Kelly Clarkson می شود واقعی در مورد افسردگی با Demi Lovato


demi-lovato-kelly-clarkson
کلی کلارکسون نشان می دهد/Youtube

Kelly Clarkson به صحبت Demi Lovato در این Kelly Clarkson نشان می دهد و باز در مورد افسردگی, ستایش Lovato برای همیشه باز در مورد خود سلامت روان

در ژوئن 24, Kelly Clarkson (از راه دور) دعوت خواننده دمی Lovato به talkshow, کلی کلارکسون نشان می دهد که صادقانه و آسیب پذیر و گفتگو در مورد بهداشت روانی. در بخش کلارکسون در مورد تجارب خود را با افسردگی و تشکر Lovato برای او باز بودن اطراف موضوع است.

“من دوست دارم که چگونه شما را در مورد سلامت روان چون من مسائل مشابه و من دچار افسردگی” کلارکسون می گوید در چند ثانیه از این ویدئو. او افزود: “من فکر می کنم بسیاری از مردم به خصوص در جهان خلاق … [هستند] نوع آموزش فقط به رفتن نگه دارید و شما می توانید آن را اداره کند به خصوص به عنوان یک زن آن را مانند ‘اجازه ندهید که آنها را ببینید شما را عرق.'”

به همین دلیل Clarkson به ارمغان می آورد تا Lovato این مصاحبه در اطراف مسائل مربوط به سلامت روان است که این مهم برای علاقه مندان به دانستن آنها نه تنها کسانی که در حال رفتن را از طریق تجربه مشابه. هنگامی که یک ستاره مانند Lovato سهام که او بیش از حد است “فراز و فرود” با افسردگی و اختلال دو قطبی, او نشان می دهد که مردم در سراسر جهان است که آنها به تنهایی نیست و این که آن را خوب به احساس آسیب پذیر و به دنبال کمک. بازگشت در ماه فوریه Lovato در مورد بهداشت روان, سفر در اشلی گراهام, پادکست بسیار زیادی از. “از خواب بیدار شدم احساس فوق العاده با اعتماد به نفس حتی امکانات من PBD قسمت درست از آب در آمد. اجازه بدهید این یک یادآوری برای هر کسی که مبارزه در خارج وجود دارد — این زندگی یک سفر با تن از یو پی اس و فراز زندگی اما شما نمی توانید به من بدهید تا” Lovato گفت: طرفداران خود در رسانه های اجتماعی. در طول نمایش او با تاکید بر اهمیت مراقبت از خود و ارج نهادن مرزهای خود است.

در اخیر این Kelly Clarkson نمایش کلیپ Clarkson تایید Lovato را تشویق پیام اطراف مراقبت از سلامت روان (و نه از آن شرمنده). Lovato gushes به Clarkson که او همیشه نگاه کردن به او گفت: “من نمی تواند هنرمند و یا حتی شخص من با اینکه خیلی صریح و آسیب پذیر و بی باک و اگر من تا به حال شما را به نگاه کردن به. شما نترس و شجاع و واقعی به تماشا… زمانی که من جوانتر بود من همیشه به خودم فکر کردم: “اگر من تا به حال آن را من می خواهم به مانند او چرا که او واقعی است و او واقعی است.'”

“چیزی که در مورد آن است این است که حتی شما می گویید مانند شما می دانید شما قوی شما شجاع” و تمام کسانی که همه چیز. من نه تمام وقت. این کار طول می کشد. همه به نظر می رسد در ما. مانند حتی زمانی که شما در غلبه بر چیزی, آنها مانند, ‘OK او در حال حاضر غلبه بر آن است. من مانند, “بدون, هیچ, که, روزانه, تلاش, در, مانند, تلاش برای مثبت'” کلارکسون پاسخ پرداختن به این واقعیت است که او مثبت نیست فقط یک دکمه او قادر به سوئیچ روشن و خاموش. او افسردگی است و نه فقط “بیش از” پس از رفتن به برخی از “جادویی جلسه درمان.” این کار ثابت.

“روزانه است چیزی است که شما در کار و روزانه چیزی است که من در کار” کلارکسون می گوید و اضافه می کند “…این همیشه آسان نیست به ویژه بر شما و فلش که با هدف شما به ویژه هنگامی که شما را آسیب پذیر هستند و شما به مردم مهمات بیشتر برای همه پیش فرض وجود دارد.”

اگر چه کلی نیست و همیشه بوده است تا باز در مورد بهداشت روانی او را به تازگی ساخته شده آن را یک موضوع بحث او را نشان می دهد. در ژوئن 23, او و, Chelsea Handler تا به حال یک گفتگوی صریح و بی پرده در مورد در مورد چگونه به درمان آنها کمک کرده است و مقابله با تروما. “من در واقع 100 درصد می دانم و به درمان. شما فکر می کنم شما آن گذشته و اگر چه شما می دانید وضعیت و فکر می کنم شما آن را نمیفهمد شما فقط نمی دانم چقدر PTSD را به بازی می آید هنگامی که چیزی باعث شما مانند آن است.” کلارکسون گفت: در اخیر این Kelly Clarkson نشان می دهد بخش.

ما خدا را شکر که بیشتر و بیشتر وبلاگ در حال صحبت کردن در مورد بهداشت روان و اهمیت درمان و مراقبت از خود است. بیشتر ما قادر به عادی سازی این موضوع کمتر جدا شده افرادی که دست و پنجه نرم کردن با یو پی اس و فراز زندگی از مسائل مربوط به سلامت روان احساس می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>