کیانو ریوز مزایده یک تاریخ را با خود برای بچه های سرطانی موسسه خیریه


keanu-reeves-date-charity
مت Winkelmeyer/گتی

مناقصه برای یک تاریخ را با بازیگری کیانو ریوز پذیرفته خواهد شد از ماه ژوئن 15-22 با تمام درآمد حاصل از رفتن به سمت اردوگاه رنگین کمان طلا

بیش از چند دهه گذشته کیانو ریوز تا به جهان ثابت است که او ایستاده مرد شایسته “شخص سال” وضعیت تقریبا سالانه. مشغول به کار در یک صنعت است که اغلب مکان های مشهور در یکی از این بحث ها بعد از, بعد, ماتریس ستاره موفق به حفظ شهرت خود را فراتر از عالی. نه تنها او را یک پا زدن بازیگر اما او خرما مناسب سن زنان درگیر در سازمان های خیریه مختلف و بسیار شیرین به طرفداران خود است.

زیرا آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر بیشتر کیانو ما خوشحال به گزارش که این ستاره در حال حاضر مزایده خود را برای امور خیریه. و قیمت مناسب شما می توانید به خودتان کمی one-on-one کیانو زمان — در زوم حداقل.

آیداهو مبتنی بر کودکان سرطانی موسسه خیریه اردوگاه رنگین کمان طلا ارائه شده است “کمی یک در یک با کیانو” به عنوان بخشی از خود را “درخشش برای اردوگاه آنلاین حراج”.

“بیل و تد. با سرعت. ماتریس. John Wick. شما او را می دانم. شما او را دوست دارم. این واقعا چیز بی ارزش و در حال حاضر شما باید فرصتی برای زوم با او از خانه! دریافت سوالات خود را آماده و صرف 15 دقیقه با بازیگر, کارگردان, تهیه کننده و موسیقی دان, کیانو ریوز” می خواند شرح مورد حراج به ارزش یک خنک $10,000.

در اینجا خوب چاپ: زوم تماس باید هفته 6 ژوئیه سال 2020 “بر اساس متقابلا موجود تاریخ و زمان.” و هیچ کسب و کار میمون تحمل خواهد شد. “اردوگاه رنگین کمان طلا و/یا مشهور است حق انصراف از تماس در صورت وجود تهدید و یا رفتار نامناسب” آنها توضیح دهد و اضافه کرد که مورد “غیر قابل انتقال بدون بازده و یا مبادلات در دسترس نیست برای فروش مجدد و هیچ ارزش پول نقد است.”

این سازمان که توضیح است که بیانیه ماموریت خود است برای “ارائه عاطفی توانمند سازی تجارب به آیداهو کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنها” در حال جمع آوری پول در ازای یک رویداد آنها مجبور شدند برای به تعویق انداختن با توجه به همه گیر.

“ما به سرعت متوجه ما نخواهد بود و تنها آنهایی که حرکت ما در جمع آوری کمک به آنلاین حراج” گفت: اردوگاه رنگین کمان طلا, مدیر اجرایی, الیزابت Lizberg هر خبرنگار هالیوود. “ما همچنین متوجه شدم پس از چند ماه در خانه مردم ولع مصرف اتصالات و تجربه است که امن هستند اما تحقق است.”

این کمپین در حال حاضر باز و مناقصه خواهد بود 22 ژوئن پذیرفته شده.

ریوز یک ارتباط شخصی به کودکان سرطانی به عنوان خواهر خود مبارزه لوسمی. با توجه به گزارش ها این بازیگر که از حامیان دیرین از بیمارستان های کودکان و سرطان خیریه به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de