Ken Jeong و Amanda Seyfried در 6 نكن نیازهای جهان در حال حاضر

[محتوای جاسازی شده] آیا شما از دست رفته از Scooby-دوو ؟ من بیش از حد. خوشبختانه Scoob!, این فیلم است. ما می

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399

آیا شما از دست رفته از Scooby-دوو ؟ من بیش از حد. خوشبختانه Scoob!, این فیلم است. ما می توانیم همه موافق زیادی تغییر کرده است پس از همه گیر بنابراین هیچ چیز را احساس می کند بهتر از گرفتن دلتنگ به خصوص با فیلم. است که چرا تماشای Scoob! واقعا بازدیدها نقطه در حال حاضر به خصوص با ستاره مانند Ken Jeong و Amanda Seyfried بازیگران در آن است. بساز! چیزی برای نگاه به جلو به برای تمام خانواده! اشتراک مامان ترسناک: https://bit.ly/3bBD9VI

Ken Jeong صدای Dynomutt و Amanda Seyfried صدای دافنه در این کامپیوتر-نسخه متحرک از Scooby-دوو و باند. ما رو به نشستن با کن و آماندا که در زمان حاضر به دریافت دلتنگ با ما. از آبپاش به walkmen به underoos ما رو خوب خیلی چیزهای از دوران کودکی خود را. چه کسی می دانست Ken Jeong دوست game, Purple Rain and Amanda Seyfried در آبپاش? اگر بدونم اگر وجود دارد هر گونه شباهت بین خماری و Scoob!, کن, معافیت های آن را برای شما.

اگر شما بوده ام به گرسنگی برای "ruh roh Raggy!" و یا یک "Jeepers!" و یا یک "Zoinks!," شما در فروشگاه برای درمان با Scoob! در پایان این اجماع این است که همه ما نیاز به دیدن Scooby کرک شده, اکلاهما, فرد دافنه و دوباره. آن را مانند reuniting با دوستان قدیمی و شما حتی نمی باید برای انجام آن بیش از زوم. برگشت هم با عضو باند باعث می شود یک شب دیگر در خانه گیر کرده نه احساس بد afterall. من می دانم که من نمی توانم صبر کنید تا آن را تماشا کنید. کسی چه می داند ؟ من حتی ممکن است اجازه دهید بچه ها به تماشای آن با من بیش از حد.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن