کریستن بل سهام که او 5 سال می پوشد پوشک

جیم Spellman/گتی در یک قسمت جدید از Momsplaining با کریستن بل بازیگر, کریستن بل, باز کردن در مورد چگونه او

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399
kristen-bell-daughter-diaper
جیم Spellman/گتی

در یک قسمت جدید از Momsplaining با کریستن بل بازیگر, کریستن بل, باز کردن در مورد چگونه او را 5 ساله می پوشد پوشک

کریستن بل واقعا ملی ما قرنطینه گنج. از باز کردن در مورد او relatable ازدواج مبارزات (با شوهر بازیگر, Dax Shepard) به اشتراک گذاشتن اخبار است که او پنج سال توسعه COVID-19 واکسن بل به ما کمک کرد تا کمتر احساس تنهایی و بیشتر سرگرم. و فقط دیروز به جای خوب بازیگر فوق العاده واقعی در مورد اسان-فرآیند آموزش در وب سری Momsplaining با کریستن بل. در این قسمت او گفت دیگر بازیگران Maya Rudolph and Casey Wilson که او پنج ساله (کسی که آمد تا با واکسن ویروس) می پوشد پوشک.

"قدیمی ترین دختر من در 21 ماه ما صرفا پیشنهاد کرد که او به استفاده از توالت در اتاق دیگر و [او] هرگز تن دیگر پوشک فراتر از آن. ما دروغ گفتن در تخت giggling در مورد این, من و همسرم بودند مانند: چرا همه را به یک معامله بزرگ از این آموزش? آن را بسیار آسان است. فقط بگو بچه به استفاده از توالت" بل پکتیا میباشد. و سپس او به سرعت افزود: "در حال حاضر جوانترین من 5 و نیم هنوز در پوشک."

"این واقعی نسبی نیست؟" رودلف پاسخ داد. "بله چون هر بچه است خیلی متفاوت" بل گفت.

موضوع آموزش به طور سنتی به والدین یک موضوع داغ در آنجا وجود دارد نه "حق" سن برای تبدیل اسان آموزش و مطالعات همیشه در حال تحول و قطعا قطعی نیست. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز متوسط آموزش توالت سن 27 سال. با توجه به آمریکایی پزشک خانواده (AFP), آموزش زمان افزایش یافته است و بیش از 40 سال گذشته "از زودتر از 18 ماه سن بین 21 و 36 سال سن." اگر شما پدر و مادر هستید خواندن این که بچه نیاز و یا مورد نیاز بیش از 36 ماه این نیز کاملا طبیعی به عنوان مطالعه اطلاعات ارائه شده توسط AFP می گوید: تنها 40 تا 60 درصد از کودکان کامل آموزش توالت با 36 سال سن. به طوری که در کل خیلی از بچه ها نمی اسان-آموزش توسط 36 ماه.

برخی از کودکان به طور خاص نیاز به منابع اضافی در شب هنگامی که آن را شایع ترین به حادثه. در مصاحبه ای با دانشگاه یوتا اطفال پزشک متخصص دکتر سیندی Gellner می گوید: "این اتفاق می تواند تا سال های نوجوانی بسته به توسعه و ژنتیک است."

آن را کمک نمی کند که برخی از توضیحات پشت چرا یک کودک ممکن است بستگی دارد پوشک طولانی تر از همسالان خود به نظر می رسد به از رده خارج می شود. برای مثال یک مطالعه از سال 1999 نشان می دهد که جنس نوزاد زیادی تعیین عامل: دختران در نظر گرفته شد بیشتر "به طور طبیعی پیشرفته" با یادگیری چگونه اسان بدون کمک از یک پوشک و تا به حال بیشتر کنترل مثانه خود را بیش از پسران است. اما آکادمی اطفال آمریکا اشاره کرد که ممکن است این مورد است. وجود دارد بسیاری از عوامل است که به آموزش است که آن را سخت به طور قطعی بگویم که چرا یک بچه می شود قطع آن را سریع تر یا کندتر از دیگران است.

البته این متوقف نمی شود پدر و مادر از احساس قضاوت و یا خود آگاهانه در مورد بچه های خود را' پیشرفت به همین دلیل است که آن را بی نهایت طراوت به مشاهیر مانند بل به جلو می آیند و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با بچه های خود را. با تشکر از شما برای واقعی بودن کریستن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب