Kelly Clarkson فایل برای طلاق از شوهر براندون Blackstock

کریس پولک/AMA2017/گتی Kelly Clarkson فایل برای طلاق از شوهر براندون Blackstock پس از هفت سال از ازدواج Kell

توسط ETELARESANKHABAR در 22 خرداد 1399
kelly-clarkson-divorce
کریس پولک/AMA2017/گتی

Kelly Clarkson فایل برای طلاق از شوهر براندون Blackstock پس از هفت سال از ازدواج

Kelly Clarkson واصل شده از طلاق از شوهر براندون Blackstock پس از نزدیک به هفت سال از ازدواج با توجه به انفجار است. بسیار کمی شناخته شده است در مورد تقسیم, تنها که Clarkson ثبت مدارک در لس آنجلس در 4 ژوئن سال 2020 است.

این خبر تکان دهنده برای طرفداران کلارکسون که به تماشا و گوش او گذشته ارتباط heartaches بازی کردن در آهنگ های در طول سال تا زمانی که او ملاقات کرد و در نهایت ازدواج Blackstock یک ازدواج او غالبا بوده و حتی الهام عاطفی و دلخراش آهنگ "قطعه قطعه است." همچنین Blackstock و بچه های خود را شگفت زده کلارکسون در صحبت های او نشان می دهد در پایان ماه آوریل با یک شیرین آهنگ تولدت شد و تمام انواع عاطفی.

"فقط در حال حاضر شاهد این و من bawling!" کلارکسون نوشت: در پاسخ به شوهر خود را سورپرایز تولد. "همه آنها بسیار زیبا! من تا به حال یک بیت از یک هفته و این فقط آن را تبدیل به اطراف."

کلارکسون را تنها ظاهری نشانه ای که همه چیز نیست به عنوان گلگون به عنوان آنها به نظر می رسد زمانی بود که او گفت: او نشان می دهد در ماه مه که او می خواست یکی دیگر از کودک اما شوهرش نبود در هیئت مدیره. او در نیمه شوخی زمانی که او گفت: آن را (و ظاهرا تا به حال او را راضی گری گره خورده است) و آن را به عنوان خوانده شده بیش از حد به آن است.

کلارکسون در اولین ملاقات Blackstock در جوایز نشان می دهد در سال 2006 اما او ازدواج کرده بود در آن زمان. آنها در نهایت پیوست در سال 2012 زمانی که آنها در هر دو واحد است که زمانی که آنها لگد کردن رابطه خود را.

"ما حتی نمی دانند که هر یک از دیگر, اما او تا به حال راه می رفت گذشته من یک بار و یک لحظه وجود دارد در من دیوانه سر" کلارکسون گفت SiriusXM در سال 2017 (از طریق ET آنلاین). "او فکر کرد که من از او متنفر بودم ، هنگامی که من در نهایت اعتراف کرد که " من واقعا حفر می شد و بنابراین شوکه کرد چرا که او فکر می کرد که من از او متنفر بودم. من تا به حال اجازه دهید که من او را دوست داشتم. داخل گفتم از من بپرسید کردن!'"

زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, در سال 2013 یک سال پس از آنها شروع به آشنایی و در ادامه به دو بچه با هم 5-year-old daughter رودخانه و 4 ساله پسر Remington. کلارکسون نیز مادر به Blackstock دو فرزند از ازدواج اول خود را به ملیسا Ashworth, 18 ساله و دختر 13 ساله ست.

خانواده شده است quarantining با هم در مونتانا از مارس. ارسال به عشق کلارکسون در طول این زمان.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن