیمی از پست ها از همکار من تلاش پدر و مادر در مورد تلاش برای نگه دارید تا با هشت کلاس درس گوگل برای خود توئین در حالی که مرور بی پایان زوم برای ابتدایی معلم مدرسه ابتدایی و در حالی که ما می دانیم که لازم است ما نیز انجام می شود. کریستن بل ممکن است ثروتمند و مشهور اما او در سمت راست وجود دارد با ما با توجه به آخرین Instagram post.

"Homeschool را خوب" او نوشتن شرح تصاویر و یک ضربه محکم و ناگهانی است که در هر جهان دیگر خواهد بود LOL-خنده دار. خوب, آن را هنوز هم خنده دار اما شاید کمی بیش از حد به زودی برای ما به خنده در آن است. بل این است که نشستن در یک جدول با چسب و باز کردن لپ تاپ در جلوی او احتمالا در تلاش برای ورود به کلاس دوم زوم جلسه سگ در دامان او یک فرزند اریب در کنار او و یکی دیگر به معنای واقعی کلمه نشستن بر سر او.

نگاه کمی نزدیک تر و شما را ببینید ظروف کثیف از آخرین وعده غذایی نیمی از یک قهوه که تقریبا قطعا رفته سرد بل, تراش, یونیفرم (هر مدرسه در منزل/کار/بیش از این مادر آن را می داند) و نگاه بر چهره او که می گوید آنچه در جهنم در جریان است و در اینجا آن را متوقف کند.

آره. ما همه بیش از حد وجود دارد.

این آشنا صحنه است و حتی بیشتر باور هنگام مصرف بل تفسیر اخیر در خانواده اش همه گیر مدرسه در منزل را در نظر میگیرد. در حد معمول نگه داشتن آن واقعی مد, بیان, مادر دو دختر جوان اعتراف کرد که آن را ساخت او "پر از بدبختی است."

"البته همه ما را بشناسند دو بدترین کلمات در زبان انسان: مدرسه در منزل" کریستن شوخی به مدل مادر اشلی گراهام در یک قسمت جدید از بل سری وب Momsplaining. "وجود دارد یک تعداد کمی از مردم که بیرون می آیند پیروز در این وضعیت هر چند. Germaphobes, اقامت در خانه مادران همه آنها مانند " من به شما گفت چگونه معصوم این است.'"

"اما انجام مدرسه با آنها این است که کاملا پر از بدبختی," او اضافه شده است. "هنگامی که ما شروع به این قرنطینه اول ریاضی کاربرگ اول در پاسخ خط او نوشت:" نه. هیچ. هیچ. هیچ. نه.""

زن و شوهر همه از این با بل اخیر Instagram به اشتراک گذاری یک, um, خشن, نقد و بررسی یکی از دختران او را به او و همه گیر پدر و مادر و به خوبی ما خیلی متاسفم کریستن. ما آن را دریافت کنید.

"تلاش برای بدست آوردن من 1st گریدر برای ارسال اولین نظر مقاله و بسیار تحت تاثیر قرار با این موضوع او را انتخاب کرد به او ارائه شبکه با نظر و شواهد" بل نوشت: در کنار تصویر. "Touche من جوان زن جوان. Touche. (پایین می گوید: "استرن صدای')."

کریستن ما می دانیم که آن را sucks — اما شما باید بدانید که شما تنها نیستید. همبستگی خواهر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب